Düğün Fotoğraflarında Fark Yarat: Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyesi

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:26 dakika

09.11.2021

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan çiftler için birçok seçenek var. Ama bu firmalar arasında en iyilerini seçmeye çalışırken vakit kaybedebilirsiniz. Sizi bu zahmetten kurtarmak istedik ve bu yazımızda birbirinden başarılı düğün fotoğrafçılarını sıralardık!

ankara düğün fotoğrafçısı

1- Pass Wedding Photography

Ankara düğün fotoğrafçısı tavsiyelerine Pass Wedding Photography ile başlayalım! Firma, uzun süredir fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor.

Düğün hikayesinden save the date'e kadar ne isterseniz çekiyorlar. Kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarıyla öne çıkan Ankara fotoğrafçılarından Pass Wedding Photography’nin minimum paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL arasında değişiyor.

Pass Wedding Photography

2- Nevuna Film

7 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık alanında hizmet veren Nevuna Film, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ancak dilerseniz şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de gelebiliyor.

Firma sayfasında çektikleri birbirinden güzel düğün fotoğrafları var. Çiftler için detay çalışmalarından, romantik ve eğlenceli pozlara kadar hemen her tarzda çalışmayı yapıyorlar. Nevuna Film, özellikle dış çekimde iddialı. Firma yetkilileri, "Ne standart çekimler yapıyor ne de klasik mekânları tercih ediyoruz! İlk aklınıza geleni değil, birlikteliğiniz için özel olanı buluyoruz" diyor.

Firmanın düğün fotoğrafı çekimi için fiyatları 2.000-3.000 TL’den başlıyor.

Nevuna Film

Nevuna  Film

Nevuna Film

Firmayı İncele

3- Stüdyo Elvan

Ankara'nın stüdyo çekimi de yapan profesyonel fotoğrafçılarından biri olan Stüdyo Elvan, aynı zamanda save the date, Trashday gibi çekim türlerini de gerçekleştiriyor. Ortalama teslimat süresi 3 hafta olan fotoğrafçıyla çekim için düşündüğün tarihten 4 hafta öncesinde iletişime geçmen yeterli!

Stüdyo Elvan’ın sayfasına yapılan yorumlardan birini fikir vermesi açısından paylaşmak istiyoruz:

Funda & Volkan: "Eşim ile hayatımızı birleştirip anlam katacağımız o özel günde bizi güler yüzleri ile rahatlatan, birbirinden güzel fotoğraflarıyla bizlere unutulmaz anılar bırakan Ayhan Bey ve tüm çalışan ekibine güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. İyi ki o gün bizleydiniz ellerinize sağlık..."

Stüdyo Elvan

Stüdyo Elvan

Stüdyo Elvan

Firmayı İncele

4- Doruk Tatar Fotoğraf

Bu firma özellikle konsept yaratarak yaptıkları dış çekimlerde çok başarılı. Tarihi noktalar, panoramik manzaralar, doğanın kalbindeki yemyeşil bahçelerde çektikleri düğün fotoğraflarını mutlaka incelemeni öneriyoruz.

Doruk Tatar Fotoğraf, oldukça gelişmiş bir ekipmana sahip. Çekim gününden 4 hafta sonra da size düğün albümünüzü ve fotoğraflarınızı teslim edebiliyorlar.

Fiyatlarına baktığımızda da minimum paketlerin 1.000-1.500 TL arasında değiştiğini görüyoruz.

Doruk Tatar Fotoğraf

5- Düğün Çatısı

Bu fotoğrafçı Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Firmanın iyi bir tecrübesi var. Çiftler talep ederse fotoğraf çekimi için şehir dışına bile çıkabiliyorlar.

Düğün Çatısı, Ankara düğün hikayesi çeken firmalardan biri de aynı zamanda. Onun dışında yaptıkları çekimlerdeki doğallık ve samimiyet de göze çarpıyor.

Düğün Çatısı Ankara fiyatları ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Düğün Çatısı

6- On Stüdyo Ankara

İhtiyaç duyabileceğin tüm düğün çekimleri için hizmet alabileceğin On Stüdyo Ankara, Çankaya'da bulunuyor. Firmanın profesyonel ekibi, çekilen tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu, baskısını, montajını ve retouch düzenlemelerini gerçekleştirerek, çiftlere maksimum 2 hafta içinde orijinal kopyaları ile birlikte teslim ediyor.

Firmanın fiyatlarına da değinmeden geçmeyelim. On Stüdyo Ankara'da minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

on stüdyo ankara

7- İlker Ünver Photography

Sen müstakbel eşinle en romantik dakikalarını yaşarken, doğal kareler yakalayabilecek bir ekip arıyorsan İlker Ünver Photography ile çalışabilirsin. Düğün belgeseli ve düğün klibi gibi çalışmalar için de hizmet veren firmada fiyatlar 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

İlker Ünver Photography

8- Hamdi Akman Photography

Hamdi Akman Photography, Yenimahalle'de bulunan stüdyosunda çekim yapabildiği gibi dış çekim hizmeti de veriyor. Minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL civarında olan firmayla çalışmak istersen düğün tarihinden en geç 3 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

Hamdi Akman Photography

9- Stüdyo Kapadokya

Çankaya Ziya Gökalp Caddesi üzerinde bulunan stüdyosunda çiftleri bekleyen Stüdyo Kapadokya, etkileyici kareler için tercih edebileceğin düğün fotoğrafçılarından. Minimum fiyatları 1.500-2.000 TL arasında olan firmayla, yoğunluk nedeniyle düğün tarihinden en geç 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de belirtelim.

Stüdyo Kapadokya

10- Happy Day Wedding Story

Happy Day Wedding Story, Türkiye’nin her noktasında fotoğraf çekimi yapıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve nişan çekimi gibi çiftlerin talep ettiği her alanda hizmet veriyorlar.

Çekimlerde son teknoloji ekipmanlar kullanarak elde edilen görüntülerin kalitesini artıran ekip, farklı açılardan çektiği fotoğraflarla da altın oranı yakalamaya çalışıyor.

Happy Day Wedding Story’nin fiyatları da Ankara düğün fotoğrafçıları ortalamasına göre uygun, 1.000 TL'nin altında.

Happy Day Wedding Story

Fotoğrafçıların çektiği kareler hoşuna gitti mi? Sen de müstakbel eşinle böyle keyifli düğün fotoğrafları çektirmek istersen firmalarla iletişime geçebilirsin. Ayrıca daha fazla firma incelemek istersen de Ankara'daki tüm düğün fotoğrafçılarını inceleyebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Öğrenin!

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum