Ankara’da Profesyonel Fotoğrafçı Arayan Çiftlere 10 Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi

Ankara’da profesyonel fotoğrafçı arayan çiftlere ilk önerim, düğün fotoğrafçınızı seçerken tüm portfolyosunu incelemeyi, çekimlerinin kendinizi görmek istediğiniz kareler olup olmadığını düşünmeniz olacak. İşte Ankara düğün fotoğrafçıları arasında ağıma takılanlar: Harikalar yaratan 10 Ankara düğün fotoğrafçısı!

360' Düğün

Ankara düğün fotoğrafçıları arasından seçtiğim 360' Düğün ekibi şöyle diyor: "Biz hikaye fotoğrafçısıyız. Düğün gününüzün en özel anlarına ve anılarına yıllar sonra baktıkça o gün gibi hatırlayın diye varız."

Stüdyo çekimi yapmayan 360' Düğün ile şehir dışında da olsanız dış mekan çekimi için çalışabilirsiniz. Çoğu profesyonel düğün fotoğrafçısı gibi onlar da elbette şehir dışına çekime gidiyor. Ortalama teslimat süresi 3 hafta olan fotoğrafların tüm orijinal kopyalarını ise veriyorlar.

360dugun - Biz hikaye fotoğrafçısıyız

En Güzel Hikayem

Aradığınız düğün fotoğrafçısı Ankara düğün fotoğrafçıları sayfamızda size göz kırpıyor olabilir. O yüzden mümkün olduğunca hepsini incelmeye çalışın derim. Sizin için seçtiklerim arasında En Güzel Hikayem de var. Karların üzerinde göl kenarında çekilmiş bu kareye bayıldım! En Güzel Hikayem'in fotoğraflarına bakarken sayfalarındaki videoları da izlemeyi unutmayın!

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

enguzelhikayem - Karların üzerinde göl kenarında çekilmiş bu kareye bayıldım

Şantiye Medya

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan özgür ruhlu çiftlere Şantiye Medya'dan bir trash the dress çekimi gelsin! Deniz kıyısından Tuz Gölü'ne kadar birçok muhteşem kareye imza atan ekibin fotoğraflarında gezinirken çok eğlenecek, hayallere dalacaksınız!

santiye_medya - Deniz kıyısından Tuz Gölü

Harun Arslan Photography

2014 Ekim'de evlenen Fatma ve Sami şöyle demiş Harun Arslan için: "Bizimle o yağmurlu günde bir olup neşemize neşe kattığınız için, ufacık bir moral bozukluğuna uğratmadan pozitif enerjinizle harika bir çekimin ortaya çıkmasına vesile olduğunuz için size minnet duyuyorum. Düğünden 15 gün geçti ama hala çekim yeri ve fotoğraflarımız konuşuluyor. Hayatımda tam on ikiden vurduğum, içime sinen kararlarımdan biri oldunuz. Sizinle çalışmak harikaydı! " Ben başka bir şey demek istemiyorum!

harunarslan -  Pozitif enerji

Duygu Balıkçı

Ankara'nın stüdyo çekimi de yapan profesyonel fotoğrafçılarından biri olan Duygu Balıkçı, aynı zamanda düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, save the date, trashday gibi çekim türlerini de yapıyor. Ortalama teslimat süresi 2 hafta olan fotoğrafçıyla çekim için düşündüğünüz tarihten 4 hafta öncesinde iletişime geçmeniz yeterli!

duygubalikci - Profesyonel fotoğrafçılar

Şehrindeki 205 Düğün Fotoğrafçısı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.