Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Torbalı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmanız Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu ile artık çok kolay! Profesyonel kadromuz ve güler yüzümüzle İzmir’de başarılı bir şekilde uzun zamandır gelin saçı ve makyajı yapıyoruz. Her şeyin istediğiniz gibi olacağı üstelik eğlenceli dolu bir hazırlık süreci yaşayacağınız keyifli anlar sağlıyoruz.

İzmir'de uzun zamandan beri güzellik sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Kaliteden taviz vermeden çalışmalarımızda daima başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Hem kusursuz hizmet sunuyor hem de tarzınızı yansıtacak birbirinden güzel tasarımlar yapıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veriyor tüm çalışmalarımızda önce sizin isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya geliyor ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Saçınızdan makyajınıza kadar yaptırmak istediğiniz imaj değişikliklerinden uzun uzun bahsedip konuşuyoruz. Size en çok yakışacak modelleri beğeninize sunuyoruz. Düğün konsepti nizi gelinliğinizi ya da hayalini kurduğunuz gelin görüntüsüne nelerin uygun olduğunu bize bahsetmenizi istiyoruz. Daha önce bizi tercih etmiş gelinlerimize yaptığımız saç modeli ve makyaj tasarımlarından örnekleri sizinle paylaşıyoruz. İçlerinden beğendiğiniz olursa onları da rahatlıkla uygulayabiliyoruz. Saçlarınız kısa dahi olsa kabarık bir topuz ya da kıvırcık bukleli farklı model saçları kolayca yapıyoruz.

Makyaj kısmında ise makyaj sanatçıları ile çalışıyoruz. Alanında iyi eğitim çalışanlarımızla yüz hatlarınızı inceleyerek size gidecek renk tonlarına ve hangi makyajın doğru olduğuna karar veriyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak cildinizi ve yaptığımız makyajın kalıcılığını koruyoruz. Yüz hatlarını belirginleştiriyor ve doğal renkler kullanarak yapaylıktan uzak bir görüntü çiziyoruz. Elmacık kemiklerinizi ortaya çıkarıyor, kaş, göz ve dudaklarınızı belirginleştiriyoruz. Makyaj bittikten sonra da sabitleyici bir sprey sıkarak makyajın yüzünüzde uzun süre kalmasını sağlıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan Estee’m Kuaför & Güzellik Salonu’nun değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerine yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.