Peri Kuaför

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Peri Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Peri Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Peri Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Peri Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Peri Kuaför Hakkında

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıp kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmeniz için gelin saçınız ve makyajınız oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu nedenle gelin düğün gününüzde güzelliğinizi şansa bırakmayın ve Peri Kuaför Gebze’nin sihirli dokunuşlarıyla düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşın.

İşini aşkla yapan profesyonel bir ekiple hazırlıklarınızı yapıyoruz. Saç, makyaj ve saç bakıma dair her türlü işlemi salonumuzda bulabiliyorsunuz. Güzelliğin özen ve kalite ile oluştuğuna inanıyoruz. Bu nedenle kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla saçınızı ve makyajınızı özenle hazırlıyoruz.

Salonumuzda kullandığımız ürünler, ekipmanlar ve hijyen kuralları konusunda oldukça titiz olduğumuzu da söyleyebiliriz. Salonumuzda yaptığımız tüm işlemlerde sadece en seçkin dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Saçlarınızda olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanarak, her işlemi saçlarınızı yıpratmadan uygulayabiliyoruz. Sektörümüzdeki son teknolojik yenilikleri de yakından takip ederek salonumuzda kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yeniliyoruz. Kullandığımız ürünlerin hijyenik koşullarda saklanmasına özen gösteriyor, kullandığımız ekipmanlar konusunda doğru sterilizasyon yöntemleri kullanıyoruz. Bu nedenle güzelliğiniz için bizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Gelin saçınızı yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza ve tarzınıza uygun olacak şekilde tamamen size özel olarak tasarlayabiliyoruz. Gelin saçınızda çeşit çeşit aksesuarlar kullanarak saçlarınıza farklı bir ışıltı katıyoruz. Kullandığımız aksesuarların da yüz şeklinize, gelin saçınıza, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olmasına dikkat ediyoruz.

Kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde ise yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz etmeye özen gösteriyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıldayan bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Peri Kuaför Kocaeli gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacıhalil Mah. 1219 Sok. Nalbur İş Hanı No:8 Kat:1 No:8 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.