Kocaeli Düğün Fotoğrafçıları

Hayalindeki düğün fotoğrafları için Kocaeli düğün fotoğrafçılarını incele, portfolyolarına göz at, beğendiklerin ile oturduğun yerden iletişime geç!

Nazlı Hazar Weddings

İzmit

Nazlı Hazar Weddings

En önemli günlerinizde aşkınızı birbirinden güzel karelerle ölümsüzleştirmenin heyecanı ve tutkusuyla başladığım bu yolda sadece fotoğrafçınız değil bir düğün danışmanı, arkadaşınız olarak size her..

7 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

%21 indirim 50 7
İncele
Diamond Ajans

İzmit

Diamond Ajans

En özel anlarınızı yaşayacağınız düğün gününüzü, yılların eskitemeyeceği anılara dönüştürüyoruz. Tecrübeli ekibimiz, çekim süresinde kullandığımız kaliteli ekipmanlarımız ve güler yüzlü hizmetimizle..

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

41 4 9
İncele
Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

İzmit

Ayça Cankurt Fotoğrafçılık

Tekrarı olmayan en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek istersiniz, değil mi? Bunun için profesyonel düğün fotoğrafçıları tercih etmek isteyeceğinizi de tahmin ediyoruz. İşte tam da bu yüzden Ayça...

11 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

%10 indirim 21 1 11
İncele
Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

İzmit

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

Uzun yıllardır Düğün Hikayem olarak İstanbul - Kocaeli ve Sakarya'da faaliyet gösterdikten sonra aynı kadro ile 2. şubemizi Bodrum'da açmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık sadece istek üzerine...

40 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%50 indirim 50 2 40 4
İncele
Mutlu Düşler Atölyesi

Karamürsel‎

Mutlu Düşler Atölyesi

Mutlu Düşler Atölyesi, düğün fotoğrafçılığı konusunda marka haline gelen bir ekibe sahip! Genç ve dinamik bir ekip olarak son derece heyecanlıyız da. Bu yüzden size hazırlık sürecimizi de anlatmak...

8 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50 8
İncele
Gebze Fotoğraf Evi

Darıca

Gebze Fotoğraf Evi

Gebze Fotoğraf Evi olarak güleryüzlü ekibimiz kaliteden ödün vermeden, herzaman en iyisini sunmaya ve sizlerle güçlenerek büyümeye devam ediyoruz. Gebze Fotoğraf Evi olarak öncelikle fotoğraf...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

45 4 4
İncele
Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı

Körfez

Ali Gülbağ Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı

En mutlu gününüzden geriye sadece gülümseyerek hatırlayacağınız bir dolu an kalıyor. O muhteşem anları geri getiremeyiz belki ama çektiğimiz harika fotoğraflarla o dakikaları yeniden hatırlamanızı...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

16
İncele
Levent Akdeniz Fotoğrafçılık

Gebze

Levent Akdeniz Fotoğrafçılık

Kocaeli’nde evlenecekseniz, burada yaşayacaksanız veya herhangi bir sebepten ötürü düğün fotoğraflarınızı burada çektirmek istiyorsanız, sanırım arayışınızda doğru bir yere ulaştınız. Biz Levent...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

15 3 12 5
İncele
Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

Gölcük

Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu

Fotoğraf hizmetinden çok daha fazlasını almak isteyen çiftlerimiz için 2020 yılının Ocak ayında büyük bir projeye imza attık. Eser Fotoğraf & Gelin Tasarım Stüdyosu’nu kurarak sektöre yeni bir soluk..

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

4
İncele
Esnek sözleşme Mega Fotoğrafçılık

İzmit

Mega Fotoğrafçılık

Anılarınızı yılların eskitemediği muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Mega Fotoğrafçılık Kocaeli olarak profesyonel ekibimizle birlikte hayatınızın en özel günü olan düğününüzü tüm...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%30 indirim 25 10
İncele
Gülistan İlhan

İzmit

Gülistan İlhan

Merhaba, bendeniz Gülistan İlhan. Kendimi bildim bileli görsel sanatlara hep ilgi duydum ve bunlar arasından fotoğrafçılığa yatkın olduğumu fark ederek eğitimimi de bu yönde almak istedim. Kocaeli...

4 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%50 indirim 16 2 4 2
İncele
Esnek sözleşme Sannora Foto

Karamürsel‎

Sannora Foto

En heyecanlı gününüzde fark yaratan ve yenilikçi tarzımızla sizlerleyiz… Sannora Foto olarak profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca Kocaeli’nde faaliyet gösteriyor, en özel anları...

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

4 taksit 25 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Kocaeli Düğün Fotoğrafçıları

Kocaeli, bölgesindeki gelişmiş şehirlerden biri. Her sene burada çok sayıda çift evliliğe adım atıyor. Bölgede fotoğraf çekilecek birçok yer bulunuyor. Yeşille iç içe alanlarda veya şehrin güzel sahillerinde düğün albümünüz için çekim yaptırabilirsiniz.

Kocaeli’nde düğün fotoğrafı çekimleri yaz-kış demeden sürüyor. Yazın ortaya çıkan güzellikler, kışın yetini Kartepe’deki bembeyaz manzaraya bırakıyor. Son dönemlerde kışın çekilen düğün fotoğrafları popüler hale geldiğinden, Kocaeli çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Siz de kış düğünleri için içleri ısıtacak fotoğraf fikirlerini inceleyerek Kartepe’de bu fikirleri uygulayabilirsiniz.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarının stüdyoları genelde İzmit, Gebze ve Kartepe civarında konumlanmış. Zaten bu bölgedeki çiftler için konum çok fark etmiyor. Mesela Gebze düğün fotoğrafçısı, şehir içinde veya dışındaki dilediğiniz birçok alana çekime gelebiliyor.

Fotoğrafçılar, çiftlere birbirinden farklı paketler hazırlayıp sunuyorlar. Bu paketlerin içerisinde istediğiniz çekim türü, büyük albüm, aile albümü ve poster gibi detaylar oluyor. Ayrıca paketler çekim süreleriyle de farklılaşıyorlar.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları çekimden sonra ortalama 4 hafta içerisinde tüm çalışmaları size teslim ediyorlar. Bu süre fotoğrafların sayısına, oluşturulacak albüme, yoğunluğa göre değişebiliyor. Bazen bir bakıyorsunuz 2 hafta sonra tüm fotoğraf ve videolar elinize ulaşmış.

Kocaeli Düğün Fotoğrafçılarının Hizmetleri

Kocaeli düğün fotoğrafçılarının sundukları temel hizmet dış çekim! 2 saatten başlayan dış çekimlerin süresi 4-5 saate kadar çıkabiliyor. Aslında bu kaç farklı mekana gittiğinize de bağlı bir durum. 2 saatlik çekim isterseniz çok fazla mekan gezme fırsatınız olmayacaktır. Ancak uzun çekimlerde dilediğiniz noktalara gidip, orada romantik pozlar verebilirsiniz.

Şehirdeki fotoğrafçıların verdiği bir diğer hizmet de save the date çekimleri! Düğün tarihinizi sosyal medya hesabınızdan duyurmanız için yapılan bu çekimlerde size özel hikaye oluşturabiliyor veya hazır konseptlerinden birini tercih edebiliyorlar. Save the date çekimleri için havanın karardığı akşam saatleri veya gün batımı saatleri sıklıkla tercih ediliyor.

Özellikle deniz kenarında, kum plajlarda yapılan trash the dress çekimleri de Kocaeli’ndeki fotoğrafçılar tarafından uygulanabiliyor. Bu çekimlerde denize girebiliyor, kumlarda dilediğinizce uzanabiliyorsunuz.

Kocaeli düğün fotoğrafçıları, çiftlere birçok albüm seçeneği sunuyor. Bu albümler üzerinde kullanılan malzemelere ve boyutlarına göre birbirinden farklılaşıyor. Kadife kumaşından albüm kapakları yapılabildiği gibi fiyatlar arttıkça ahşap malzeme bile kullanılabiliyor. Ayrıca çiftin ailelerine özel küçük albümler de tasarlanıyor. Ekstra olarak da çiftin beğendiği bir fotoğrafın büyük halini basarak poster veya kanvas tablo şeklinde kendilerine sunabiliyorlar.

Kocaeli’ndeki fotoğrafçılar, dileyen çiftlere düğün hikayesi çekimleri de yapıyor. Bu çekimler gelinlerin hazırlık aşamasından başlıyor ve gün boyu devam ediyor. Düğününüzdeki ilk dansınıza kadar devam eden kayıtlar, sonrasında montajlanarak ortaya düğün hikayesi videosu çıkarılıyor. Aslında bir nevi düğün günü yaşadıklarınızın özetini oluşturuyorlar diyebiliriz.

Kocaeli Düğün Fotoğrafçısına Sorulacak Sorular

Düğün fotoğrafçınızı seçmenize yardımcı olacak detaylar yazımız da size firma tercihinde bulunurken büyük destek sağlayabilir.

Kocaeli Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Kocaeli düğün fotoğrafçıları çiftlere sundukları hizmete ve mevsime göre fiyatlandırma yapıyor. İstediğiniz çekim türlerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Mesela en uygun fiyatlar 2 saatlik çekimlerde görülürken, düğün hikayesi çekimlerinde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyoruz. Yaz döneminde çiftler çekimler için yoğun ilgi gösterdiğinden, bu dönemde fiyatlar ortalamada seyrediyor. Kış ve sonbahar gibi daha az ilgi gösterilen dönemlerde ise çiftlere kampanyalı fiyatlar sunulabiliyor.

Seçeceğiniz düğün albümünün kalitesi de fiyatları yüksek oranda etkiliyor. Standart albüm kumaşları tercih ederseniz çok yüksek rakamlar ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Ama altın yaldızlı, ahşap, metal gibi malzemelerin kullanıldığı albümlerde fiyatlar yükselebiliyor.

Kullanılan ekipmanların da fiyatlarda etkisi büyük. Drone ile çekim isterseniz bazı firmalar ekstra fiyat talebinde bulunabiliyor.

Kocaeli düğün fotoğrafçılarından net bir fiyat almak istiyorsanız, firma sayfalarından form doldurabilirsiniz. İstediğiniz hizmet ve tarih doğrultusunda size fiyat vererek geri dönüş yapacaklardır.