Nida Kuaför

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Nida Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Nida Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Nida Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Nida Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Nida Kuaför Hakkında

Güzelliğe dair her hizmeti bulabileceğiniz Nida Kuaför Çayırova’da beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz, hijyenik çalışma ortamımız ve kullandığımız kaliteli malzemelerle birbirinden farklı saç ve makyaj tasarımlarımızla özen günlerinize hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Uzun zamandır güzellik ve bakım sektöründe başarıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Çok sayıda gelini düğün hazırlıkları için kuaför salonumuzda misafir ederek istedikleri uygulamaları ustalıkla yapıyoruz. Üstelik sadece özel günler için çalışmıyor günlük hayatınızda da güzelleşmenize katkıda bulunuyoruz. Türban tasarımı, ombre, sombre ve saç renklendirme gibi hizmetlerimizle imaj değişikliğiniz konusunda da sizi destekliyoruz.

Düğününüzden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinize dair konuşuyoruz. Düğün günü planlamanızı da yaparak saat kaçta ve kaç kişilik bir grupla salonumuzda hizmet alacağınızı netleştiriyoruz. Düğün günü sizinle birlikte sevdiğiniz yakınlarınızı da ağırlayarak keyifli bir hazırlık süreci geçirmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz tüm saç ve makyaj stillerini kolaylıkla yaptığımız için hangi modelleri istediğinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Saçlarınızı önce yıkıyor ardından maşa, fön ve örgü yardımıyla şekil veriyoruz. Farklı toplama stilleriyle isteğinize bağlı olarak tacınıza göre saç modelleri de tasarlayabiliyoruz. Makyaj aşamasına geldiğimizde ise önceliğimiz daima yüz hatlarınızı ortaya çıkarmak oluyor. Bunun için ten renginize uygun ve kapatıcılığı yüksek ürünleri tercih ediyoruz. Kontur, bronzer ve allık uygulamalarımızla yüz hatlarınıza keskinlik katıyoruz. Kaşlarınıza kalem yardımıyla şekil veriyoruz. Makyajınızın hazırlığı bittiğinde ise sabitleyici sprey sıkarak sizi düğün mekanınıza doğru yolcu ediyoruz.

Siz de Gebze kuaförleri arasında yer aldığımız güzellik salonumuzda beklentilerinizin karşılandığı samimi bir ortamda hizmet almak isterseniz fiyatlarımızı ve hizmet içeriklerimizi öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurmanız yeterli oluyor.

İletişim

 • Adres:

  Çayırova Mah. Fatih Cad. 5220. Sok. No:17 Zemin Kat Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.