Meryem Salcan Türban Tasarım

E-posta Gönder

0850 532 8925

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600-800 TL

Min. Fiyat

Yüreğir, Adana

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 600-800 TL
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 4

Kampanyalar ve Paketler

Meryem Salcan Türban Tasarım

Gelin Saçı + Gelin Makyajı Veya Türban Makyajı Düğün + Kına 2 Gün %20 İndirimli I

Gelin Saçı
Profesyonel makyaj
Türban Tasarımı

Düğün ve kına için toplam fiyattır.

%20 indirimli, detaylar için arayın

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Yaşamınızın en özel günlerinden biri olan düğün gününüzde sizi bir prensese dönüştürecek profesyonel kuaför ekibini hala bulamadıysanız, artık doğru sayfada olduğunuzu müjdeleyebiliriz. Meryem Salcan Türban Tasarım olarak hep hayalini kurduğunuz gelin görüntüsü için size hizmet etmeye hazırız!

Gelin saçı ve makyajı için bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren sizinle yakından ilgileniyoruz. İlk olarak düğününüzde kendinizi nasıl görmeyi hayal ettiğinizi soruyoruz. Eğer bu konuda kararsızlık yaşıyorsanız, daha önce yaptığımız çalışmalardan örnekler göstererek size farklı önerilerde bulunuyoruz. Sizin istediğiniz kriterleri göz önünde bulundurarak tabii ki!

Meryem Salcan Adana’da istediğiniz tüm gelin saçı ve makyajı hizmetini rahatlıkla alabilirsiniz. Tesettürünüz için türban tasarımı da yapıyoruz. Gelinliğinizin yakası, düğün mekanınız, eğlencenizin konsepti ve saç uzunluğunuz gibi detayları göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Her ayrıntı bizim için oldukça değerli. Saçlarınızı önce özenle tarıyor, ardından düğün gününüz boyunca bozulmayacak içinize sinen özel tasarımları yapıyoruz. Adana’da gelin saçı yapan kuaförlerden farkımızı bizimle görüşmeye geldiğiniz ilk anda bile rahatlıkla anlayacağınıza eminiz.

Makyaj aşamasında ise doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak uygulamalar yapıyoruz. Makyajınıza başlamadan önce size en çok yakışacak makyaj stilini belirliyoruz. Duruma göre takma kirpik kullanıyoruz. Yüzünüzün hangi kısmını öne çıkaracağımıza birlikte karar veriyoruz. Tabii ki yaptığımız saç tasarımınızı da dikkate alıyoruz. Tamamen birbiri ile uyumlu bir görünüm elde etmenizi sağlıyoruz.

Sizi kusursuz bir görünüme ulaştırdıktan sonra düğününüze uğurlayacağımız kuaför salonumuzda keyifli bir hazırlık süreci geçireceğinize eminiz. Düğün gününüzde sizinle birlikte dört kişiye kadar yakınıza veya arkadaşlarınıza da saç ve makyaj için randevu verebiliyoruz.

Siz de Adana kuaförleri arasında yer alan markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan firma iletişi bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Meryem Salcan

 • Telefon: 0850 532 8925
 • Adres: Kiremithane Mah. Kozan Cad. 482/A Yüreğir/Adana

Meryem Salcan Türban Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!