Stil Kuaför ve Modaevi

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Stil Kuaför ve Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Stil Kuaför ve Modaevi Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Stil Kuaför ve Modaevi Sık Sorulan Sorular

Stil Kuaför ve Modaevi gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Stil Kuaför ve Modaevi gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stil Kuaför ve Modaevi gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Stil Kuaför ve Modaevi gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Stil Kuaför ve Modaevi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Stil Kuaför ve Modaevi şehir dışında hizmet vermiyor.


Stil Kuaför ve Modaevi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stil Kuaför ve Modaevi ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Stil Kuaför ve Modaevi Hakkında

Göz kamaştıran bir gelin olma hayali olan tüm gelin adaylarını Stil Kuaför ve Modaevi farkını yaşamaya davet ediyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde yerine getirileceği salonumuzda hayal ettiğiniz saç ve makyajı uyguluyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimizde memnuniyetinizi esas alıyoruz. Bunu başarmak adına da kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ediyor, en yeni trend ve modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Modaya ayak uyduruyor, aklınızdaki tüm modellere sizden önce hakim oluyoruz. Böylelikle beklentilerinizi de en iyi şekilde karşılayabiliyoruz.

Model önerilerinde bulunmadan önce sizi yakından tanıyor, zevklerinizi, beğenilerinizi ve tarzınızı öğreniyoruz. Bu doğrultuda çeşitli önerilerde bulunuyor ve düğününüzde kendinizi daha iyi bir şekilde yansıtmanızı amaçlıyoruz. Tabii ki düğün konseptinize, düğün mekanına ve gelinliğinizi de ön planda tutuyor, tümüyle uyumlu görünmenizi sağlıyoruz.

Bizi Seyhan kuaförlerinden farklı kılan en önemli özelliğimiz ise hem kuaför hem de gelinlik hizmeti verebiliyor olmamız! Gelin adaylarımızın düğünleri için en temel ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılıyor, yüzlerindeki tebessümün sebebi oluyoruz.

Güzelliğinize layık olmak ve sizi kusursuz bir şekilde hazırlamak için sahip olduğumuz tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz.

Saç tasarımınızın gecenin sonuna kadar ilk halini koruması için özel spreyler kullanıyoruz. Bir an olsun yerinizde durmayacağınız bu gecede saçlarınız salonumuzdan çıktığınızdaki gibi görünecek!

Makyajınız için ise önce yüzünüzü özel kremlerimiz ile pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Daha parlak görünen cildinize makyaj sabitleyici kremler de sürerek makyajınızın kalıcılığını artırıyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güzelliğinize imzamızı atmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

  • Adres:

    Gülbahçesi mah Ahmet cevdet Yağ Cad. Seyhan /Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.