Ankara’da Profesyonel Fotoğrafçı Arayan Çiftlere 10 Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi

Ankara’da profesyonel fotoğrafçı arayan çiftlere ilk önerim, düğün fotoğrafçınızı seçerken tüm portfolyosunu incelemeyi, çekimlerinin kendinizi görmek istediğiniz kareler olup olmadığını düşünmeniz olacak. İşte Ankara düğün fotoğrafçıları arasında ağıma takılanlar: Harikalar yaratan 10 Ankara düğün fotoğrafçısı!

360' Düğün

Ankara düğün fotoğrafçıları arasından seçtiğim 360' Düğün ekibi şöyle diyor: "Biz hikaye fotoğrafçısıyız. Düğün gününüzün en özel anlarına ve anılarına yıllar sonra baktıkça o gün gibi hatırlayın diye varız."

Stüdyo çekimi yapmayan 360' Düğün ile şehir dışında da olsanız dış mekan çekimi için çalışabilirsiniz. Çoğu profesyonel düğün fotoğrafçısı gibi onlar da elbette şehir dışına çekime gidiyor. Ortalama teslimat süresi 3 hafta olan fotoğrafların tüm orijinal kopyalarını ise veriyorlar.

Biz hikaye fotoğrafçısıyız

En Güzel Hikayem

Aradığınız düğün fotoğrafçısı Ankara düğün fotoğrafçıları sayfamızda size göz kırpıyor olabilir. O yüzden mümkün olduğunca hepsini incelmeye çalışın derim. Sizin için seçtiklerim arasında En Güzel Hikayem de var. Karların üzerinde göl kenarında çekilmiş bu kareye bayıldım! En Güzel Hikayem'in fotoğraflarına bakarken sayfalarındaki videoları da izlemeyi unutmayın!

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Karların üzerinde göl kenarında çekilmiş bu kareye bayıldım

Gelin Fotoğrafçısı

Bir yandan fotoğrafçınızı arıyor, bir yandan da düğün fotoğrafçısı Ankara fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız aslında beğendiğiniz fotoğrafçıların sayfalarında bu ikisini kolaylıkla yapabilirsiniz. Portfolyolarını incelerken bir de form doldurarak fiyat bilgisi isterseniz bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz.

Eğer henüz hiç yapmadıysanız birlikte düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, save the date, trashday, konsept ve nişan çekimi yapabileceğiniz Gelin Fotoğrafçısı'nın fotoğrafları ve fiyat bilgisi formuyla işe başlayabilirsiniz. Ben sadece sizin için kırlarda romantik bir kare seçtim. Daha fazlası da var!

Nişan çekimi

Şantiye Medya

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan özgür ruhlu çiftlere Şantiye Medya'dan bir trash the dress çekimi gelsin! Deniz kıyısından Tuz Gölü'ne kadar birçok muhteşem kareye imza atan ekibin fotoğraflarında gezinirken çok eğlenecek, hayallere dalacaksınız!

Deniz kıyısından Tuz Gölü

Ömer Photography

Ankara fotoğrafçıları arasında ağıma takılanlardan biri de Ömer Photography ve düğün fotoğralarında güneş gözlükleriyle boy gösteren cool çifti!

Profesyonel bir dış mekan düğün fotoğrafçısı olan Ömer Faruk Çiftçi, ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz sorusuna şöyle diyor: "Kırsal alanlar, mimari özelliği olan yerler, hikayesi olan yerler, parklar, sokaklar, şehir merkezleri, tarlalar, bahçeler vs. mekanın bizim için çok önemi yok biz çiftlerimize ve onların doğal romantik fotoğraflarına odaklanıyoruz."

Çekim için planladığınız tarihten 2-3 hafta önce iletişime geçmeniz gereken fotoğrafçının çekim sonrası fotoğrafları ortalama teslim süresi tüm orijinal kopyalarla birlikte 2 hafta.

Profesyonel bir dış mekan düğün fotoğrafçısı

Agora Fotoğraf

Ankara dış mekan fotoğrafçısı Agora Fotoğraf, düğün gününden geriye kalan en önemli şeyin fotoğraflar olduğu konusunda benimle aynı fikirde. Bir de, eşinizi seçtikten sonra en önemlisi fotoğrafçınızı seçmektir, diyor. Biraz abartılı olsa da esprili bir gerçekçiliği de yok değil.

Tekrarı olmayacak düğün gününüzün mutluluğunu, heyecanını, neşesini, telaşını, şaşkınlığını en doğal haliyle fotoğraflamak ve o fotoğraflara her baktığınızda o anları keyifle yaşamanız için bu konuda sizinle aynı fikirde olan bir fotoğrafçıyla çalışmak önemli!

Tekrarı olmayacak düğün gününüzün mutluluğunu

Anı Koleksiyonu

Ankara'daki düğün fotoğrafçıları içinde gezinirken çok romantik bir gün batımı çekimlerine rastladım. Düğün hikayesi, düğün klibi ya da dış mekan katalog çekimleri yaptırabileceğiniz Anı Koleksiyonu, aynı zamanda stüdyo çekimi de, şehir dışında çekim de yapıyor.

Katalog çekimleri

Renkli Kareler

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, save the date, trashday ve konsept çekimleri yapan Renkli Kareler, Ankara'daki profesyonel fotoğrafçılardan bir diğer. Ücret kriterini istediğiniz çekimin türüne göre belirleyen fotoğrafçı Elif Akbay Serinyel, stüdyo çekimi yapmayan bir hikaye fotoğrafçısı.

Stüdyo çekimi

Harun Arslan Photography

2014 Ekim'de evlenen Fatma ve Sami şöyle demiş Harun Arslan için: "Bizimle o yağmurlu günde bir olup neşemize neşe kattığınız için, ufacık bir moral bozukluğuna uğratmadan pozitif enerjinizle harika bir çekimin ortaya çıkmasına vesile olduğunuz için size minnet duyuyorum. Düğünden 15 gün geçti ama hala çekim yeri ve fotoğraflarımız konuşuluyor. Hayatımda tam on ikiden vurduğum, içime sinen kararlarımdan biri oldunuz. Sizinle çalışmak harikaydı! " Ben başka bir şey demek istemiyorum!

 Pozitif enerji

Duygu Balıkçı

Ankara'nın stüdyo çekimi de yapan profesyonel fotoğrafçılarından biri olan Duygu Balıkçı, aynı zamanda düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, save the date, trashday gibi çekim türlerini de yapıyor. Ortalama teslimat süresi 2 hafta olan fotoğrafçıyla çekim için düşündüğünüz tarihten 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli!

Profesyonel fotoğrafçılar

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.

Görüşleriniz için teşekürler.

Fikrini almak istiyoruz. Neleri beğendin, neleri beğenmedin bu formu kullanarak bize bildirebilirsin.