Ankara’da Profesyonel Fotoğrafçı Arayan Çiftlere 10 Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:52 DK

21.01.2019

Ankara’da profesyonel fotoğrafçı arayan çiftlere ilk önerim, düğün fotoğrafçınızı seçerken tüm portfolyosunu incelemeyi, çekimlerinin kendinizi görmek istediğiniz kareler olup olmadığını düşünmeniz olacak. İşte Ankara düğün fotoğrafçıları arasında ağıma takılanlar: Harikalar yaratan 10 Ankara düğün fotoğrafçısı!

360' Düğün

Ankara düğün fotoğrafçıları arasından seçtiğim 360' Düğün ekibi şöyle diyor: "Biz hikaye fotoğrafçısıyız. Düğün gününüzün en özel anlarına ve anılarına yıllar sonra baktıkça o gün gibi hatırlayın diye varız."

Stüdyo çekimi yapmayan 360' Düğün ile şehir dışında da olsanız dış mekan çekimi için çalışabilirsiniz. Çoğu profesyonel düğün fotoğrafçısı gibi onlar da elbette şehir dışına çekime gidiyor. Ortalama teslimat süresi 3 hafta olan fotoğrafların tüm orijinal kopyalarını ise veriyorlar.

360dugun - Biz hikaye fotoğrafçısıyız

En Güzel Hikayem

Aradığınız düğün fotoğrafçısı Ankara düğün fotoğrafçıları sayfamızda size göz kırpıyor olabilir. O yüzden mümkün olduğunca hepsini incelmeye çalışın derim. Sizin için seçtiklerim arasında En Güzel Hikayem de var. Karların üzerinde göl kenarında çekilmiş bu kareye bayıldım! En Güzel Hikayem'in fotoğraflarına bakarken sayfalarındaki videoları da izlemeyi unutmayın!

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Prime Mood Studio
%30 İNDİRİM
404 5 14
Prime Mood Studio

Full Pakette %30 Indirim Ve Özel Tasarım Gelin Sabahlığı!...

Ankara Fotoğraf Ekibi
HEDİYE
108 6 14
Ankara Fotoğraf Ekibi

Düğün Hikayesi İçin Anlaştığımız Her Çifte Drone Çekimi Bizden Hediye !...

enguzelhikayem - Karların üzerinde göl kenarında çekilmiş bu kareye bayıldım

Prime Mood Studio

2005 yılından beri fotoğrafçılık alanında hizmet veren bir ekipten oluşan Prime Mood Studio, Çankaya bölgesinde yer alıyor. Ancak dilerseniz şehir ve yurt dışı çekimlerine de gelebiliyorlar. Firma sayfasında çektikleri birbirinden güzel düğün fotoğrafları var. Çiftler için detay çalışmalarından drone ile manzara çekimlerine kadar hemen her çalışmayı yapıyorlar. Düğün fotoğraflarına verilen hafif bohem efektleri de çok sevdiğimi belirtmeden geçmeyeyim.

zrivpvnjzjzuojrt - ankara’da profesyonel fotoğrafçı arayan çiftlere 10 ankara düğün fotoğrafçısı önerisi

Peki nerede fotoğraf çekimi yaptıracağına karar verdin mi? Bu yazıda sana Ankara'daki açık ve kapalı fotoğraf çekim alanlarını yazdık: Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

Şantiye Medya

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan özgür ruhlu çiftlere Şantiye Medya'dan bir trash the dress çekimi gelsin! Deniz kıyısından Tuz Gölü'ne kadar birçok muhteşem kareye imza atan ekibin fotoğraflarında gezinirken çok eğlenecek, hayallere dalacaksınız!

santiye_medya - Deniz kıyısından Tuz Gölü

Harun Arslan Photography

2014 Ekim'de evlenen Fatma ve Sami şöyle demiş Harun Arslan için: "Bizimle o yağmurlu günde bir olup neşemize neşe kattığınız için, ufacık bir moral bozukluğuna uğratmadan pozitif enerjinizle harika bir çekimin ortaya çıkmasına vesile olduğunuz için size minnet duyuyorum. Düğünden 15 gün geçti ama hala çekim yeri ve fotoğraflarımız konuşuluyor. Hayatımda tam on ikiden vurduğum, içime sinen kararlarımdan biri oldunuz. Sizinle çalışmak harikaydı! " Ben başka bir şey demek istemiyorum!

harunarslan -  Pozitif enerji

Duygu Balıkçı

Ankara'nın stüdyo çekimi de yapan profesyonel fotoğrafçılarından biri olan Duygu Balıkçı, aynı zamanda düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, save the date, trashday gibi çekim türlerini de yapıyor. Ortalama teslimat süresi 2 hafta olan fotoğrafçıyla çekim için düşündüğünüz tarihten 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli!

duygubalikci - Profesyonel fotoğrafçılar

Şehrindeki En İyi Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)