Düğün Fotoğraflarında Fark Yarat: Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyesi

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

5:50 dakika

01.02.2021

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan çiftler için birçok seçenek var. Ama bu firmalar arasında en iyilerini seçmeye çalışırken vakit kaybedebilirsiniz. Sizi bu zahmetten kurtarmak istedik ve bu yazımızda birbirinden başarılı düğün fotoğrafçılarını sıralardık!

ankara düğün fotoğrafçısı

1- Pass Wedding Photography

Ankara düğün fotoğrafçısı tavsiyelerine Pass Wedding Photography ile başlayalım! Firma, uzun süredir fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor.

Düğün hikayesinden save the date'e kadar ne isterseniz çekiyorlar. Kaliteli ve son teknoloji ekipmanlarıyla öne çıkan Ankara fotoğrafçılarından Pass Wedding Photography’nin minimum paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL arasında değişiyor.

Pass Wedding Photography

2- Nevuna Film

7 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık alanında hizmet veren Nevuna Film, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ancak dilerseniz şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de gelebiliyor.

Firma sayfasında çektikleri birbirinden güzel düğün fotoğrafları var. Çiftler için detay çalışmalarından, romantik ve eğlenceli pozlara kadar hemen her tarzda çalışmayı yapıyorlar. Nevuna Film, özellikle dış çekimde iddialı. Firma yetkilileri, "Ne standart çekimler yapıyor ne de klasik mekânları tercih ediyoruz! İlk aklınıza geleni değil, birlikteliğiniz için özel olanı buluyoruz" diyor.

Firmanın düğün fotoğrafı çekimi için fiyatları 2.000-3.000 TL’den başlıyor.

Nevuna Film

Nevuna  Film

Nevuna Film

Firmayı İncele

3- Happy Day Wedding Story

Happy Day Wedding Story, Türkiye’nin her noktasında fotoğraf çekimi yapıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve nişan çekimi gibi çiftlerin talep ettiği her alanda hizmet veriyorlar.

Çekimlerde son teknoloji ekipmanlar kullanarak elde edilen görüntülerin kalitesini artıran ekip, farklı açılardan çektiği fotoğraflarla da altın oranı yakalamaya çalışıyor.

Happy Day Wedding Story’nin fiyatları da Ankara düğün fotoğrafçıları ortalamasına göre uygun, 1.000 TL'nin altında.

Happy Day Wedding Story

4- Stüdyo Elvan

Ankara'nın stüdyo çekimi de yapan profesyonel fotoğrafçılarından biri olan Stüdyo Elvan, aynı zamanda save the date, Trashday gibi çekim türlerini de gerçekleştiriyor. Ortalama teslimat süresi 3 hafta olan fotoğrafçıyla çekim için düşündüğün tarihten 4 hafta öncesinde iletişime geçmen yeterli!

Stüdyo Elvan’ın sayfasına yapılan yorumlardan birini fikir vermesi açısından paylaşmak istiyoruz:

Funda & Volkan: "Eşim ile hayatımızı birleştirip anlam katacağımız o özel günde bizi güler yüzleri ile rahatlatan, birbirinden güzel fotoğraflarıyla bizlere unutulmaz anılar bırakan Ayhan Bey ve tüm çalışan ekibine güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz. İyi ki o gün bizleydiniz ellerinize sağlık..."

Stüdyo Elvan

Stüdyo Elvan

Stüdyo Elvan

Firmayı İncele

5- Doruk Tatar Fotoğraf

Bu firma özellikle konsept yaratarak yaptıkları dış çekimlerde çok başarılı. Tarihi noktalar, panoramik manzaralar, doğanın kalbindeki yemyeşil bahçelerde çektikleri düğün fotoğraflarını mutlaka incelemeni öneriyoruz.

Doruk Tatar Fotoğraf, oldukça gelişmiş bir ekipmana sahip. Çekim gününden 4 hafta sonra da size düğün albümünüzü ve fotoğraflarınızı teslim edebiliyorlar.

Fiyatlarına baktığımızda da minimum paketlerin 1.000-1.500 TL arasında değiştiğini görüyoruz.

Doruk Tatar Fotoğraf

6- Düğün Çatısı

Bu fotoğrafçı Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Firmanın iyi bir tecrübesi var. Çiftler talep ederse fotoğraf çekimi için şehir dışına bile çıkabiliyorlar.

Düğün Çatısı, Ankara düğün hikayesi çeken firmalardan biri de aynı zamanda. Onun dışında yaptıkları çekimlerdeki doğallık ve samimiyet de göze çarpıyor.

Düğün Çatısı Ankara fiyatları ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Düğün Çatısı

7- Düğün Klibi

Ankara fotoğraf stüdyolarından biri olan Düğün Klibi, dış çekim ve kapalı alan çekimleri yapıyor. Ankara'daki alanlar dışında da düğün çekimi hizmeti veren firma, yaklaşık 10 yıldır çiftlerin en özel anlarını ölümsüzleştiriyor.

Ankara’daki fotoğrafçılar arasında adını duyuran Düğün Klibi’nın fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Düğün Klibi

8- Neşeli Günümüz

Ankara en iyi düğün fotoğrafçısına çiftler karar verecek elbette. O nedenle sana Neşeli Günümüz firmasının sadece en iyilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Şehir ve yurt dışı çekimler için de hizmet veren firma geniş kadrajlı çekimlerde de detay çekimlerinde de çok başarılı.

İstersen Neşeli Günümüz ile çalışan bir çiftin tecrübelerini okuyalım şimdi:

Fatma & Yüksel: "Bize Neşeli Günümüz ekibini arkadaşımız tavsiye etti. İyi ki de böyle bir ekiple çalışmışız diyoruz. Albümleri ve tasarımları mükemmel. Sizin istediğiniz şekilde tasarlıyorlar. Beğenmediğiniz bir tasarım varsa düzeltiyorlar. Ankara'nın en iyi ekibi diyebilirim."

neşeli günümüz

9- Usame Arslan Wedding Foto

Ankara’da fotoğrafçı arayan çiftler için bir diğer öneriye geldi sıra: Usame Arslan Wedding Foto! Firma, fotoğraf çekimi için daha çok doğal anları yakalamaya çalışıyor. Bu da çiftlerin düğün albümünün birbirine benzemesini önleyen bir yöntem.

Usame Arslan Wedding Foto, çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için alanındaki trendleri yakından takip ediyor. Özellikle romantik tarzdaki gelin-damat fotoğrafları çok başarılı. Gelin çiçeği, ayakkabı, alyans gibi aksesuarları kullanarak yaptıkları detay çekimleri de ilgini çekebilir. Sen de düğün albümünde bu tarz aksesuarları ön plana koyan fotoğraflara yer vermeyi unutmamalısın.

Usame Arslan Wedding Foto ile çalışmak istersen ödeyeceğin minimum rakam ise 1.000 TL'nin altında.

Usame Arslan

10- On Stüdyo Ankara

İhtiyaç duyabileceğin tüm düğün çekimleri için hizmet alabileceğin On Stüdyo Ankara, Çankaya'da bulunuyor. Firmanın profesyonel ekibi, çekilen tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu, baskısını, montajını ve retouch düzenlemelerini gerçekleştirerek, çiftlere maksimum 2 hafta içinde orijinal kopyaları ile birlikte teslim ediyor.

Firmanın fiyatlarına da değinmeden geçmeyelim. On Stüdyo Ankara'da minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

on stüdyo ankara

11- İlker Ünver Photography

Sen müstakbel eşinle en romantik dakikalarını yaşarken, doğal kareler yakalayabilecek bir ekip arıyorsan İlker Ünver Photography ile çalışabilirsin. Düğün belgeseli ve düğün klibi gibi çalışmalar için de hizmet veren firmada fiyatlar 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

İlker Ünver Photography

12- Stüdyo Kapadokya

Çankaya Ziya Gökalp Caddesi üzerinde bulunan stüdyosunda çiftleri bekleyen Stüdyo Kapadokya, etkileyici kareler için tercih edebileceğin düğün fotoğrafçılarından. Minimum fiyatları 1.500-2.000 TL arasında olan firmayla, yoğunluk nedeniyle düğün tarihinden en geç 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de belirtelim.

Stüdyo Kapadokya

13- Gökhan Polat

Gökhan Polat, dış çekim ve stüdyo çekimi yapan Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL'den başlayan firmada şehir ve yurt dışı çekimler için de hizmet veriliyor.

Gökhan Polat

Gökhan Polat

Gökhan Polat

Firmayı İncele

14- SE Wedding

Hayalindeki çekim konseptinin gerçek olması için SE Wedding ekibine anlatman yeterli. İster şehirde istersen de şehir ya da yurt dışında çekim yaptırabileceğin firma, Çankaya'da bulunuyor. Minimum fiyatları ise 1.000 TL'nin altında.

SE Wedding

SE Wedding

SE Wedding

Firmayı İncele

15- Ali Yaşar Kahraman

Seçtiğin konseptte iç ve dış çekim yaptırabileceğin Ali Yaşar Kahraman ekibi, düğün belgeseli, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi türlerde de hizmet veriyor. En düşük fiyatları 1.000 TL'den az.

Ali Yaşar Kahraman

16- Medya Lena

10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren Medya Lena ekibi, her çekim türünde hizmet alabileceğin Ankara düğün fotoğrafçılarından. Çankaya'da bulunan firmada minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

Medya Lena

Medya Lena

Medya Lena

Firmayı İncele

17- Hamdi Akman Photography

Hamdi Akman Photography, Yenimahalle'de bulunan stüdyosunda çekim yapabildiği gibi dış çekim hizmeti de veriyor. Minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL civarında olan firmayla çalışmak istersen düğün tarihinden en geç 3 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

Hamdi Akman Photography

18- Esg Media & Serkan Gençtürk

Esg Media & Serkan Gençtürk ve ekibi çiftlerin talep ettiği tüm mekanlarda çekim yapabiliyor. Çankaya düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmada en düşük paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

Esg Media Serkan Gençtürk

19- Şahin Kamera & Fotoğrafçılık

Ankara Etimesgut'ta uygun fiyatlı ve deneyimli bir düğün fotoğrafçısı arıyorsan seni Şahin Kamera & Fotoğrafçılık ile tanıştıralım. Firma, dış çekim konseptlerinin yanı sıra stüdyo çekimi de gerçekleştiriyor. Minimum paket fiyatları 1.000 TL'nin altında!

Şahin Kamera Fotoğrafçılık

Fotoğrafçıların çektiği kareler hoşuna gitti mi? Sen de müstakbel eşinle böyle keyifli düğün fotoğrafları çektirmek istersen firmalarla iletişime geçebilirsin. Ayrıca daha fazla firma incelemek istersen de Ankara'daki tüm düğün fotoğrafçılarını inceleyebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Öğrenin!

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Yazıda Yer Alan Firmalar

Bu yazıda neler var?

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum