Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio Sık Sorulan Sorular

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio şehir dışında hizmet veriyor.


Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio ile 5 hafta önce iletişime geçilmeli.

Poyraz Mert Coşkun Makeup Studio Hakkında

Gelin makyajınız için aklınızda herhangi bir fikir yoksa sakın kaygılanmayın! Poyraz Mert Coşkun kalitesi ve uzmanlığına güvenerek düğününüzdeki davetlilerinizi en iyi şekilde etkileyebilirsiniz. Sunduğum imkanlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

Gelin adaylarıma uygun makyajı belirlemek için önce onları yakından tanıyorum. Bu süreçte tarzlarını, beğenilerini, düğün konseptlerini, saç, gelinlik ve duvaklarının modellerini öğreniyorum. Bu bilgiler doğrultusunda da yüz hatlarına ve göz renklerine uyumlu olacak makyaj modellerini beğenilerine sunuyorum. Tamamen memnuniyet esaslı çalışıyor, istek ve ihtiyaçları ön planda tutuyorum. Adana Make Up Artist olmak için kendimi sürekli geliştiriyor, en yen trendleri yakından takip ediyor ve titizlikle çalışıyorum.

Kullandığımız tüm makyaj malzemeleri için sektörün en iyi markalarıyla çalışıyorum. Güzelliğinize layık olan ve en mutlu gününüzde sizi kusursuz göstermeye yarayan ürünler, tecrübem ve bilgi birikimim ile birleştiriyor ve gelin adaylarım için kullanıyorum.

Özenle tasarladığım ve her detayını konforunuz için planladığım stüdyom Gazipaşa’da faaliyet gösteriyor. Kapıdan içeriye girdiğiniz anda rahatlayacağınız bir ortam için duvar dekorasyonunda, ışıklandırmalarda ve aksesuarların birçoğunda beyaz rengini tercih ettim. Koltuklar, makyaj masası ve ışıltılı görüntünüzü görebileceğiniz ihtişamlı aynalar ile kaliteyi gelin adaylarımın hissetmesini sağlıyorum. Bununla birlikte bu özel gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınız için de bir alan ayırdım. Burada tüm işlemlere şahit olabiliyor ve ikramlar ile keyifli dakikalar yaşayabiliyorlar.

Makyajın yanı sıra ipek kirpik ve microblading gibi işlemler ile de güzelliğinizi ortaya çıkarabiliyorum. Bu işlemlerin 20 ile 30 gün arasında sürdüğünü varsayarsak, düğün tarihinizden en az 1 ay önce benimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle düğününüzde göz kamaştıracak bir görünüme rahatlıkla kavuşabiliyorsunuz.

Gelin makyajınızı tam da aklınızdaki gibi gerçekleştirmek için sabırsızlanıyorum. Hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilisiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cemalpaşa Mahallesi Gazipaşa Bulvarı Kodal Apartmanı Kat:1 Daire:1, 01120 Seyhan 01120 Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.