Kuaför Adem

E-posta Gönder

  • Torbalı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Kuaför Adem Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Adem Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Adem Sık Sorulan Sorular

Kuaför Adem gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Adem gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Adem gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Adem gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Adem şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Adem şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Adem ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Adem ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Adem Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzde her detayın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Kuaför Adem olarak profesyonel ekibimizle size düğün gününüzde kusursuz bir hizmet sunarak eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Bizi tercih eden her kadını mağazamızdan mutlu bir şekilde uğurlamayı hedefliyoruz. Bunun için salonumuzda size kaliteli, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Yapılan işlemlerden en iyi sonuçları alabilmek için profesyonel dokunuşların yanında, kaliteli ürünlerle çalışmak da oldukça önemlidir. Bu nedenle salonumuzda sadece en seçkin ve kaliteli markaların ürünleri ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Salonumuzda kullandığımız ekipmanları da son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak devamlı yeniliyoruz.

Gelin hazırlıklarında, gelinliklerin tatlı telaşları içinde onlarla doğru bir şekilde iletişim kurmak oldukça önemlidir. Biz Kuaför Adem olarak salonumuzda size öncelikle rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratıyoruz. Ferah salonumuzda her ihtiyacınızda güler yüzlü hizmet sunuyor, sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın tamamını sizden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ve tarzınıza uygun bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Saçlarınızda birbirinden güzel aksesuarlar kullanarak size farklı bir ışıltı katıyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmayı ihmal etmiyoruz. Düğün gününüzde daha uzun saçlara sahip olmak isterseniz çok doğal görünümlü mikro kaynak ve keratin kaynak uygulamaları da yapıyoruz.

Güzelliğinizi tamamlayıp sizi ışıl ışıl bir güzelliğe ulaştıracak makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, öncelikle yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz etmeye dikkat ediyoruz. Makyajınızın her aşamasında kaliteli dünya markalarının kalıcılığı yüksek ürünlerini kullanıyoruz.

Siz de düğün gününüzde Kuaför Adem’in sihirli dokunuşlarıyla tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Kuaför Adem İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.