Saloon Uğur Çiçek

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Ramazan Karahan Works
28 9

Çukurova

Ramazan Karahan Works

Saç ve Makyaj
600-800 TL
Murat Tatlı Beauty Center
11

Yüreğir

Murat Tatlı Beauty Center

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL
Kuaför Mustafa Akçınar
38

Çukurova

Kuaför Mustafa Akçınar

Saç ve Makyaj
800-1.000 TL

Hakkında

Tekrarı olmayan düğün gününüzde hiçbir hataya yer yok! Tüm bakışların üzerinde olacağı gelin adaylarının Adana’daki tercihi Saloon Uğur Çiçek, ilk günkü heyecan ve hevesiyle faaliyet göstermeye devam ediyor. Sayısız gelin saç – makyaj tecrübesi ve sunduğu ayrıcalıklı imkanlar ile Adana kuaförlerinden farklılaşan Saloon Uğur Çiçek, düğününüze kusursuz bir gelin olarak gitmek için en doğru tercih!

Öncelikle saç dizaynı konusunda uzmanlaşmış bir kuaförde olduğumuzdan bahsetmek istiyoruz. Gerek kullandığımız tüm ekipmanlarla gerekse de sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimleri ile saçınız için en uygun modeli bulacağımızdan emin olabilirsiniz. Bunun için tabii ki farklı etkenleri de göz önünde bulunduruyoruz. Saçınızın uzunluğu, yapısı, yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz, makyajınız ve duvağınız gibi detayları ön planda tutarak bir saç modeli belirliyoruz. Aynı zamanda saçınızı boyayabiliyor, ombre ve sombre gibi işlemler uygulayabiliyoruz. Adana gelin saçı yapan kuaförler arasında sizi sahip olacağınız en iyi görünüme kavuşturmak için biz hazırız!

Bunun yanında makyaj hizmeti sunacak uzman bir kadroya sahibiz. Makyajınızı oluştururken düşüncelerinize, tarzınıza ve isteklerinize kulak veriyoruz. Yüz güzelliğinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız sade bir makyaj tercih ediyor, pastel renklerini kullanıyoruz. Aynı zamanda son yıllarda trend olan modelleri de salonumuzda bulabiliyorsunuz. Mesela toprak renklerinin ağır bastığı bir makyajı saçınızla da uyumlu olacak şekilde yapabiliyoruz.

Güzelliğinizi sadece saç ve makyajda değil, tepeden tırnağa sağlayacağımızı da belirtmek istiyoruz. Mikro kaynak, manikür, pedikür ve cilt bakım gibi hizmetleri de gelin adaylarımızla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Hem salonumuzun içinde hem de bahçemizde yakınlarınızın sizi rahat bir şekilde bekleyeceği oturma alanlarımız bulunuyor. Sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinize de burada olduğunuz süre boyunca çeşitli ikramlar sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Uğur Çiçek

  • Adres: Yurt, 71427. Sk 5 C, 01170 Çukurova/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!