Kocaeli Alyans ve Takı Firmaları

Alyans seçimini kolayca yapabilmen için tüm Kocaeli alyans ve takı firmalarını listeledik! Kocaeli kuyumcularını incele, modellere göz at, ücretsiz fiyat teklifi iste!

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Alyans Modelleri Nelerdir?

Birçok yüzük modelleri arasında aradığınız alyansı bulabilmeniz için öncelikle alyans modelleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Eğer sade ve minimal bir alyans istiyorsanız size tavsiyemiz düz sarı renk ya da düz beyaz renk alyansları tercih etmeniz. Bu tip alyanslar geleneksel tipteki alyanslardır. Eğer daha trend ve modern çizgileri olan yüzük modelleri arıyorsanız da size tavsiyemiz çift renk alyansları seçmeniz. Hem sarı hem de beyaz altının kullanıldığı bu modeller genellikle eklemeleriyle de zenginleştiriliyor. Gösterişli bir şeyler arıyorsanız tercih etmeniz gereken alyanslar elbette taşlı alyans modelleri İster tamtur isterseniz de aralıklı olarak taşlarla bezenmiş yüzüklere göz atarak size en uygun olan alyansa karar verebilirsiniz. Vintage görünümlü alyans arayan çiftler için bronz renklerdeki yüzük modellerini önerebiliriz. Son yıllarda oldukça popüler olan bronz renk, gelin adaylarının en çok tercih ettiği nişan yüzükleri arasında yer alıyor. Alyans seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik, yüzüğün inceliği ve kalınlığı. Eğer parmaklarınız kalınsa, kalın formdaki alyansları tercih etmenizi öneririz. Zarif bir görünüm arıyorsanız da ince alyans modelleri sizin için ideal olacaktır.

Alyans Hangi Elin Parmağına Takılır?

Öncelikle alyansın nişan döneminde ve evlilik döneminde farklı ellerde kullanıldığını bilmelisiniz. Nişan zamanında sağ elin dördüncü parmağına takılan alyans, evlilik sonrası ise sol elin dördüncü parmağına takılır. Kocaeli’nde alyans ve takı firması araştırırken tarzınıza en uygun olan alyansları seçemeye özen göstermelisiniz. Beğendiğiniz yüzük modelleri için firmalarla iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Alyans ve Takı Firmaları

Tüm Şehirler Alyans ve Takı Firmaları