Kuaför Umut

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Kuaför Umut Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Kuaför Umut Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför Umut Sık Sorulan Sorular

Kuaför Umut gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför Umut gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Kuaför Umut gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför Umut gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Kuaför Umut şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför Umut şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför Umut ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför Umut ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför Umut Hakkında

Düğününüz, kendinizi en özel hissedeceğiniz günlerin başında geliyor. Biz de bugününüze sizi hazırlarken bu bilinçle çalışıyor, kusursuz bir gelin olma hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Düğünlerine Kuaför Umut ile hazırlanan gelin adaylarının yaşadığı memnuniyeti yakından şahit olmanız için sizleri salonumuza davet ediyoruz.

Adana’da bu sektörün öncü isimlerinden olmak ve kalitemizi her hizmetimizle gelin adaylarına yansıtmak için faaliyet gösteriyoruz. Bunu aldığımız eğitimler, sahip olduğumuz tecrübeler ve sıcakkanlı ev sahipliği ile yansıtıyor, gün sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı hedefliyoruz.

İstek ve beklentilerinizi karşılayabilmek için en yeni trendleri yakından takip ediyor, modaya ayak uydurarak son yıllarda sıklıkla tercih edilen modelleri salonumuzda uyguluyoruz. Gelin saçı ve makyajı için önemli detayları gelin adaylarımızla paylaşıyor, işlemleri uygularken nelere dikkat ettiğimizi karşılıklı olarak konuşuyoruz.

Tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmanız bizim için çok önemli. Bu yüzden saç – makyaj modelini belirlerken gelinliğinizi, duvağınızı, düğün konseptini ve düğün mekanınızı ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda modeller sunarken tarzınıza, beğenilerinize ve zevklerinize uymasını da önemsiyoruz.

Salonumuzda, kalite ve sağlık açısından onaylı ürünler kullanıyoruz. Hem ekipman hem de malzemelerimizde sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkarıyoruz. Saçınızın gün boyunca görünümünü koruması için özel spreyler kullanıyor, makyajınız için ise cildinizi özel kremler ile pürüzsüz hale getiriyoruz. Böylelikle yüzünüz hem daha parlak görünüyor hem de makyajınızın kalıcılığı artıyor.

Detaylı bilgi almak ve gelin saçı ve makyajı fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Umut Kuaför farkını her ayrıntıda hissedecek, düğününüzde tüm sevdiklerinizin hayran bakışlarını üstünüzde hissedeceksiniz!

İletişim

  • Adres:

    Belediye Evleri Mah. Süleyman Demirel Bulvarı 84284 Sok. Sazlıdere Sitesi C Blok K:Zemin Mahfesığmaz

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuaför Umut Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.