Osse Saç Tasarım

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Gebze, Kocaeli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600 TL'den az
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Hakkında

2013 yılında Gebze’de güzel kadınları sağlıklı güzellikle buluşturmaya karar veren ekibimizle birlikte, Osse Saç Tasarım Salonu’nun kapılarını açtık. Her zaman kaliteli hizmet için çalışarak kendimizi geliştirdik. Profesyonel saç ve makyaj hizmeti verdiğimiz salonumuzda, sizi mutlu etmenin heyecanını hâlâ ilk günkü gibi yaşıyoruz. Bu yüzden sektörümüzdeki yenilikleri, modayı yakından takip ediyor ve hızla değişen makyaj malzemelerinin kalitelerini biliyoruz. Memnun kalacağınız uygulamalarda her zaman yeniliklerle karşınıza çıkıyor, doğru tekniklerle makyaj yapıyoruz. Birbirinden faklı ve özel saç tasarımları da yaptığımız salonumuzda benzersiz olmak isteyen gelinlerimizi ağırlıyoruz.

Düğün günü şıklığınızı tamamlamak için nasıl saç tasarımları yapıyoruz, biliyor musunuz? Hemen anlatalım: Kişiye özel tasarımlar yaparken öncelikle isteklerinize odaklanıyoruz. Ancak bununla yetinmiyor, ışığınızı ortaya çıkaracak güçlü saçlarınızın güzelliğiniz gözler önüne serecek modeli tasarlamaya odaklanıyoruz. Model çalışmalarımızda; gelinliğinizin modeli, yaka kesimi, düğün konsepti tercihi, saç aksesuarı ve duvak seçimleri de etkili oluyor. Saçınızın yapısına göre istediğiniz her modeli uygulayabiliyor, arzu ederseniz model saç kesimler veya kaynak işlemleriyle hazırlıklara başlıyoruz. Örgü, topuz, dağınık saç modellerini tasarladığımız düğün günü öncesine, renk değişikliği ve saç bakımları da tercih edebileceğinizi söylemeden geçmeyelim.

Osse Kuaför makyaj uygulamalarımızı soracak olursanız; cilt tonunuza en uygun renkleri seçmeye başladık bile. İlk görüşmede zaman kaybetmeden harekete geçen ekibimiz sayesinde doğal makyaj uygulamaları yapıyoruz. Aydınlık, canlı ve zarif cildinizle harika görüneceğiniz geceye özel porselen makyaj tercih ediyoruz. Gece boyunca bozulmayan makyajınızla bir yıldız gibi parlayacağınızdan eminiz. Bu arada aile üyelerinizin veya yakın dostlarınızın saç-makyaj işlemlerini de salonumuzda yapabileceğimizi unutmayın.

Gebze gelin makyajı ve saç tasarımı hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak ve kişi sayısı belirterek plan yapmaya başlamak isterseniz, Osse Saç Tasarım iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Sebati Kar

  • Adres: Mustafa Paşa Mah. 714 Sok. No:1/A Gebze/KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!