Can Gökboru

E-posta Gönder

  • Gebze, Kocaeli.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

Can Gökboru Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Can Gökboru Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Can Gökboru Sık Sorulan Sorular

Can Gökboru gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Can Gökboru gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Can Gökboru gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Can Gökboru gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Can Gökboru şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Can Gökboru şehir dışında hizmet vermiyor.


Can Gökboru ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Can Gökboru ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Can Gökboru Hakkında

Düğününüze en iyi şekilde hazırlanmak için geniş çaplı bir kuaför arayışındaysanız bu yazımızdan sonra bu arayışınızı sonlandıracaksınız. Profesyonelliği, tecrübesi, kalitesi ve güler yüzlü hizmeti ile Can Gökboru Kuaför Gebze’de gelin adaylarını kusursuz bir geline dönüştürmek için sabırsızlanıyor!

Salonumuz son derece şık bir şekilde dizayn edildi. En önemli gününüzde belki saatlerce burada olacağınızın bilincinde olduğumuz için, tasarımımızda konforu ve şıklığı ön planda tuttuk. Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğinizden eminiz. Ahşap mobilya ve aksesuarlarımız ile sizi standart bir kuaför salonundan uzak tutuyoruz. Aynı zamanda bugünde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız için de bir bekleme bölümümüzün olduğunu da belirtelim. Rahat koltuklarda sizi kusursuz bir geline dönüştürme sürecimize yakından şahit olabilirler.

Uzun süredir bizimle çalışan, dinamik, profesyonel ve güler yüzlü bir ekibimiz var! Bu ekip, bizi tercih edip salonumuzun kapısından girdiğiniz ilk andan itibaren sıcakkanlı bir hizmet vermek ve sizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyor. Tüm istek, beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik hareket ediyor, yaptıkları her işlemlerde içinizin rahat, gönlünüzün ferah olmasını sağlıyor. Adım adım gittikleri her işlemin sonunda memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyor, gün sonunda aynanın karşısında kendinize baktığınızda yüzünüzdeki gülücüğü görmeyi amaçlıyor. Gün boyunca yaptıkları çeşitli ikramlar da yaşadığınız heyecan ve stresi biraz olsun unutturmayı sağlıyor.

Gelin saçı ve makyajı dışındaki hizmetlerimiz ise bizi Gebze’nin en iyi kuaförü yapıyor! Micro kaynak, fön, kesim, komple boya, ombre, sombre, kırma, pigmentasyon, manikür, pedikür, ağda, maşa, topuz ve polerol kesim gibi işlemler ile gelin, güzelliğinizi keşfedelim ve onu ortaya çıkaralım. Sizi, Can Gökboru Kuaför farkını yaşamaya davet ediyoruz!

Tüm bu imkânlarımız ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmek ve düğününüzde göz kamaştırmak istemez misiniz? Ayrıntılı bilgi almak ve Can Gökboru fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.