Kocaeli Düğün Fotoğrafçıları

Hayalindeki düğün fotoğrafları için Kocaeli düğün fotoğrafçılarını incele, portfolyolarına göz at, beğendiklerin ile oturduğun yerden iletişime geç!

%36 indirim
Weddlim
25
2
Weddlim

İzmit

0 yorum

Kocaeli’de düğün fotoğrafçısı arayanlar, size harika bir haberimiz var! Weddlim ekibi, İzmit’te ve birçok büyüleyici lokasyonu da ziyaret ederek nefes kesen fotoğraf çekimleri yapıyor. Genç ve...

Min. Paket Fiyatı
1.000-1.500 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kocaeli Düğün Fotoğrafçıları ve Hizmetleri

Kocaeli, bölgesindeki gelişmiş şehirlerden biri ve her sene burada çok sayıda çift, evliliğe adım atıyor. Şehirdeki düğün fotoğrafçıları da, evlenecek çiftlere, en özel günlerini unutulmaz kılmak için farklı hizmet seçenekleri sunuyor.

Kocaeli fotoğrafçılarının, çiftler için kapsamları farklı paketler seçenekleri de bulunuyor. Bu paketler, istediğiniz çekim türü, büyük albüm, aile albümü ve poster gibi detayları kapsıyor.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları çekimden sonra ortalama 4 hafta içerisinde tüm çalışmaları size teslim ediyor. Bu süre, fotoğrafların sayısına, oluşturulacak albüme ve yoğunluğa göre değişebiliyor. Bazı firmalarda bu sürenin 2 haftaya kadar düşebiliyor.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarının sundukları temel hizmet dış çekim! 2 saatten başlayan dış çekimlerin süresi 4-5 saate kadar çıkabiliyor. Aslında bu kaç farklı mekana gittiğinize de bağlı bir durum. 2 saatlik çekim isterseniz çok fazla mekan gezme fırsatınız olmayacaktır. Ancak uzun çekimlerde dilediğiniz noktalara gidip, orada romantik pozlar verebilirsiniz.

Şehirdeki fotoğrafçıların verdiği bir diğer hizmet de save the date çekimleri! Firmalar, düğün tarihinizi sosyal medya hesabınızdan duyurmanız için yapılan bu çekimlerde size özel hikaye oluşturabiliyor veya hazır konseptlerinden seçenekleri sunabiliyor. Save the date çekimleri için havanın karardığı akşam saatleri veya gün batımı saatleri sıklıkla tercih ediliyor.

Özellikle deniz kenarında, kum plajlarda yapılan trash the dress çekimleri de Kocaeli’ndeki fotoğrafçılar tarafından uygulanabiliyor. Bu çekimlerde denize girebiliyor, kumlarda dilediğinizce uzanabiliyorsunuz.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları, çiftlere birçok albüm seçeneği sunuyor. Bu albümler üzerinde kullanılan malzemelere ve boyutlarına göre birbirinden farklılaşıyor. Kadife kumaşından albüm kapakları yapılabildiği gibi fiyatlar arttıkça ahşap malzeme bile kullanılabiliyor. Ayrıca çiftin ailelerine özel küçük albümler de tasarlanıyor. Ekstra olarak da çiftin beğendiği bir fotoğrafın büyük halini basarak poster veya kanvas tablo şeklinde kendilerine sunabiliyor.

Kocaeli’ndeki fotoğrafçılar, dileyen çiftlere düğün hikayesi çekimi de yapıyor. Bu çekimler gelinlerin hazırlık aşamasından başlıyor ve gün boyu devam ediyor. Düğününüzdeki ilk dansınıza kadar devam eden kayıtlar, sonrasında montajlanarak ortaya düğün hikayesi videosu hazırlanıyor.

Kocaeli Dış Çekim Mekanları

Bölgede fotoğraf çekilecek birçok yer bulunuyor. Yeşille iç içe alanlarda veya şehrin güzel sahillerinde düğün albümünüz için çekim yaptırabilirsiniz.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarının stüdyoları genelde İzmit, Gebze ve Kartepe civarında konumlanmış. Zaten bu bölgedeki çiftler için konum çok fark etmiyor. Mesela Gebze düğün fotoğrafçısı, şehir içinde veya dışındaki dilediğiniz birçok alana çekime gelebiliyor.

Kartepe dış çekim mekanları: Şehirde düğün fotoğrafı çekimleri yaz-kış sürüyor. Yazın ortaya çıkan güzellikler, kışın yerini Kartepe’deki bembeyaz manzaraya bırakıyor. Özellikle Son dönemlerde kışın çekilen düğün fotoğrafları popüler hale geldiğinden, size uygun bir Kocaeli dış çekim fotoğrafçısı ile anlaştıktan sonra, kış düğünleri için içleri ısıtacak fotoğraf fikirlerini inceleyerek Kartepe’de bu fikirleri uygulayabilirsiniz. Köseköy Pera Kır Bahçesi Kartepe’de dış çekim için ideal.

İzmit dış çekim mekanları: Sekepark, İzmit Saat Kulesi ve Av Köşkü, ilçedeki en popüler dış çekim mekanlarından. Bir İzmit düğün fotoğrafçısı ile görüştüğünüzde, size önereceği mekanlar arasında Ayrıca Selim Sırrı Paşa Konağı da yer alıyor. Konak, dış çekimler için ideal bir seçenek olurken tarihi dokusuyla Kocaeli iç mekan çekim yerleri arasında da en çok tercih edilen yapılardan. İzmit Eski Tren Garı da romantik ve nostaljik fotoğraflar için ideal.

Gebze dış çekim mekanları: Gebze, doğayla iç içe fotoğraf çekimleri için ideal mekanlara sahip bir ilçe. Bunların başında da Ballıkayalar Tabiat Parkı geliyor. Ağaçlı, dereli, yemyeşil bu kanyon gelin-damat fotoğrafları için sıklıkla tercih ediliyor.

Darıca dış çekim mekanları: Dudayev Parkı’nda, yeşil ve mavinin bir arada bulunduğu bir alanda romantik fotoğrafla sahip olabilirsiniz. Hatta alandaki lunaparkı konsept olarak kullanıp eğlenceli bir çekim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Eskihisar da yine tarihi mekanları ve doğasıyla, çiftlerin Darıca’da en çok tercih ettiği dış çekim yerleri arasında.

Kandıra dış çekim mekanları: Kocaeli dış çekim yerleri arasında en popüler mekanlardan biri olan Pembe Kayalıklar, Kandıra ilçesinde bulunuyor. Diğer bir adıyla Pembe Kayalar dış çekim için çiftlerin sıklıkla gittiği, pembe renk kayaları ve masmavi deniziyle özellikle akşam üstü güneş batarken harika kareler yakalamanızın mümkün olduğu bir alan.

Kocaeli Düğün Fotoğrafçısına Sorulacak Sorular Neler?

Düğün fotoğrafçınızı seçmenize yardımcı olacak detaylardan da kısaca bahsedelim.

Kocaeli’nde görüştüğünüz düğün fotoğrafçılarına ilk olarak hangi çekim türlerini uygulayabildiklerini sormalısınız. Eğer düğün hikayesi, save the date gibi çekimleri yapmıyorlarsa ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayamayabilirler.

Firmaların ekipmanlarını da öğrenmenizde fayda var. Drone, Jimmy-jeep gibi cihazları kullanıyorlar mı? Ayrıca çekimlerde kaç fotoğraf makinesi ve kamera kullanıyorlar? Bu gibi soruların cevabını mutlaka anlaşmadan önce almalısınız.

Tamamen sizi yansıtan bir çekim yaptırmak istiyorsanız, Kocaeli düğün fotoğrafçılarına hikaye oluşturup oluşturamadıklarını sormalısınız. Örnek vermek gerekirse; ilk buluşmanızı anlatan bir hikaye oluşturup, o doğrultuda çekimler yapabilirler.

Fotoğrafları ne kadar sürede teslim ediyorlar? Düğün fotoğrafı çekimleri sonrasında çiftler bir an önce çalışmalara kavuşmak için heyecanlanırlar. Muhtemelen sizde de böyle bir durum söz konusu olacağından çok beklemek istemeyeceksiniz. O nedenle kaç hafta sonra fotoğrafları ve videoları alabileceğinizi öğrenmelisiniz.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarına albüm çeşitlerini ve kullandıkları malzemeleri sorabilirsiniz. Bazı çiftlerin altın yaldızlı ve kalın kumaşla kaplanmış albüm talepleri olabiliyor. Siz de farklı taleplerde bulunacaksanız albüm modellerini önceden görmenizde fayda var.

Herhangi bir İzmit düğün fotoğrafçısıyla anlaşmadan önce çekilen tüm fotoğrafları teslim edip etmediklerini sorun. Çoğu firma çalışmaların hepsini çifte ulaştırsa da bazıları fotoğrafların sadece bir kısmını teslim edebiliyor.

Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Kocaeli düğün fotoğrafçıları çiftlere sundukları hizmete ve mevsime göre fiyatlandırma yapıyor. İstediğiniz çekim türlerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Mesela en uygun fiyatlar 2 saatlik çekimlerde görülürken, düğün hikayesi çekimlerinde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyoruz. Yaz döneminde çiftler çekimler için yoğun ilgi gösterdiğinden, bu dönemde fiyatlar ortalamada seyrediyor. Kış ve sonbahar gibi daha az ilgi gösterilen dönemlerde ise çiftlere kampanyalı fiyatlar sunulabiliyor.

Seçeceğiniz düğün albümünün kalitesi de fiyatları yüksek oranda etkiliyor. Standart albüm kumaşları tercih ederseniz çok yüksek rakamlar ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Ama altın yaldızlı, ahşap, metal gibi malzemelerin kullanıldığı albümlerde fiyatlar yükselebiliyor.

Kullanılan ekipmanların da fiyatlarda etkisi büyük. Drone ile çekim isterseniz bazı firmalar ekstra fiyat talebinde bulunabiliyor.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarının hizmetleri ve fiyatları ile bu firmalar arasından nasıl seçim yapabileceğinize dair ipuçlarından bahsettik. Size en uygun firmayı bulmak için bulunduğunuz sayfada, Kocaeli düğün fotoğrafçılarını istediğiniz özelliklere göre filtreleyerek, listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları