Bulut Çelebi Kuaför

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Bulut Çelebi Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Bulut Çelebi Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bulut Çelebi Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bulut Çelebi Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bulut Çelebi Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe yer alan Bulut Çelebi Kuaför markası altında faaliyet gösteriyoruz. Kaliteli hizmet sunmak için tecrübelerimiz ve aldığımız eğitimleri birleştiriyoruz. Hijyen ve sağlığa uygunluk konusunda kullandığımız ürünleri özenle seçiyoruz. Bununla da kalmıyor, her an yeniliklerle karşınıza çıkıyoruz. Severek yaptığımız işi aynı zamanda sanatımızı icra etmek olarak görüyor, bu yüzden ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dilerseniz, gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızla en özel anlarınızı nasıl taçlandırdığımızı anlatalım:

Gebze kuaför salonları arasında kalitemizle ses getirirken saç tasarımlarımızdan da söz ettiriyoruz. Özellikle düğün günü saç tasarımlarımız konusunda son derece hassas oluyoruz. İstediğiniz modeli öğrenerek yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, yaka detayları ve stilinizi göz önünde bulunduruyoruz. Gelinliğinizle birlikte şıklığınızı tamamlayan saçınız için aksesuar ve duvak çalışmaları da yapıyoruz. Bu sebeple tasarım saç modelinizi duvağınıza göre de şekillendiriyoruz. Topuz, örgü veya dağınık saçlar için farklı imajlarla hayal ettiğiniz şıklığı elde ediyoruz.

Bir diğer konu da güzelliğinizi ortaya çıkarmakla ilgili! Her güzel kadın gibi size de o gün ışıl ışıl parlamak istiyorsunuz. Biz de doğallığınızı, aydınlık ve canlı görünen bir makyajla tamamlayarak rüyalardaki gibi görünmenizi sağlıyoruz. Kaliteli makyaj ürünleri, cilt tonunuza uygun renkler ve zarif dokunuşlarla porselen makyajınızı tamamlıyoruz. Şimdi, göz alıcı bir kusursuzluğunuzu gece boyunca bozulmaması için makyaj sabitleyici spreyle tamamlıyor, hazırlıkları da bitiriyoruz.

Bu arada tüm bu süreçte yanınızda olmasını istediğiniz aile üyeleri ve dostlarınızı da Bulut Çelebi Kuaför Salonu’nda ağırlıyoruz. İlgi odağımız siz olsanız da sevdiklerinizin de geceye hazır olmalarını sağlıyoruz. Siz de Gebze Bulut Çelebi Kuaför iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Form aracılığıyla randevu ve fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.