Uğur Akyol Hair Design

E-posta Gönder

 • Çukurova, Adana.

Ekiple Tanışın

Uğur Akyol Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Uğur Akyol Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Uğur Akyol Hair Design Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Uğur Akyol Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Uğur Akyol Hair Design Hakkında

Profesyonel ekibimizle hayal ettiğiniz saç ve makyajı yapmak için buradayız! Her gelin adayı gibi siz de hayatınızın en değerli gününde muhteşem görünmeyi ve salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmayı hakkediyorsunuz. İşte bu yüzden elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Hayallerinize ışık tutuyoruz ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Gelin bu keyifli süreci beraber yönetelim!

Uğur Akyol Hair Design ekibi olarak en büyük amacımız, tekrarının imkansız olduğu o özel günde büyüleyici bir güzelliğe sahip olmanız. Bu amacımızı gerçekleştirmek için aklınızdaki modeller üzerinde değerlendirmeler yapıyor, gerekli olduğunda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Her türlü saç modelini en iyi şekilde uygulayacağımız konusunda ekibimize güvencimiz sonsuz.

O gün muhteşem görünmenizi sağlayacak diğer bir ayrıntı ise makyajınız. Saç modelinizi seçerken gösterdiğimiz hassasiyeti makyajınız için de gösteriyor, hayallerinizdeki makyajı uygulayabilmek için tiriz bir çalışma yürütüyoruz. Bu aşamada amacımız yüz hatlarınızı ortaya çıkaracak doğal bir makyaj yapmak. Tabii seçtiğiniz saç tasarımınızla uyumlu olması da önemli düğün makyajınızın. Tüm kriterleri değerlendirdikten sonra makyajınızı uygulamaya başlıyoruz. Kullandığımız kozmetik ürünlerini dünyaca ünlü ve kaliteli markalar arasından seçtiğimizi de söylemeden edemeyeceğiz. Çünkü sağlığınız bizim için her şeyden daha değerli. Aklınızda soru işareti olmadan makyajınızı bize yaptırabilirsiniz.

Saç kesimi ve bakımı, boya, mikro kaynak, omre, manikür ve pedikür gibi hizmetler de alabileceğiniz kuaför salonumuza haftanın 6 günü gelebiliyorsunuz. Saydığımız tüm olanaklardan dilediğiniz gibi yararlanmak için bizi arayarak randevu oluşturmanız gerektiğini de belirtelim.

Adana gelin saçı yapan kuaförlerden farklı daha birçok hizmetimiz bulunuyor. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mahfesığmaz Mah. 79053 Sok. Nimet Apt. No:12 Çukurova/Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.