Saloon Uğur Çiçek

E-posta Gönder

 • Çukurova, Adana.

Ekiple Tanışın

Saloon Uğur Çiçek Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Uğur Çiçek Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Uğur Çiçek Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Uğur Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saloon Uğur Çiçek Hakkında

Tekrarı olmayan düğün gününüzde hiçbir hataya yer yok! Tüm bakışların üzerinde olacağı gelin adaylarının Adana’daki tercihi Saloon Uğur Çiçek, ilk günkü heyecan ve hevesiyle faaliyet göstermeye devam ediyor. Sayısız gelin saç – makyaj tecrübesi ve sunduğu ayrıcalıklı imkanlar ile Adana kuaförlerinden farklılaşan Saloon Uğur Çiçek, düğününüze kusursuz bir gelin olarak gitmek için en doğru tercih!

Öncelikle saç dizaynı konusunda uzmanlaşmış bir kuaförde olduğumuzdan bahsetmek istiyoruz. Gerek kullandığımız tüm ekipmanlarla gerekse de sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimleri ile saçınız için en uygun modeli bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunun için tabii ki farklı etkenleri de göz önünde bulunduruyoruz. Saçınızın uzunluğu, yapısı, yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz, makyajınız ve duvağınız gibi detayları ön planda tutarak bir saç modeli belirliyoruz. Aynı zamanda saçınızı boyayabiliyor, ombre ve sombre gibi işlemler uygulayabiliyoruz. Adana gelin saçı yapan kuaförler arasında sizi sahip olacağınız en iyi görünüme kavuşturmak için biz hazırız!

Bunun yanında makyaj hizmeti sunacak uzman bir kadroya sahibiz. Makyajınızı oluştururken düşüncelerinize, tarzınıza ve isteklerinize kulak veriyoruz. Yüz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız sade bir makyaj tercih ediyor, pastel renklerini kullanıyoruz. Aynı zamanda son yıllarda trend olan modelleri de salonumuzda bulabiliyorsunuz. Mesela toprak renklerinin ağır bastığı bir makyajı saçınızla da uyumlu olacak şekilde yapabiliyoruz.

Güzelliğinizi sadece saç ve makyajda değil, tepeden tırnağa sağlayacağımızı da belirtmek istiyoruz. Mikro kaynak, manikür, pedikür ve cilt bakım gibi hizmetleri de gelin adaylarımızla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Hem salonumuzun içinde hem de bahçemizde yakınlarınızın sizi rahat bir şekilde bekleyeceği oturma alanlarımız bulunuyor. Sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinize de burada olduğunuz süre boyunca çeşitli ikramlar sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.