Berktaş Yaray Hair Studio

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Berktaş Yaray Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Berktaş Yaray Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Berktaş Yaray Hair Studio Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Berktaş Yaray Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Berktaş Yaray Hair Studio Hakkında

Sevdiğiniz insanla mutlu bir ilişki yürüttünüz ve evlenmeye karar verdiniz. Hazırlık sürecinde düğün mekanınızı, gelinliğinizi ve diğer birçok ayrıntıyı kafanızda planladınız. Firmalarla iletişime geçtiniz, anlaşma sağladınız ama gelin saçı ve makyajınızı yaptıracağınız profesyonel ekibi hâlâ bulamadınız. O zaman doğru sayfadasınız çünkü birbirinden güzel saç tasarımlarımız, son trend makyaj stillerimizle size yardımcı olmak için buradayız!

Peki hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle düğün, nişan, söz ve kına geceniz için özel saç tasarımları yapıyoruz. Bu aşamada hayal ettiğiniz saç modelini uygulayabilmemiz için sizi yakından tanımamız ve tarzınızı öğrenmemiz gerekiyor. Bu nedenle yüz yüze görüşebileceğimiz bir tarih belirliyoruz ve sizi salonumuza davet ediyoruz. Salonumuza geldiğinizde kendinizi sanki evinizdeymişsiniz gibi hissedebilmeniz için samimi ve sıcak bir ortam hazırlıyoruz. Daha sonra bir kahve eşliğinde aklınızda bir saç tasarımının olup olmadığını soruyoruz. Aklınızda gelin saç modelleri varsa işimiz daha da kolaylaşıyor. Çünkü topuz, at kuyruğu veya açık saç modellerinin hepsine hakimiz ve gösterdiğiniz modeli en iyi şekilde yapacağımız konusunda kendimize güveniyoruz.

Model konusunda kararsızsanız da size doğru bir şekilde yönlendirme yapabilmek adına düğün mekanınızın özelliklerini, gelinliğinizin yakasını ve saç yapınızı değerlendiriyoruz. Saydığımız bu kriterlere uygun, en çok tercih edilen tasarımlarımızdan örnekler gösteriyoruz. Seçiminizi yaptıktan sonra makyaj stilinizi belirlemek için konuşmaya başlıyoruz. ‘’Hangi renkleri seviyorsunuz?’’ veya ‘’Yüzünüzde hangi bölgeyi ön plana çıkarmak istiyorsunuz?’’ gibi sorulara verdiğiniz yanıtları değerlendirerek, sizin için en uygun makyaj stilini uygulamaya başlıyoruz. Bu sayede düğün günü herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Talep etmeniz durumunda seçtiğiniz saç modelinin de provasını da yapabiliyoruz.

Adana gelin saç ve makyajınız konusunda tecrübeli ekibimizden yardım almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.