Emre Sarmaşık Hair Design

E-posta Gönder

  • Gebze, Kocaeli.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

Emre Sarmaşık Hair Design Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Emre Sarmaşık Hair Design Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Emre Sarmaşık Hair Design Sık Sorulan Sorular

Emre Sarmaşık Hair Design gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Emre Sarmaşık Hair Design gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Emre Sarmaşık Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Emre Sarmaşık Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Emre Sarmaşık Hair Design şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Emre Sarmaşık Hair Design şehir dışında hizmet veriyor.


Emre Sarmaşık Hair Design ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Emre Sarmaşık Hair Design ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Emre Sarmaşık Hair Design Hakkında

Saç ve makyaj bir kadının güzellik unsurlarının başında gelir. Her kadın; az veya çok bunu önemser. Hal böyle olunca, gelin saçı ve makyajının önemi de bir hayli artıyor. En özel gününüzde, en iyi şekilde hazırlanmanız için Emre Sarmaşık Hair Design olarak, elimizden geleni yapıyoruz.

Kocaeli Gebze’de, Hacı Halil Mahallesi’ndeki salonumuzda, siz değerli müşterilerimizi ağırlıyoruz. Aslında; müşteri demiyoruz. Biz sizi, misafirimiz ve dostumuz olarak nitelendiriyoruz. Gelinlerimizin hazırlanma süreçlerine ortak olmak ve onların heyecanını paylaşmak da bize oldukça keyif veriyor. Gelinlerimizi, onlara en çok yakışan saç ve makyaj uygulamalarıyla salonumuzdan uğurluyoruz.

Her biri alanında uzman saç ve makyaj ekibimizle birlikte, güzelliğinizi ön plana çıkarmak için öncelikle saç modelinizi oluşturuyoruz. Bunu; gelinliğiniz, düğün mekanınız ve düğün konseptinize uygun olarak yapıyoruz. Çünkü düğününüzde gelin olarak, bir bütün halinde iyi görünmenizi sağlamak bizim görevimiz. Saç modelinizi belirledikten sonra uzun süre dayanması ve gece boyunca bozulmaması için özel spreyler kullanıyoruz. Bunun yanında eğer, saç aksesuarı veya gelin tacı kullanacaksanız, buna uyumlu bir saç modeli yapıyoruz.

Makyajınızı, tecrübeli makyözlerimiz yapıyor. Bu konuda hiç endişeniz olmasın. Fazlasıyla önem verdiğimiz diğer konu da makyaj. Gelin makyajı için doğal tonları kullanmayı tercih ediyoruz. Toprak tonlarında yapılan bir düğün makyajı hem beyaz gelinliğinizle uyumlu olacak, hem de natürelliğinizi yansıtacak. Böylece güzelliğinizle göz kamaştıracaksınız. Farklı bir uygulama olarak, renkli makyaj tercih ederseniz de, gözlerinizde ve dudaklarınızda yaptığımız renk oynamalarıyla misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Kocaeli kuaför salonları arasında, Emre Sarmaşık Hair Design’ı tercih ederseniz; kararınızı vermiş olmanız halinde, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.