Stil Kuaför ve Modaevi

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Stil Kuaför ve Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Stil Kuaför ve Modaevi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stil Kuaför ve Modaevi Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Stil Kuaför ve Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Stil Kuaför ve Modaevi Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olma hayali olan tüm gelin adaylarını Stil Kuaför ve Modaevi farkını yaşamaya davet ediyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde yerine getirileceği salonumuzda hayal ettiğiniz saç ve makyajı uyguluyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimizde memnuniyetinizi esas alıyoruz. Bunu başarmak adına da kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, en yeni trend ve modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Modaya ayak uyduruyor, aklınızdaki tüm modellere sizden önce hakim oluyoruz. Böylelikle beklentilerinizi de en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

Model önerilerinde bulunmadan önce sizi yakından tanıyor, zevklerinizi, beğenilerinizi ve tarzınızı öğreniyoruz. Bu doğrultuda çeşitli önerilerde bulunuyor ve düğününüzde kendinizi daha iyi bir şekilde yansıtmanızı amaçlıyoruz. Tabii ki düğün konseptinize, düğün mekanına ve gelinliğinizi de ön planda tutuyor, tümüyle uyumlu görünmenizi sağlıyoruz.

Bizi Seyhan kuaförlerinden farklı kılan en önemli özelliğimiz ise hem kuaför hem de gelinlik hizmeti verebiliyor olmamız! Gelin adaylarımızın düğünleri için en temel ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor, yüzlerindeki tebessümün sebebi oluyoruz.

Güzelliğinize layık olmak ve sizi kusursuz bir şekilde hazırlamak için sahip olduğumuz tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz.

Saç tasarımınızın gecenin sonuna kadar ilk halini koruması için özel spreyler kullanıyoruz. Bir an olsun yerinizde durmayacağınız bu gecede saçlarınız salonumuzdan çıktığınızdaki gibi görünecek!

Makyajınız için ise önce yüzünüzü özel kremlerimiz ile pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Daha parlak görünen cildinize makyaj sabitleyici kremler de sürerek makyajınızın kalıcılığını artırıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güzelliğinize imzamızı atmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Gülbahçesi mah Ahmet cevdet Yağ Cad. Seyhan /Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.