Düğün Fotoğrafçıları

Hatay Düğün Fotoğrafçıları

İskenderun
Pixel Production
10.000-15.000 TL
Antakya
Foto Renk
5.000-10.000 TL
Antakya
FG Yapım
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
İskenderun
Art Production
3.000-5.000 TL
3.000 TL'den az
Antakya
Foto Star
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
Kırıkhan
Stüdyo Fatih
3.000 TL'den az
3.000-5.000 TL
5.000-10.000 TL
Antakya
Foto Bella
5.000-10.000 TL
3.000-5.000 TL
5.000-10.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Hatay Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Hatay Fotoğrafçıları

Hatay’da düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftler, birbirinden uzman ekiplerin kapılarını çalıyor. Standart düğün fotoğrafı çekimleri ortalama 2-3 saat sürüyor. Bu paket, dış çekimi kapsıyor. Ama siz ekstra olarak düğün klibi gibi çekimler isterseniz süre uzayabiliyor. Dilerseniz tüm gün de çekim yaptırabiliyorsunuz. Kuaföre gidiş anınızdan itibaren düğündeki ilk dansınıza kadar fotoğraflarınız ve videolarınız çekiliyor. Böylece hazırlık aşamalarınızı da ileride hatırlayabiliyorsunuz.

Hatay Antakya fotoğrafçıları yaptığınız çekimlerin ardından, seçeceğiniz fotoğraflar ile size özel bir düğün albümü oluşturuluyor. Bu düğün albümünün kalitesini ve büyüklüğünü siz belirliyorsunuz. Ayrıca aileleriniz için de albüm oluşturulmasını talep edebiliyorsunuz. Albüm paketine, en beğendiğiniz fotoğrafın baskısının yapıldığı kanvas tablo / poster de dahil ediliyor.

Hatay düğün fotoğrafçısı seçenekleri, çekim yapıldıktan sonra ortalama 4 hafta içerisinde albümünüzü ve tüm fotoğraflarınızı size teslim edebiliyorlar. Böylelikle meraklı bekleyişiniz çok uzun sürmemiş oluyor.

İskenderun fotoğrafçıları, şehirdeki popüler seçenekler arasında dikkat çekiyor. Kırıkhan fotoğrafçıları da birçok çift tarafından tercih ediliyor. İskenderun düğün fotoğrafçıları, farklı ilçelere çekim için gidebiliyor. Antakya düğün fotoğrafçısı seçeneklerinin çoğu da bu hizmeti sağlıyor.

Hatay Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Düğün Hikayesi: Hatay fotoğrafçıları, kuaföre gidişinizden düğündeki ilk dansınıza kadar gün içerisindeki her anınızda yanınızda oluyorlar. Sonrasında da çektikleri videolardan en güzel kesitleri birleştirerek ortaya düğün videonuzu çıkarıyorlar. Bu hizmet, paket dahilinde sunulmuyor. Ekstra olarak ekiple konuşmanız gerekiyor.

Sosyal Medya Videosu: Son dönemlerde çiftlerin sosyal medya üzerindeki paylaşımları daha da artmış durumda. Davetiyesinden gelinlik provalarına kadar her detayları hesapları üzerinden paylaşıyorlar. Durum böyle olunca Hatay fotoğrafçıları da çiftlerin sosyal medya hesapları için 1 dakikalık kısa videolar çekmeye başladılar. Siz de bu fikri değerlendirebilirsiniz.

Düğün Klibi: Arka planda sevdiğiniz bir şarkı çalarken sizin aşk dolu görüntülerinizin akmasını istemez misiniz? Dış çekim esnasında kaydedilen videoların montajlanıyor ve ortaya 2-3 dakikalık bir düğün klibi çıkıyor.

Trashday: Çiftlerin sıklıkla tercih ettiği çekimlerden biri de trashday! Kumlarda dilediğiniz gibi uzanabildiğiniz, denize girebildiğiniz ve elbisenizin kirlenme korkusunu yaşamadığınız bu çekim için Hatay fotoğrafçılarıyla görüşebilirsiniz.

Save The Date: Düğün tarihini bir fotoğrafla duyurmak isteyen çiftler, Hatay’daki firmalarla bu çalışmayı yapabiliyor. Dilediğiniz bir save the date elbisesi ile seçtiğiniz konsepte uygun olacak şekilde poz veriyorsunuz. Sonrasında bunu sosyal medya hesabınızdan paylaşıp, tarihinizi duyuruyorsunuz.

Hatay’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Hatay’da düğün fotoğrafçısı seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri, dış çekiminizi yapmak istediğiniz ilçe ve mekan. Hatay fotoğrafçılarının tercih ettiği yerler değişebildiği için bu konuya özen göstererek hayallerinizdeki fotoğraflara kavuşabilirsiniz. Antakya ve İskenderun fotoğrafçılarının çoğu ilçe ve mekan türünde hizmet verdiğini de hatırlatalım.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Hatay’da Neye Göre Belirleniyor?

Hatay’daki düğün fotoğrafçılarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında çekim süresi geliyor. Standart 2-3 saatlik çekimler için uygun fiyatlarla karşılaşırken, tüm gün çekimlerde bu rakam artıyor.

Eğer anlaştığınız Hatay fotoğrafçısının sizinle beraber şehir dışına gelip, orada çekim yapmasını isterseniz o zaman da fiyatlandırma türünün değiştiğini söylememizde fayda var. Fotoğrafçılar bu durumda ulaşım ve konaklama ücretlerini ekstra olarak talep edebiliyorlar. Bazı ekipler ise fotoğraf ücretlerini artırmakla yetiniyor.

Hatay Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatları etkileyen bir konu, düğün albümünün kalitesi. Albümün kaplandığı malzemenin kalitesi ne kadar artarsa fiyat da aynı oranda yükseliyor. Mesela ahşap bir albüm talep ederseniz, klasiklere göre fiyatının çok daha yüksek olacağını bilmelisiniz.

Kullanılan ekipmanlar da fiyat belirlerken etkili oluyor. Drone ile çekim yaptırmak istediğinizde rakamlar artıyor.

Hatay’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Hatay fotoğrafçılık hizmeti veren birçok firmanın faaliyet gösterdiği bir il. Şehirdeki fotoğrafçılardan ter türde çekim hizmeti alabilmek mümkün. Bu ekiplerin büyük bir kısmı sadece dış çekim yapıyor. Hatay dış çekim fotoğrafçıları, şehirdeki birçok noktada hizmet veriyor. Ormanda, tarihi binaların önünde ve deniz kenarında sıklıkla çekim yapıyorlar. Aslında çekim yerleri, sizin tarzınıza ve çekimin yapılacağı mevsime göre belirleniyor. Şehir içi çekimlerin yanı sıra şehir ve yurt dışı çekimleri için de çiftlere hizmet veriyorlar. Ayrıca stüdyo çekimi yaptırmak isteyen çiftler için de Hatay'da firmalar mevcut.

Hatay Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Hatay düğün fotoğrafçılarının net fiyatlarını öğrenmek isterseniz firma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Çalışmalarını beğendiğiniz fotoğrafçılardan tek tıkla fiyat teklifi almanız mümkün. Ne kadar çok firmadan teklif alırsanız, bütçenize en uygun fotoğrafçıyı bulmanız o kadar kolay olur.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları