Destina Kuaför

E-posta Gönder

  • Gebze, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

Destina Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Destina Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Destina Kuaför Sık Sorulan Sorular

Destina Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Destina Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Destina Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Destina Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Destina Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Destina Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Destina Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Destina Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Destina Kuaför Hakkında

En özel saç ve makyaj uygulamalarıyla yenilenmeye, ne dersiniz? Hak ettiğiniz güzelliğe ışık tutmak için çalışan Destina Kuaför ekibiyle bu son derece kolay. Her gün güzelliğiniz için çalışan ekibimiz saç tasarımı konusunda uzman. Üstelik makyaj uygulamaları için de profesyonel bir şekilde çalıyoruz. Makyaj artistlerimiz güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru tekniklerle her gün ışıl ışıl olmanızı sağlıyor. Düğün günü şıklığınız ve güzelliğiniz için de bizi tercih ederseniz, sizin için fark yaratmaya hazırız!

Güzelliğiniz için yaptığımız makyaj uygulamalarını merak ediyorsanız, anlatalım: Salonumuzda randevu sistemiyle çalışıyoruz. İlk randevu düğün günü yapacağımız saç ve makyaj uygulamaları üzerine hoş bir sohbetle ilerliyor. Makyajınıza karar vermek için tarzınızı keşfetmeyi tercih ediyoruz. Cilt yapınıza uygun makyaj ürünlerini belirliyoruz. Bu sayede uygulamaların teninizle uyumlu ve kalıcı olmasını sağlıyoruz. Ürün seçiminde kalite de bizim için belirleyici bir kriter. Cilt sağlığınızı riske atmadan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için çalışıyoruz ve kusursuz göründüğünüzden emin olmak için cildinizde nem dengesi, tonlama ve renk geçişlerine dikkat ediyoruz. Böylelikle canlı, sağlıklı, aydınlık ve pürüzsüz cildinizde doğal makyajınızı nasıl yapacağınızı kesinleştiriyoruz. Tercihe göre prova da yapabiliyoruz.

Saç modeliniz için markamızın kurucusu ve yöneticimiz, Fatma Hanım’a güveniyoruz. Yüz şeklinize göre stil çalışmaları yapan Fatma Hanım, size en çok yakışan modeli tasarlıyor ve güzelliğinizi gelinliğinize de uyan şıklığınızla tamamlıyoruz. Duvak ve aksesuarlarınızın da saçınızda yer bulduğu tasarım modeller, özgün ve modern çizgisiyle dikkat çekiyor… Düğün günü gelip çattığında aldığımız kararlar ve yaptığımız plan sayesinde hiç vakit kaybetmiyoruz. Destina Kuaför Gebze’de sizinle birlikte yakın dostlarınızı da ağırlıyoruz.

Siz de Destina Kuaför güzellik sırlarımızla gelin saçı ve makyajı uygulamalarımızdan yararlanmak isterseniz, iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

  • Adres:

    Hacıhalil, Kızılay Cd. No:12/B, 41400 Gebze/Kocaeli

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.