• Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Peri Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Peri Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Peri Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Peri Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Peri Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Peri Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Peri Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Peri Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Peri Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Peri Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Peri Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Peri Kuaför Hakkında

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıp kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmeniz için gelin saçınız ve makyajınız oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle gelin düğün gününüzde güzelliğinizi şansa bırakmayın ve Peri Kuaför Gebze’nin sihirli dokunuşlarıyla düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşın.

İşini aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Saç, makyaj ve saç bakıma dair her türlü işlemi salonumuzda bulabiliyorsunuz. Güzelliğin özen ve kalite ile oluştuğuna inanıyoruz. Bu nedenle kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla saçınızı ve makyajınızı özenle hazırlıyoruz.

Salonumuzda kullandığımız ürünler, ekipmanlar ve hijyen kuralları konusunda oldukça titiz olduğumuzu da söyleyebiliriz. Salonumuzda yaptığımız tüm işlemlerde sadece en seçkin dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınızda olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan uygulayabiliyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek salonumuzda kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz. Kullandığımız ürünlerin hijyenik koşullarda saklanmasına özen gösteriyor, kullandığımız ekipmanlar konusunda doğru sterilizasyon yöntemleri kullanıyoruz. Bu nedenle güzelliğiniz için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olacak şekilde tamamen size özel olarak tasarlayabiliyoruz. Gelin saçınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza farklı bir ışıltı katıyoruz. Kullandığımız aksesuarların da yüz şeklinize, gelin saçınıza, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olmasına dikkat ediyoruz.

Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıldayan bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Peri Kuaför Kocaeli gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Hacıhalil Mah. 1219 Sok. Nalbur İş Hanı No:8 Kat:1 No:8 Gebze/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.