Levent Er Hair Designer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Levent Er Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Levent Er Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Levent Er Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Levent Er Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  4

Levent Er Hair Designer Hakkında

Yıllar süren mesleki eğitim ve öğrenme süreçlerinin ardından 2015 yılında Levent Er Hair Designer markasını kurarak Gebze’de faaliyet göstermeye başladık. Profesyonel saç tasarımcısı ve markamızın kurucusu Levent Bey ile birlikte 3 kişilik ekibimizi kurduk. Kaliteli hizmet için dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri, saç boyaları ve bakım ürünleriyle salonumuzda hizmet vermeye başladık. Eğitimlere ve kendimizi geliştirmeye ise bir an bile ara vermedik! Her güzel kadının hak ettiği ilgi ve özenle hizmet veren ekibimiz sayesinde kısa zamanda tanınan bir marka haline geldik.

İmaj yenileme, değişim, kişiye özel tarzlarda güzellik dokunuşları, gelin saçı ve makyajı konusunda tercih edilen bir marka olarak hâlâ hizmet veriyoruz! Siz de salonumuzdan gülen gözlerle ayrılmak ve kusursuz gelin makyajı ile göz kamaştırmak ister misiniz? Üstelik saç tasarımınız da şıklığınızı tamamlayan zarafetinizin bir parçası olabilir. Ekibimiz sizinle tanışmak ve plan yapmak için son derece heyecanlı! Levent Er Kuaför Gebze’de sizi bekliyoruz. Ön görüşme ile isteklerinizi öğreniyor, uygulamalara ücretli saç ve makyaj provası ile başlayabiliyoruz. Hayal ettiğiniz gibi kusursuz görünmenizi sağlıyor, bunun için en doğru dokunuşları yapmaya odaklanıyoruz. Bu yüzden isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmede cilt yapınız ile yüz tipinizi de iyice inceliyoruz.

Düğün günü gelip çattığında, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak baz işlemiyle harekete geçiyoruz. Fön ve maşa ile saç modeli için de hazırlıklara başlıyoruz. Hiç vakit kaybetmeden makyajı tamamlıyoruz. Gelin adaylarımıza porselen makyaj ile gece boyunca kalıcı güzellik sağlıyoruz. Sade ve doğal güzelliğinizi ortaya çıkarıyor; isterseniz ışıltılı ve gösterişli dokunuşlarla da makyajınızı tamamlıyoruz. Saç tasarımı için tercih ettiğiniz topuz, örgü, dağınık modelleri güç ve parlak saçlarınıza uyguluyoruz. Duvak ve saç aksesuarlarıyla şıklığınızı taçlandırıyoruz.

Düğün günü özel ilgi görmeniz ve keyifli bir hazırlık süreci yaşamanız için sizinle birlikte en fazla 4 kişiye hizmet veriyoruz. Siz de Levent Er Gebze gelin saçı tasarımı ve makyaj hizmetlerinden yararlanmak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Hacıhalil, 1207. Sk. No:1A/11, 41400 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Levent Er Hair Designer Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.