Osse Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Osse Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Osse Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Osse Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Osse Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Osse Saç Tasarım Hakkında

2013 yılında Gebze’de güzel kadınları sağlıklı güzellikle buluşturmaya karar veren ekibimizle birlikte, Osse Saç Tasarım Salonu’nun kapılarını açtık. Her zaman kaliteli hizmet için çalışarak kendimizi geliştirdik. Profesyonel saç ve makyaj hizmeti verdiğimiz salonumuzda, sizi mutlu etmenin heyecanını hâlâ ilk günkü gibi yaşıyoruz. Bu yüzden sektörümüzdeki yenilikleri, modayı yakından takip ediyor ve hızla değişen makyaj malzemelerinin kalitelerini biliyoruz. Memnun kalacağınız uygulamalarda her zaman yeniliklerle karşınıza çıkıyor, doğru tekniklerle makyaj yapıyoruz. Birbirinden faklı ve özel saç tasarımları da yaptığımız salonumuzda benzersiz olmak isteyen gelinlerimizi ağırlıyoruz.

Düğün günü şıklığınızı tamamlamak için nasıl saç tasarımları yapıyoruz, biliyor musunuz? Hemen anlatalım: Kişiye özel tasarımlar yaparken öncelikle isteklerinize odaklanıyoruz. Ancak bununla yetinmiyor, ışığınızı ortaya çıkaracak güçlü saçlarınızın güzelliğiniz gözler önüne serecek modeli tasarlamaya odaklanıyoruz. Model çalışmalarımızda; gelinliğinizin modeli, yaka kesimi, düğün konsepti tercihi, saç aksesuarı ve duvak seçimleri de etkili oluyor. Saçınızın yapısına göre istediğiniz her modeli uygulayabiliyor, arzu ederseniz model saç kesimler veya kaynak işlemleriyle hazırlıklara başlıyoruz. Örgü, topuz, dağınık saç modellerini tasarladığımız düğün günü öncesine, renk değişikliği ve saç bakımları da tercih edebileceğinizi söylemeden geçmeyelim.

Osse Kuaför makyaj uygulamalarımızı soracak olursanız; cilt tonunuza en uygun renkleri seçmeye başladık bile. İlk görüşmede zaman kaybetmeden harekete geçen ekibimiz sayesinde doğal makyaj uygulamaları yapıyoruz. Aydınlık, canlı ve zarif cildinizle harika görüneceğiniz geceye özel porselen makyaj tercih ediyoruz. Gece boyunca bozulmayan makyajınızla bir yıldız gibi parlayacağınızdan eminiz. Bu arada aile üyelerinizin veya yakın dostlarınızın saç-makyaj işlemlerini de salonumuzda yapabileceğimizi unutmayın.

Gebze gelin makyajı ve saç tasarımı hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak ve kişi sayısı belirterek plan yapmaya başlamak isterseniz, Osse Saç Tasarım iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.