Kuaför Mustafa Yıldırım

E-posta Gönder

 • Kozan, Adana.

Ekiple Tanışın

Kuaför Mustafa Yıldırım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Kuaför Mustafa Yıldırım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Mustafa Yıldırım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Mustafa Yıldırım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Mustafa Yıldırım Hakkında

2008 yılından bu yana faaliyette olan salonumuz Kuaför Mustafa Kozan gibi Adana’nın en nadide ilçelerinden birinde, son derece merkezi bir konumda yer alıyor. Tufanpaşa Mahallesi’nde bulunan salonumuz merkezi konumu olması sebebiyle ilçenin her tarafından ulaşılabiliyor. Üstelik sadece ulaşımdan değil aynı zamanda gösterdiğimiz başarı ve en güncel hizmetleri kaliteli şekilde vermemiz sebebiyle de çokça tercih ediliyoruz. Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen hala ilk günkü heyecanımızla sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve dünya modasını takip ederek geliştiriyoruz. Hiçbir konuda kaliteden ödün vermiyor, son derece geniş, ferah ve steril salonumuzda konuklarımızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

20 yılı aşkın süredir sektörde olan kurucumuz Mustafa Yıldırım’ın oluşturduğu 10 kişilik büyük bir ekibe sahibiz. Kadromuzun tamamı son derece yetenekli, genç, dinamik ve tecrübeli profesyonellerden oluşuyor. Bu sayede herkesin kendi uzmanlık alanlarında yoğunlaştığı eksiksiz bir hizmet verebiliyoruz. Üstelik bir kuaförden beklenebilecek her işlemi başarıyla uyguluyor, saç ve kişisel bakıma dair her ihtiyaca cevap verebiliyoruz. Bunu yaparken en güncel teknikleri uygulamaya özen gösteriyor, piyasadaki en iyi markaların sevilen ürün ve malzemelerin kullanarak işimizi şansa bırakmıyoruz.

Salonumuzda en özel günler ve davetler için saç tasarımı ve profesyonel makyaj hizmeti sunuyoruz. Bundan en çok faydalanan ve salonumuzu şereflendiren de elbette ki gelinlerimiz. Başta düğün olmak üzere; kına gecesi, bekarlığa veda partisi, nişan ve söz merasimi, nikah töreni, kız isteme gibi gün ve törenlerin onları hayal ettikleri görünümlere kavuşturuyoruz. Üstelik dilerlerse yanlarında yakınlarından 5 kişiyi de getirebiliyorlar ve onları da hazırlayabiliyoruz. Gelinimiz talep eder ve önceden randevu alırsa evinde, otelde veya düğün mekanında da saç ve makyajını yapabiliyoruz.

Kozan Mustafa Kuaför’e kendinizi emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.