Ahmet Emir Mühürlü Saçlar

E-posta Gönder

 • Torbalı, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ahmet Emir Mühürlü Saçlar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ahmet Emir Mühürlü Saçlar Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ahmet Emir Mühürlü Saçlar Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ahmet Emir Mühürlü Saçlar Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ahmet Emir Mühürlü Saçlar Hakkında

Saç tasarımı uzmanımız, Ahmet Bey yıllar önce kendi markasını yaratarak Torbalı kuaför salonları arasında yer almaya karar verdi. Böylelikle alanında uzman ekibimiz, yüksek standartlardaki kalite anlayışımız ve profesyonelliğimizle Kuaför Ahmet Emir Salonu’nda hizmet vermeye başladık. Ödün vermediğimiz kalite ve hijyen anlayışıyla her geçen gün kendimizi geliştirdik. Aldığımız eğitimler, mesleki deneyimlerin kazandırdığı bilgi birikimi ve güler yüzümüzle Fevzi Çakmak Mahallesinde kadınların uğrak noktası haline geldik. Bugün güzellik sırlarımızla göz kamaştıran müşterilerimizin memnuniyeti için özel anlarda da yanınızda oluyoruz.

Mutluluğunuz için çalışan ekibimizle birlikte gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamaları yapıyoruz. Makyaj uygulamaları için doğru tekniklerle kusursuz güzelliğinizi yansıtmak için çalışıyoruz. Cilt yapınıza uygun makyaj ürünleri kullanarak gece boyunca kalıcı uygulamalar yapıyoruz. Makyaj malzemelerini seçerken kalitesine de önem veriyoruz. Cilt sağlığınız için özel markaların birinci sınıf kalitedeki ürünlerini tercih ediyoruz. Bu durum doğal güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtmak için de son derece önemli.

Sıra saç tasarımına geldiğinde, Kuaför Ahmet Emir ailesi olarak yüz hatlarınıza yakışan modeller şıklığınızı tamamlamak için hazırız! Topuz ve örgü modellerde duvak ile uyumlu bir şıklık yaratmak her zaman çok önemli. Nasıl bir saç aksesuarı tercih ettiğiniz, gelinlik modelinizle şıklığınızı tamamlamak da dikkat ettiğimiz konulardan! Ancak bilmeniz gereken en önemli nokta, hayal ettiğiniz modeli tasarlayacak yeteneklere sahip olduğumuz.

Tüm bunların yanında düğün öncesi veya sonrası imaj çalışmaları da yapıyoruz. Güzelliğinize doğrudan etki eden saçınız için ombre, balyaj, renk değişikliği, kesim ve kaynak işlemleri yapabiliyoruz. Sizin kararınız hangisi?

Gelin, detayları konuşarak hayallerinizi süsleyen günü taçlandırmak için plan yapalım. Torbalı Ahmet Emir Kuaför iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Fevzi Çakmak, Barış Manço Cd. No:26/22, 35870 Torbalı/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.