Gelin Saçı ve Makyajı

Torbalı Gelin Saçı ve Makyajı

7.500-10.000 TL
5.000-7.500 TL
7.500-10.000 TL
Torbalı
Nil Kuaför
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
2.500 TL'den az
2.500-5.000 TL
2.500-5.000 TL
5.000-7.500 TL
2.500 TL'den az
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
7.500-10.000 TL
2.500 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Torbalı Kuaförleri ve Hizmetleri

İzmir Torbalı kuaförlerinde gelin adaylarının ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet bulunuyor. Standart saç ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra; cilt bakımı, takma kirpik, manikür ve pedikür gibi pek çok olanak da Torbalı kadın kuaförlerinde yer alıyor. Gelin adayları yalnızca güzellik salonunda değil, düğün mekanında veya evde de hizmet almayı tercih edebiliyor.

Hizmet alabileceğiniz Torbalı kuaför salonları; Tepeköy, Alpkent, Ertuğrul, Fevzi Çakmak ve Ayrancılar gibi hemen her mahallede bulunuyor. Buradaki salonların neredeyse tamamı, gelin adaylarının yakınlarına da hizmet sunuyor. İlçedeki kuaför ve makyözlerin bir kısmı, hizmetlerini gelinlerle buluşturabilmek adına şehir dışına çıkabiliyor. Ücretsiz prova imkanı sunan salonlar, gelin adayları tarafından yoğun ilgi görüyor.

Torbalı Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

İzmir Torbalı kuaförlerinin büyük bir kısmı, hizmetlerini ortalamanın altında rakamlara sunuyor. Alpkent, Ayrancılar, Tepeköy, Ertuğrul ve Torbalı mahallelerinde bütçenize dost olacak kuaför salonları yer alıyor. Buradaki kuaförler, standart saç ve makyaj hizmetleri için oldukça uygun fiyatlar talep ediyor. İlçede ortalama ve bir tık yüksek fiyatlı kuaför opsiyonları da bulunuyor.

Torbalı kuaför fiyatları, Ertuğrul ve Tepeköy’deki salonların bir kısmında ortalamada seyrediyor. Ortalama fiyatlı salonların bazıları hizmet paketlerine; ağda, takma kirpik, manikür ve pedikürü de ekleyebiliyor. Fiyatları ilçe ortalamasının biraz üzerinde olan bazı kuaför salonları; Ertuğrul, Tepeköy ve Fevzi Çakmak’ta yer alıyor. Gelinlere sunulan hizmet paketlerinin yoğunluğu arttıkça fiyatlar da yükseliyor.

Torbalı’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Torbalı Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Torbalı gelin saçı ve makyajı firmaları, profesyonel hizmetleriyle gelin adaylarının güzelliğini ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Çeşitli hizmetlerin bir arada bulunduğu onlarca kuaför Torbalı’da yer alıyor. İlçedeki kuaförlerde, standart ve kapsamlı hizmet paketleri bulunuyor. Standart paketler, gelin saçı ve makyaj hizmetlerini kapsıyor. İçerikli paketlere bazı ek hizmetler de dahil ediliyor.

İzmir Torbalı kuaförlerinde; renk değişikliği, balyaj, röfle, ombre, sombre, kesim ve kaynak hizmetleri bulunuyor. Saç, vücut ve cilt bakım hizmeti sağlayan salonlar gelin adayları tarafından severek tercih ediliyor. Gelin adaylarının tırnaklarına, kuru/klasik manikür ve pedikür işlemleri uygulanabiliyor. Şık ve zarif görünümün simgesi haline gelen french manikürü, gelinlerin favori hizmetleri arasında yer alıyor.

Torbalı Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Torbalı gelin saçı fiyatları, almak istediğiniz hizmetlere göre değişiyor. Saç şekillendirme ve kesim uygulamaları, ilçedeki kuaför salonlarının pek çoğunda uygun fiyatlı oluyor. Kuaförleri saatlerce uğraştıran ve işçiliği fazla olan gelin topuzlarının fiyatları ortalamanın üzerinde seyrediyor. Gelin saçının uzunluğu ve yoğunluğu da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Torbalı gelin başınızı makul fiyatlara yaptırabileceğiniz İzmir ilçelerinin başında geliyor. Salonun konumu, hizmetlerin nerede sunulduğu, gelin saçıyla ilgilenen kuaförlerin sayısı, duvak ve aksesuar kullanımı gibi birçok etken ödeyeceğiniz tutarı doğrudan etkiliyor. Açık bırakılan düz ya da dalgalı saç modelleri bir hayli uygun fiyatlı oluyor. Gelin saçında kullanılan ürün ve malzemeler de ücretlere yansıyor.

Torbalı Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Torbalı Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Torbalı güzellik salonları makyaj uzmanlarıyla birlikte çalışarak gelin adaylarına profesyonel hizmetler sunuyor. Uzmanlar; trend makyaj stillerini, modern bir görünüm için hangi ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini ve en doğru teknikleri gelin adaylarıyla paylaşıyor. Gelin adayları, makyaj sanatçılarının görüş ve önerilerini bir hayli önemsiyor. Gelinlerin, gelinlik modeline ve yüz tipine uygun makyaj stilini seçmesi gerekiyor.

Kusursuz bir gelin makyajı için fondöten ve kapatıcı kullanımı büyük önem arz ediyor. Bu tarz kapatıcı ürünlerin fazla kullanılmamasına ve tabaka halinde kalmamasına dikkat etmek gerekiyor. Kirpikleri öne çıkarmak için yoğun uygulamalar yapmak, nahoş bir görünüme sebebiyet verebiliyor. Bu noktada yoğunluğu az olan takma kirpiklerden yardım almak, bakışlara anlam kazandırıyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları