Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım Hakkında

Gebze’de Köşklü Çeşme mevkiinde yer alan Bayan Makasçıoğlu Saç & Türban Tasarımı merkezimize davetlisiniz. En güzel başlangıcınızın olduğu düğün gününüzü şıklığınızla tamamlayan dokunuşlar için profesyonel ekibimizle tanışmanızı istiyoruz. Kendinizi özel hissetmeniz için büyük bir özveriyle çalışan ekibimiz, sağlık ve hijyen konuları konusunda da son derece hassas. Çünkü sağlıklı güzellik sağladığımız gelinlerimizin saç ve makyajlarıyla hayallerindeki gibi görünmeleri için çalışıyoruz. Randevu sistemiyle hizmet verdiğimiz salonumuzda, sizi özel olarak karşılıyor ve planlarımızı yapıyoruz. Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Saçınız için düğün öncesi işlemlerle hazırlıklara başlıyoruz. Renk değişikliği, kaynak, kesim, ombre gibi işlemleri yapıyoruz. Güçlü saçlarınızla ışıl ışıl parlayan bir şıklık için yüz şeklinize uygun bir model tasarlıyoruz. Örgü, topuz ve dağınık modeller için gelinlik yaka kesiminizi de incelemeyi tercih ediyoruz. Şıklığınızı perdeleyecek bir dokunuş yapmaktan kaçınıyor, gelinliğiniz ve saçınızın ayrı ayrı yıldız olmanızı sağlamasına izin veriyoruz. Tüm bunların yanında, türban tasarım eğitimleri de veren stilistimizin yetenekleri sayesinde tam da istediğiniz gibi şıklığınızı tamamlıyoruz. Duvak, saç ve türban aksesuarlarıyla son dokunuşları yapıyoruz.

Makyajınızı yapmadan hazırlıklarınız tamamlanmıyor, biliyoruz ve bunun için hiç vakit kaybetmeden makyaj malzemesi seçiyoruz. Renk seçimlerinde, cildinizin renk tonuna ve gözlerinize odaklanıyoruz. Kaliteden ödün vermiyor, en iyi ürünlerle doğru makyaj tekniklerini kullanarak uygulamalarımızı yapıyoruz. Doğal bir makyaj uygulamasıyla güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Tarzınızı yansıtan özel dokunuşlar yapmayı da ihmal etmiyoruz. Gebze gelin makyajı ve saçınız tasarımınız tamamlandığında tüm güzelliğinizle ışıl ışıl parlayacaksınız!

Bayan Makasçıoğlu Saç Tasarım Gebze kuaför salonları arasında tercihiniz oluyorsa, gelin tanışalım. Fiyat teklifleri, tanışma, düğün öncesi işlemler ve çok daha fazlası için tek yapmanız gereken iletişim formunu doldurmak. Form bu sayfa üzerinde yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Köşklü Çeşme Mahallesi, Yeni Bağdat Cd. No:210, 41400 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.