Düğün Fotoğraflarında Fark Yarat: Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyesi

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

8:31 dakika

08.10.2020

Ankara'da düğün fotoğrafçısı arayan çiftler için birçok seçenek var. Ama bu firmalar arasında en iyilerini seçmeye çalışırken vakit kaybedebilirsiniz. Sizi bu zahmetten kurtarmak istedik ve bu yazımızda birbirinden başarılı 11 düğün fotoğrafçısı önerdik. Hem yazıyı okuduktan sonra Ankara düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz!

ankara düğün fotoğrafçısı

1- Selman Dinç Photography

Ankara düğün fotoğrafçısı tavsiyelerine Selman Dinç Photography ile başlayalım! Firma, uzun süredir fotoğrafçılık sektöründe hizmet veriyor.

Düğün hikayesinden save the date'e kadar ne isterseniz çekiyorlar. Çekim yaptıkları bölgeler genelde şöyle; Ankara ve tüm ilçeleri, Nevşehir Kapadokya ve Peri Bacaları, Kayseri Yılki Atları, Isparta Lavanta Bahçeleri, Burdur Salda Gölü.

Ankara fotoğrafçılarından Selman Dinç Photography’nin minimum paket fiyatları ise 1.000-1.500 TL arasında değişiyor.

Selman Dinç Photography

2- Nevuna Film

7 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık alanında hizmet veren Nevuna Film, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Ancak dilerseniz şehir dışı ve yurt dışı çekimlerine de gelebiliyor.

Firma sayfasında çektikleri birbirinden güzel düğün fotoğrafları var. Çiftler için detay çalışmalarından, romantik ve eğlenceli pozlara kadar hemen her tarzda çalışmayı yapıyorlar. Nevuna Film, özellikle dış çekimde iddialı. Firma yetkilileri, "Ne standart çekimler yapıyor ne de klasik mekânları tercih ediyoruz! İlk aklınıza geleni değil, birlikteliğiniz için özel olanı buluyoruz" diyor.

Firmanın düğün fotoğrafı çekimi için fiyatları 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Nevuna Film

Peki nerede fotoğraf çekimi yaptıracağına karar verdin mi? Bu yazıda sana Ankara'daki açık ve kapalı fotoğraf çekim alanlarını yazdık: Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

3- Harun Arslan Photography

6 kişilik bir ekipten oluşan Harun Arslan Photography, Türkiye’nin her noktasında fotoğraf çekimi yapıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve nişan çekimi gibi çiftlerin talep ettiği her alanda hizmet veriyorlar.

Ekibin Ankara dış çekimlerindeki başarısı, kapalı alanlardaki tarih kokan fotoğraflarında da ortaya çıkıyor. Bizim en sevdiğimiz tarafı, çiftlerin doğal bir şekilde Harun Arslan’a poz verebilmesi oldu. Bu durum, fotoğraf ekibiyle çiftin arasındaki iletişimin dostane olduğunu ortaya koyuyor.

Harun Arslan Photography’nin fiyatları da Ankara düğün fotoğrafçılarının rakamlarıyla hemen hemen aynı: 1.000-1.500 TL arasında.

Harun Arslan Photography

Hala kına mekanını seçmediysen bu yazıyı incele: Ankara’nın Öne Çıkan Kına Gecesi Mekanlarını Listeledik!

4- Duygu Balıkçı

Ankara'nın stüdyo çekimi de yapan profesyonel fotoğrafçılarından biri olan Duygu Balıkçı, aynı zamanda save the date, Trashday gibi çekim türlerini de gerçekleştiriyor. Ortalama teslimat süresi 2 hafta olan fotoğrafçıyla çekim için düşündüğün tarihten 4 hafta öncesinde iletişime geçmen yeterli!

Duygu Balıkçı’nın sayfasına yapılan yorumlardan birini fikir vermesi açısından paylaşmak istiyoruz:

Başak & Lieven: "Duygu Hanım çok profesyonel ve ekibiyle birlikte titizlikle çalışıyor. Aynı zamanda çok pozitif bir insan. Çekimler sırasında çok eğlendik, gerginlikten eser yoktu. Yanında getirdiği aksesuarlar gerçekten hoştu. Albümümüzle de çok ilgilendi ve harika bir çalışma ortaya çıktı. Hala kendisi ile irtibat halindeyiz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz."

Duygu Balıkçı Photography

Düğün mekanında da bol bol fotoğraf çektirmeyi unutmamalısın! Hala mekan seçmediysen bu yazıda senin için öneriler var: Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

5- Ankara Fotoğraf Ekibi

Bu firma özellikle konsept yaratarak yaptıkları dış çekimlerde çok başarılı. Upuzun yollarda, çayırlarda ve göl kenarında çektikleri düğün fotoğraflarını mutlaka incelemeni öneriyoruz.

Ankara Fotoğraf Ekibi, oldukça gelişmiş bir ekipmana sahip. Standart fotoğrafların dışında drone ile havadan çekimler ve özel kameralarla sualtı çekimleri de yapıyorlar. Çekim gününden 3 hafta sonra da size düğün albümünüzü ve fotoğraflarınızı teslim edebiliyorlar.

Fiyatlarına baktığımızda da minimum paketlerin 2.000-3.000 TL arasında değiştiğini görüyoruz.

Ankara Fotoğraf Ekibi

Ankara'daki organizasyon firmalarını ve fiyatlarını da incelemek istersen: Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

6- Ahmet Uğurlu

Bu fotoğrafçı Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yer alıyor. Firmanın iyi bir tecrübesi var. Çiftler talep ederse fotoğraf çekimi için şehir dışına bile çıkabiliyorlar.

Ahmet Uğurlu, Ankara düğün hikayesi çeken firmalardan biri de aynı zamanda. Onun dışında yaptıkları çekimlerdeki doğallık ve samimiyet de göze çarpıyor.

Ahmet Uğurlu Düğün Fotoğrafçısı Ankara fiyatları ise 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Ahmet Uğurlu

Ankara'daki ortalama rakamları araştırdık: Ankara'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

7- Bek Medya

Ankara fotoğraf stüdyolarından biri olan Bek Medya, dış çekim ve kapalı alan çekimleri yapıyor. Fotoğraf ekibi; bugüne kadar 500'e yakın çiftle çalıştıklarını ve hemen hemen hepsinin "Fotoğraflar çok iyi. Ancak arkadaşlığınız bizim için daha önemli" dediğini söylüyor.

Ankara'daki alanlar dışında Kapadokya, Tuz Gölü, Altınköy, Bolu ve Safranbolu çekim için sık sık gittikleri yerler arasında. Sen de fotoğraflarına farklı manzaralar katmak istersen buralarda çekim yaptırabilirsin.

Ankara’daki fotoğrafçılar arasında adını duyuran Bek Medya’nın fiyatları da 1.000-1.500 TL’den başlıyor.

Bek Medya

Bu arada gelinlik modeline karar verdin mi? Hala seçmediysen bu yazıyı incelemende fayda var: Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Öğrenin!

8- Neşeli Günümüz

Ankara en iyi düğün fotoğrafçısına çiftler karar verecek elbette. O nedenle sana Neşeli Günümüz firmasının sadece en iyilerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Şehir ve yurt dışı çekimler için de hizmet veren firma geniş kadrajlı çekimlerde de detay çekimlerinde de çok başarılı.

İstersen Neşeli Günümüz ile çalışan bir çiftin tecrübelerini okuyalım şimdi:

Fatma & Yüksel: "Bize Neşeli Günümüz ekibini arkadaşımız tavsiye etti. İyi ki de böyle bir ekiple çalışmışız diyoruz. Albümleri ve tasarımları mükemmel. Sizin istediğiniz şekilde tasarlıyorlar. Beğenmediğiniz bir tasarım varsa düzeltiyorlar. Ankara'nın en iyi ekibi diyebilirim."

neşeli günümüz

Nişan organizasyonunu hala yapmadıysan: Ankara Nişan Organizasyonu Fiyatları ve Firma Önerileri

9- Usame Arslan Wedding Foto

Ankara’da fotoğrafçı arayan çiftler için bir diğer öneriye geldi sıra: Usame Arslan Wedding Foto! Firma, fotoğraf çekimi için daha çok doğal anları yakalamaya çalışıyor. Bu da çiftlerin düğün albümünün birbirine benzemesini önleyen bir yöntem.

Usame Arslan Wedding Foto, çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için alanındaki trendleri yakından takip ediyor. Özellikle romantik tarzdaki gelin-damat fotoğrafları çok başarılı. Gelin çiçeği, ayakkabı, alyans gibi aksesuarları kullanarak yaptıkları detay çekimleri de ilgini çekebilir. Sen de düğün albümünde bu tarz aksesuarları ön plana koyan fotoğraflara yer vermeyi unutmamalısın.

Usame Arslan Wedding Foto ile çalışmak istersen ödeyeceğin minimum rakam ise 1.000 TL'nin altında.

Usame Arslan

Düğün bütçeni planlarken, davetiye harcamalarını unutma: Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

10- On Stüdyo Ankara

İhtiyaç duyabileceğin tüm düğün çekimleri için hizmet alabileceğin On Stüdyo Ankara, Çankaya'da bulunuyor. Firmanın profesyonel ekibi, çekilen tüm fotoğraf ve videoların kurgusunu, baskısını, montajını ve retouch düzenlemelerini gerçekleştirerek, çiftlere maksimum 2 hafta içinde orijinal kopyaları ile birlikte teslim ediyor.

Firmanın fiyatlarına da değinmeden geçmeyelim. On Stüdyo Ankara'da minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

on stüdyo ankara

11- Elfo Stüdyo

Ankara profesyonel fotoğraf çekimi yapan ekipler açısından oldukça zengin. Bunlardan bir diğeri de Elfo Stüdyo! Ekibin fotoğraf yarışmalarında jüri üyeliği, fotoğrafçılık kurslarında eğitmenlik gibi birçok tecrübesi var.

Elfo Fotoğraf Stüdyosu Ankara’daki fotoğraf çekim mekanlarına oldukça hakim. Hatta pek bilinmeyen ve çok güzel manzaralara sahip olan mekanları da çiftlere önerebiliyorlar.

Fiyatları da gayet uygun. Minimum paketleri 750-1.000 TL’den başlıyor.

Elfo Stüdyo

12- Evleniyoroom

Çankaya'da hizmet veren Evleniyoroom, romantik ve eğlenceli çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Stüdyo çekimi ve dış çekim hizmeti de veren firmanın minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

Elfo Stüdyo

13- İnturlam Wedding Parties & Stories

En romantik pozlar için tercih edebileceğin İnturlam Wedding Parties & Stories de Çankaya düğün fotoğrafçıları arasında. Düğünden bir hafta kala iletişime geçmenin yeterli olduğu firmadan şehir ve yurt dışında çekim hizmeti de alabilirsin. Fiyatlar ise minimum 1.500-2.000 TL civarında.

inturlam

14- Starz Photography

Stüdyosu Çankaya'da bulunan Starz Photography, uygun fiyatlı Ankara düğün fotoğrafçılarından. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, katalog çekimi, save the date ve trashday çekimleri de yaptırabileceğin firmada minimum fiyatlar 1.000 TL'nin altında.

Starz Photography

15- Vera Medya

Düğün çekimi ve her konseptte dış çekim için tercih edebileceğin Ankara düğün fotoğrafçılarından olan Vera Medya, 3 haftalık kısa teslim süresiyle dikkat çekiyor. Vera Medya'da en düşük fiyatlar 1.000-1.500 TL arasında.

Vera Medya

16- Evlilik Sandalı

Etimesgut düğün fotoğrafçıları arasında modern ve etkileyici çalışmalarıyla dikkat çeken Evlilik Sandalı, şehir ve yurt dışında da hizmet veriyor. Firma 1.000 TL'nin altındaki minimum paket fiyatlarıyla da öne çıktığını belirtelim.

Evlilik Sandalı

17- İlker Ünver Photography

Sen müstakbel eşinle en romantik dakikalarını yaşarken, doğal kareler yakalayabilecek bir ekip arıyorsan İlker Ünver Photography ile çalışabilirsin. Düğün belgeseli ve düğün klibi gibi çalışmalar için de hizmet veren firmada fiyatlar 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

İlker Ünver Photography

18- Stüdyo Kapadokya

Çankaya Ziya Gökalp Caddesi üzerinde bulunan stüdyosunda çiftleri bekleyen Stüdyo Kapadokya, etkileyici kareler için tercih edebileceğin düğün fotoğrafçılarından. Minimum fiyatları 1.500-2.000 TL arasında olan firmayla, yoğunluk nedeniyle düğün tarihinden en geç 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de belirtelim.

Stüdyo Kapadokya

19- Gökhan Polat

Gökhan Polat, dış çekim ve stüdyo çekimi yapan Ankara düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL'den başlayan firmada şehir ve yurt dışı çekimler için de hizmet veriliyor.

Gökhan Polat

20- SE Wedding

Hayalindeki çekim konseptinin gerçek olması için SE Wedding ekibine anlatman yeterli. İster şehirde istersen de şehir ya da yurt dışında çekim yaptırabileceğin firma, Çankaya'da bulunuyor. Minimum fiyatları ise 1.000 TL'nin altında.

SE Wedding

21- Ali Yaşar Kahraman

Seçtiğin konseptte iç ve dış çekim yaptırabileceğin Ali Yaşar Kahraman ekibi, düğün belgeseli, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi türlerde de hizmet veriyor. En düşük fiyatları 1.000 TL'den az.

Ali Yaşar Kahraman

22- Medya Lena

10 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren Medya Lena ekibi, her çekim türünde hizmet alabileceğin Ankara düğün fotoğrafçılarından. Çankaya'da bulunan firmada minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

Medya Lena

23- Stüdyo A

Sektördeki tecrübeli firmalardan olan Stüdyo A da Çankaya fotoğrafçılarından. Kendi platosu ve çiftlerin istedikleri mekanlarda çekim hizmeti veren firmada en düşük paket fiyatları 2.000-3.000 TL arasında.

Stüdyo A

24- Gamze Demir Mi Lente Foto

Gamze Demir Mi Lente Foto, Yenimahalle'de hizmet veriyor. Firmanın deneyimli ekibi, çiftlerin belirlediği belirli bir mekan olmaması halinde mekan araştırması yaparak, çiftlerin onayına sunuyor. Teyitleşmenin ardından bu mekanda gerçekleştiriliyor. Saatlere sığdığı sürece mekan değişikliği sağlanabiliyor. Minimum fiyatlar 2.000-3.000 TL arasında.

Gamze Demir Mi Lente Foto

25- Zincir Fotoğraf

Ankara Gölbaşı'nda bulunan Zincir fotoğraf, hızlı teslim süresiyle ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Firma, çekilen fotoğraf ve videoları 2 hafta içinde çiftlere teslim edebiliyor. Minimum paket fiyatları ise 1.000 TL'nin altında.

Zincir Fotoğraf

26- Eda Erkul Photography

Eda Erkul Photography düğün belgeseli, nişan çekimi, düğün hikayesi, save the date gibi çekim türlerinde hizmet veriyor. Şehir ve yurt dışında da çekim yapan firmanın fiyatları 1.000-1.500 TL'den başlıyor.

Eda Erkul Photography

27- Hamdi Akman Photography

Hamdi Akman Photography, Yenimahalle'de bulunan stüdyosunda çekim yapabildiği gibi dış çekim hizmeti de veriyor. Minimum paket fiyatları 1.000-1.500 TL civarında olan firmayla çalışmak istersen düğün tarihinden en geç 3 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

Hamdi Akman Photography

28- Esg Media & Serkan Gençtürk

Esg Media & Serkan Gençtürk ve ekibi çiftlerin talep ettiği tüm mekanlarda çekim yapabiliyor. Çankaya düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmada en düşük paket fiyatları 1.000-1.500 TL arasında.

Esg Media Serkan Gençtürk

29- Şahin Kamera & Fotoğrafçılık

Ankara Etimesgut'ta uygun fiyatlı ve deneyimli bir düğün fotoğrafçısı arıyorsan seni Şahin Kamera & Fotoğrafçılık ile tanıştıralım. Firma, dış çekim konseptlerinin yanı sıra stüdyo çekimi de gerçekleştiriyor. Minimum paket fiyatları 1.000 TL'nin altında!

Şahin Kamera  Fotoğrafçılık

Fotoğrafçıların çektiği kareler hoşuna gitti mi? Sen de müstakbel eşinle böyle keyifli düğün fotoğrafları çektirmek istersen firmalarla iletişime geçebilirsin. Ayrıca daha fazla firma incelemek istersen de Ankara'daki tüm düğün fotoğrafçılarını inceleyebilirsin.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Yazıda Yer Alan Firmalar

Bu yazıda neler var?

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum