Kocaeli Düğün Organizasyon Şirketleri

Farklı temalar ile düğününü zenginleştirecek ve A'dan Z'ye eksiksiz bir düğün planlayacak organizasyon şirketini seçmek şimdi çok kolay! Oturduğun yerden tüm Kocaeli organizasyon firmalarını incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!

Kaptan Medya Organizasyon

Darıca

Kaptan Medya Organizasyon

Kocaeli’nde benzersiz bir düğün gerçekleştirmek için doğru adrestesiniz! Kaptan Medya Darıca’da tüm çiftlerin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak hayal ettikleri düğüne...

30-40 TL

Min. Paket Fiyatı

DJ

Verilen Hizmetler

19 1
İncele
Sisters Event Agency

Başiskele

Sisters Event Agency

Kocaeli’de düşlerin ötesinde düğün törenlerini organize etmek için Sisters Event Agency ekibi olarak faaliyet gösteriyoruz. Aşkınız gibi özel olan kutlamalarınızı gerçekleştirmek için elimizdeki tüm..

50-75 TL

Min. Paket Fiyatı

Davetiye

Verilen Hizmetler

24
İncele
Ece Organizasyon

Başiskele

Ece Organizasyon

Belki de uzun zamandan beri bu özel gününüzde nasıl bir ortamda eğlenmek istediğinizi düşünüyorsunuz. Elbette ki her şey kusursuz olmalı. Hayatınızda tekrarı olmayacak bir gecede tüm planlarınıza...

5-10 TL

Min. Paket Fiyatı

Catering

Verilen Hizmetler

50 2 2
İncele
Öyküm Konsept Organizasyon

İzmit

Öyküm Konsept Organizasyon

Özgür ruhluysanız, sınırlamalardan kurtulmak istiyorsanız, aynı zamanda da mükemmeliyetçiyseniz, düğününüzü eksiksiz ve unutulmaz kılmayı vadediyoruz. Kocaeli’nde düğünleriniz için tüm bilgi...

6 yorum

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Barkovizyon

Verilen Hizmetler

50 4 6 5
İncele
Reis Organizasyon

İzmit

Reis Organizasyon

Yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyoruz. Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik. Her geçen gün.

14 yorum

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Araç kiralama

Verilen Hizmetler

%50 indirim 50 3 14
İncele
Arzum Organizasyon

İzmit

Arzum Organizasyon

Düğün organizasyonu konusunda kendini kanıtlamış bir firmayla en özel ânlarınızı planlamak isterseniz, Arzum Organizasyon İzmit’te hizmetinizde! Ömrünüz boyunca yaşayacağınız özel günlerin belki de.

10-20 TL

Min. Paket Fiyatı

Barkovizyon

Verilen Hizmetler

25 1 3
İncele
Ayşe Sayan Organizasyon

İzmit

Ayşe Sayan Organizasyon

Faaliyette bulunduğu ilk günden itibaren organizasyonların vazgeçilmez adresi olan Ayşe Sayan Organizasyon olarak, müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyor ve yanlarında olmaya devam ediyoruz. Her.

1 yorum

20-30 TL

Min. Paket Fiyatı

Dekor

Verilen Hizmetler

%10 indirim 21 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyonu Nasıl Olmalı?

İyi bir düğün, her detayı incelikle düşünülmüş bir düğündür. Böyle bir düğünde en ufak bir ayrıntıyı dahi atlamamanız ve bu her bir detayın birbiriyle uyumlu olması önemlidir. Ancak, yoğun düğün hazırlıkları arasında, düğün organizasyonunuza ilişkin kimi ayrıntıları kaçırabilirsiniz. Bu nedenle düğün organizasyon şirketleri size destek olmak üzere yanınızdadır. Bu konuda profesyonel destek alarak, düğün mekanınızı hayallerinizdeki gibi süsleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kafanızdaki düğün temasını belirlemek ve bunu çalışacağınız firmaya anlatmaktır. Böylece düğün pastanızdan, mekanın dekorasyonuna, nikah şekerinden davetiyeye kadar her ayrıntısı birbiriyle uyumlu bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün Organizasyon Önerileri

Düğün salonunda evlenecekseniz, bir organizasyon firması ile çalışarak, masa ve sandalye giydirme işinden, gelin yoluna kadar düğün mekanı süslemesini kolayca halledebilirsiniz. Düğününüz kış düğünü olacaksa ve düğün teması olarak kış konseptini seçtiyseniz, mekanı beyaz ağırlıklı dekore edebilir, masalarda kar tanesi şeklinde süslemeler kullanabilirsiniz. Vazolarda cipso çiçekler kullanarak, kar efekti yaratabilirsiniz. Yine vazolarda tüyler, beyaza boyanmış kuru dallar mekanı güzelleştirecek detaylar arasındadır. Gelin yolu için üzerinde bembeyaz çiçekler bulunan ayaklı sehpaları kullanabilirsiniz. Yazın evlenecekseniz ve bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, ağaç dallarının arasından ışıklandırmalar sarkıtarak, atmosferi daha da büyüleyici hale getirebilirsiniz.

Kocaeli’nde düğün yapmayı planlıyorsanız, bulunduğunuz sayfa aracılığıyla kriterlerinize uygun organizasyon şirketlerini listeleyebilir, dilediğiniz firmaları detaylı inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.