Kocaeli Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Düğünden önceki son bekar eğlencen olan kına gecen veya bekarlığa veda partin için aradığın her şey Düğün.com'da! Kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, kına ve bekarlığa veda organizasyon firmaları ve birbirinden eğlenceli kına ve bekarlığa veda aksesuarları satan firmalar... Tek bir tıkla firmaları incele, beğendiğin firmalardan kolayca fiyat teklifi iste!

23 Firma Listeleniyor

Kartepe

Foşa Garden

Foşa Garden Düğün ve Toplantı Salonu Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan FOŞA GARDEN Düğün ve Toplantı Salonu, lüks...

Hayır

Aksesuar Kiralama

1.000-2.000

Kapasite

%20 40 10

İzmit

Mc Kına Organizasyon

Mc Kına Organizasyon

Evet

Aksesuar Kiralama

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

19

İzmit

Ehlikeyf Kına Salonu

Kına Gecesi Organizasyonu,Nişan organizasyon, söz organizasyon, doğumgünü organizasyon, sünnet organizasyon,düğün, kurumsal toplantılar, lansman, mezuniyet balosu, kokteyl, parti, şirket eğitimleri,...

Hayır

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

37 1

İzmit

Beyt-ül Bahçe

Kına organizasyonunuzda mekana ayrı para, organizasyona ayrı para ödemeyin. Bizden fiyat almadan kına pazarlığı yapmayın. Beyt'ül farkını yaşayın!!!

Evet

Aksesuar Kiralama

750-1.000

Kapasite

11

Başiskele

Tetri Şavi Kına ve Düğün Salonları

Yeni bir hayata, hayalinizdeki sıra dışı davetinize Kocaeli'nin en güzel mekanda adım atın. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, iftar organizasyonları, kokteyl, dernek toplantıları, piknik, kurumsal...

Evet

Aksesuar Kiralama

750-1.000

Kapasite

%10 13

İzmit

Sevinç Organizasyon

Sevinç Organizasyon

Evet

Aksesuar Kiralama

1.500-2.250 TL

Min. Paket Fiyatı

2

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Kocaeli’nin özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün.com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.