Kocaeli Kulüpler ve Davet Alanları

Düğününü Kocaeli'nin en seçkin kulüp ve davet alanlarından birinde yapmaya ne dersin? Hemen tıkla, Kocaeli davet mekanlarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

13 firma

Darıca

Mega Palas Düğün Sarayı

Ömür boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz bu yolda MEGA PALAS Düğün Salonu ailesi olarak sizlere ilerideki yıllarınızda keşke dedirtmemek için güçlü,güler yüzlü bir ekip ile hizmet vermekten...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%15 1 1

Gebze

Kasr-ı Sultan Düğün ve Davet Salonu

Gebze'de düğün salonu, davet ve organizasyon yönetimi anlayışına farklı bir bakış açısı getirmek, tam profesyonellik anlayışı ile"Düğün gününüzde tüm kaprislerinizi bize yapabilirsiniz" anlayışı ile.

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

Hediye 13 4

Derince

Aydın Düğün ve Davet Salonu

Salonumuz lüks ve hayalinize uygun 600 kişilik kapasitesiyle, size hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır. Düğünlerde yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin.

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

11 9

Gölcük

Aşiyan Tesisleri

İzmit Körfezi'nin mavisi ile yeşilin birleştiği noktada, güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasından sizlere merhaba diyen Aşiyan Tesisleri'nde manzaraya ve eşsiz lezzetlere...

10-30 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

Hediye 72 3 10

İzmit

İzmit Yelken Kulübü

En mutlu gününüzü unutulmaz kılmak adına, ister bir düğün daveti isterseniz ilk adım nişan veya her türlü organizasyonlarınızda, o en mutlu anınızı unutulmaz kılmak adına biz üzerimize düşenleri...

80-100 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

38 6

İzmit

Salon Liza

Salon Liza Kocaelinin otel konseptinde hizmet veren yeni salonu. İstanbuldaki 35 yıllık tecrübemiz şimdi Kocaelideki yeni salonumuzla siz değerli misafirlerimizin hizmetinde. Bünyesinde birbirinden..

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

%40 27 2 13

Darıca

Vaha Park Düğün & Davet

"En Özel Gününüz En İyisini Hakeder" Yeşilin, eşsiz deniz manzarası ile bütünleştiği Vaha Park Düğün & Davet ;convention center, düğün salonu, konferans ve balo salonu olarak hizmet vermektedir....

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

24 7 11

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Kokteyl Şeklinde Düğün İçin Mekanlar Seçimi

Kokteyl düğün davetleri son yıllarda çiftler tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Özellikle kalabalık düğün davetlerinde öne çıkan kokteyl konsepti ile hem şık hem de misafirlerinizi memnun edecek bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. Peki, kokteyl düğün için hangi mekanlar daha uygun olur? Öncelikle davetli sayınız mekan seçimi konusunda büyük önem taşıyor. Kalabalık davetli sayısı için otellerin balo salonları oldukça uygun bir seçim olacaktır. Eğer çok kalabalık bir organizasyon gerçekleştirmeyecekseniz ve düğününüz yazın gerçekleşiyorsa havuz başı kokteyl düğün imkanı sunan mekanlarla iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Menü içeriğinde de meyveleri ekleyerek yaz mevsiminin avantajlarını kullanabilirsiniz. Atıştırmalıklarınızın çeşidi zengin olsun isterseniz, kokteyl prolonge seçeneğini düşünebilirsiniz. Kokteyl prolonge ile damak zevkinize uygun, doyurucu bir menü hazırlatabileceğiniz gibi açık büfe standı kurdurarak da seçimi misafirlerinize bırakabilirsiniz. İçkili bir kokteyl düğün düşünüyorsanız, atıştırmalıkları içkilere göre seçmeniz gerektiğini unutmayın.

Hareketli ve enerji dolu bir kokteyl organizasyonu için kulüplerde düğün yapma seçeneğini düşünebilirsiniz. DJ performansı eşliğinde temposu düşmeyen bir düğün partisi size kendinizi harika hissettirecektir. Dilerseniz düğün bitiminde en yakınlarınızla after party için de aynı mekanla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Kocaeli davet alanları size pek çok kampanya ve indirim fırsatı sunuyor. Bu indirimlerden yararlanmak için sayfayı sık sık ziyaret ederek firmaları takip edebilirsiniz. Ayrıca mekanlarla iletişim kurarak ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın!