Büşra Saraç Make Up Studio

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Büşra Saraç Make Up Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Büşra Saraç Make Up Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Büşra Saraç Make Up Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Büşra Saraç Make Up Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Büşra Saraç Make Up Studio Hakkında

Makyaj sanatıyla güzelliğinizi ortaya çıkarak profesyonel dokunuşlarla düğün günü şıklığınızı tamamlamaya ne dersiniz? Gelin, bu masallardaki gibi günü saç ve makyajınızla kusursuz kılalım. Büşra Saraç Make Up Studio’da yeni başlangıcınız ve mutluluğunuz için sizi bekliyoruz!

Gelin adaylarımızla tanışarak tarzlarını keşfetmek için çok heyecanlıyız. Çünkü her mutlu anı taçlandıran zarafetinizi hassas dokunuşlarla ortaya çıkarmayı seviyoruz. İşimizdeki ustalığın ve yıllardır kendimizi eğitimlerle geliştirmemizin sebebi de bu! Siz de düğün günü yapacağımız uygulamalarda bunu hissedeceksiniz. Ayrıca daha önce çalıştığımız güzel gelinlerimizin fotoğraflarını da bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz, gelin saçı ve makyajı uygulamalarından daha detaylı olarak söz edelim. Makyaj uygulamalarımız için düzenlediğimiz randevu sayesinde cildinizi inceliyoruz. Teninize uyan ve düğün konseptinize yakışacak renk tonlarını buluyoruz. Kaliteli ürünlerle uygulama yapmaya büyük özen gösteriyor, cilt sağlığınızı her zaman ilk öncelik olarak belirliyoruz. Aydınlık ve doğal bir makyaj ile canlılığınızı ortaya çıkarıyoruz. Güzelliğinizi ışığınızla buluşturuyor, yüz hatlarınızı en iyi şekilde belirginleştiriyoruz. Kontur, aydınlatma ve bölge gibi uygulamalarla; burun, gözler, dudak, alın, elmacık kemikleri gibi alanları ön plana çıkarıyoruz. Elbette bu teknikler her gelinimize özel olarak şekilleniyor.

Saç ve türban tasarımı içinse, Büşra Saraç Make Up Studio ailesiyle birlikte çalışan saç stilistimizden destek alıyoruz. Bu sayede yüz şekliniz ve gelinlik kesiminize göre tasarladığımız saç modelleriyle şıklığınızı tamamlıyoruz. Aksesuar, duvak ve türbanınızda son dokunuşları yapıyoruz. Unutmayın ki Gebze kuaför salonları arasında gelin makyajı ve saç tasarımı konusunda aradığınız ekip alanında uzman olmalı.

Protez tırnak uygulamaları, profesyonel makyaj ve kişiye özel saç tasarımıyla masallardaki şıklığı hak ediyorsunuz! Büşra Saraç Gebze Güzellik Salonumuzda sizi bekliyoruz. Tek yapmanız gereken bu sayfa üzerinde yer yerdiğimiz iletişim formunu doldurmak

İletişim

 • Adres:

  Osman Yılmaz Mah. İstanbul Cad. Cadde İstanbul Plaza Kat:2 D:14 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.