Samet Davran

E-posta Gönder

 • Torbalı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Samet Davran Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Samet Davran Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Samet Davran Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Samet Davran Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Samet Davran Hakkında

Hayallerinizin de ötesinde profesyonel saç ve makyaj hizmetimizde düğününüzde sizi istediğiniz görünüme kavuşturuyoruz. Bendeniz Samet Davran uzun yıllar boyunca İzmir’de faaliyet gösteriyor, kadınların güzelliklerine renk katıyoruz. Her biri alanında uzman ekibimizle birlikte düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve eğlenceleriniz için sizi kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

İzmir gelin saçı ve makyajı için kadınların tercih ettiği bir adresiz. Neden mi? Çünkü saç modelini tasarlarken bizce tüm detaylar düşünülmeli. Her şeyle uyumlu bir saç modeli tasarlamadan önce düğün konsepti, gelinliğin tarzı, gelinlik yaka modeli, organizasyon gerçekleştirilecek mekânın özelliği gibi birçok detayı göz önünde bulunduruyor, böylece ortaya benzersiz bir saç modeli çıkarmış oluyoruz.

Deniz kenarında ya da kır bahçesinde kutlama gerçekleştirecekseniz rüzgârda dahi bozulmayan doğal su dalgası ve bohem topuz saç modelleri, balo salonunda bir kutlama gerçekleştirecekseniz de modern ihtişamlı romantik topuz modellerini beğeninize sunuyoruz. Düğününüzden önce saçınızın renginde değişiklik gerçekleştirmek istiyorsanız da ten renginizle uyumlu renklendirme saç rengi renklendirme işlemleri yapabiliyoruz. Saçınızın doğal bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız da ombre uyguluyoruz.

Profesyonel makyözümüz yüz hatlarınıza en uygun makyajı gerçekleştirerek sizi bir görünüme kavuşturacak! Makyajınız da saçınızın modeli kadar önem taşıyor. Bu nedenle yüz hatlarınıza, ten renginize en çok uyum sağlayan tonları seçiyoruz. Ağırlıklı olarak pastel ve toprak tonları çalışıyor sizi doğal bir görünüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Düğününüzden önce ücretsiz saç ve makyajı provası hizmeti veriyor böylece nasıl bir görünüme kavuşacağınızı önceden belirleyebiliyoruz.

İzmir gelin saçı fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız, sayfada bulunan ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, randevu hakkında geniş kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.