Kocaeli Sosyal Tesislerde Düğün

Açık ve kapalı alanları ile, hem şık hem de bütçeleri zorlamayan düğünlere ev sahipliği yapan tüm Kocaeli sosyal tesisleri Düğün.com'da! Oturduğun yerden firmaları incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste! Senin için en uygun sosyal tesisi hızlıca bul!

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler


Kocaeli Sosyal Tesisler Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
İzmit 433 16 TL 6.928 TL
Başiskele 350 10 TL 3.500 TL
Kartepe 450 10 TL 4.500 TL
Gölcük 300 10 TL 3.000 TL
Darıca 300 10 TL 3.000 TL
Gebze 600 55 TL 33.000 TL

Sosyal Tesislerde ve Öğretmenevlerinde Düğün

Uygun fiyata bir düğün yapmak istiyorsanız; öğretmenevi, üniversite tesisi, polisevi ya da orduevi gibi sosyal tesisler tam size göre. Sosyal tesislerde düğün, çiftlere pek çok açıdan fayda sağlıyor. Bu faydaların en başında havuz başı, bahçe, teras, geniş salon gibi özellikleri, diğer mekanlara göre daha uygun fiyata kiralamaları geliyor. Sosyal tesisler uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, genellikle şehrin en güzel yerlerinde konumlandığı ve farklı alternatifler sunduğu için çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Usta şefleri, deneyimli garsonları ve uzman ekipleri ile yıl içerisinde pek çok organizasyon düzenleyen sosyal tesislerde hayalinizdeki düğünü kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe dostu düğün için favori mekanlar arasında olan sosyal tesisler birçok çift tarafından tercih edilir. Bu yüzden mekanların randevu defterleri hızla dolar. Eğer bir sosyal tesiste düğün yapmak istiyorsanız düğün tarihinize karar verdiğiniz zaman en kısa sürede istediğiniz mekandan yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde beğendiğiniz düğün yerini kiralamakta problem yaşayabilirsiniz.

Sosyal tesislerle ilgili bilmeniz gereken bir diğer konu ise belli saatler içerisinde hizmet verdikleridir. Öğretmenevi, orduevi ya da belediye tesisi gibi mekanlarda genellikle servis 23.00, müzik ise 24.00 civarı son bulur. Sosyal tesisteki düğününüzden sonra kutlamanıza devam etmek istiyorsanız bir eğlence mekanından da yer ayırtabilirsiniz.

Kocaeli Sosyal Tesisleri

Kocaeli’de uygun fiyatlı düğün yapacağınız bir sosyal tesis arayışındaysanız bu sayfadaki mekanları inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz sosyal tesislerden ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün bütçenizi düzenleyebilirsiniz.