Sevim Karagöz Make Up

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Ekiple Tanışın

Sevim Karagöz Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Sevim Karagöz Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Sevim Karagöz Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sevim Karagöz Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Sevim Karagöz Make Up Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, güzelliğinizle tüm hayran gözleri üzerinize toplamak için profesyonelce yapılmış bir makyaj şart. Biz Sevim Karagöz Make Up Adana gelin makyajı hizmetlerinde müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Şimdiye kadar pek çok gelini hayallerindeki görüntüye kavuşturup, onları salonumuzdan gülücüklerle uğurladık. Şimdi de sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırız.

Makyajınıza başlamadan önce zevklerinizi, hayalinizdeki gelin makyajı görüntüsünü, düğün mekanınızı ve gelinliğinizin detaylarını ayrıntılarıyla dinliyoruz. Attığımız her adımda sizi hayallerinizin ötesinde bir görüntüye kavuşturmak için çalışıyoruz. Düğün makyajında birçok detay önemlidir. Ancak öncelikle yüz şeklinizi iyi bir şekilde analiz edip güzel hatlarınızı ortaya çıkaracak bir makyaj yapıyoruz.

Makyajınıza baz uygulamasıyla başlıyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz ve kalıcı olması için sadece kaliteli baz ürünlerini kullanıyoruz. Yüz şeklinize uygun kontur uygulamalarıyla, yüzünüzde beğenmediğiniz noktaları gizleyip, yüz şeklinizin güzelliğini ortaya çıkarıyoruz. İhtişamlı otel düğünleri için ışıltılı ve gösterişli makyajlardan, kır düğünleri için doğal görünümlü, zarif makyajlara kadar her konsepte ve tarza uygun makyaj uygulamaları yapabiliyoruz. Makyajınızda düğün gününüz boyunca güzelliğinizi koruyabilmeniz için kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Düğünlerin yanında kına gecesi makyajları ve diğer tüm özel günleriniz için de hizmet veriyoruz. Kına makyajlarında, kına gecelerinin vazgeçilmez renkleri kırmızı ve altın renginin yanında, kına konseptinize göre rengarenk makyajlardan, daha sade makyajlara kadar dilediğiniz her tarzda makyajınızı yapabiliyoruz.

Düğün makyajının yanında yüz şeklinize ve elbisenize en uygun türban tasarımları konusunda da yardımcı oluyoruz. Taşlı ve ihtişamlı modellerden, zarif çiçekli modellere kadar her geline uygun türban tasarımlarıyla hizmet veriyoruz.

Siz de hayatının en özel gününde mükemmeli isteyen bir gelin adayıysanız Sevim Karagöz Make Up’ı güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Sevim Karagöz Make Up gelin makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulvarı 63002 Sok. Tek Apt No:33 Seyhan Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.