Kayseri Düğün Fotoğrafçıları

Kayseri'de düğün fotoğrafçısı mı arıyorsun? Oturduğun yerden, Kayseri'nin tüm fotoğrafçılarına ulaş, detaylarını incele, fiyatlarını öğren!

38 Firma Listeleniyor

Talas

Mavi Kaşif Fotoğrafçılık

Ben Mavi En güzel gününüzün tanığı, eşsiz aşkınızı karelerine sığdıran kişi, Ben Kaşif Mavisine ve fotoğrafa aşık, ansızın bir tepenin üzerinde, bir derenin içinde, bir yamaçta sizi...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

69 2 7

Melikgazi

Emir Osman Kıcır Fotoğraf Hizmetleri

Emir Osman Kıcır Fotoğraf Hizmetleri

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%42 50 2 3

Melikgazi

Merve Avcı Photography

1995 İsviçre Luzern doğumluyum. Fotoğraf tutkum, baba yadigari filmli bir makinayla başladı. Ellerimin arasında tuttuğum bu hediyenin, bütün hayatım olacağını tahmin bile edemezdim. Gözlerimin...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

61

Melikgazi

Foto Mustafa

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız Foto Mustafa hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını...

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

%42 184 2

Kocasinan

Serkan Karataş

En güzel anılarınızın hiçbir zaman kaybolmaması için, özel günleriniz deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından en kaliteli şekilde hizmetinizdeyiz.

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

%22 38

Melikgazi

Bekir Işık (Gökhan Color)

WEYDDİNG / PHOTOGRAPHY Zorla Gülümseyen Karelerden uzak bir albüm bu...Bu Albüm ;benim en mutlu gülüşlerimi hapseden,unutamıyacağım heycanlarımın albümü ...Ben gibi sade,onun gibi...

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

%25 322 15 10

Melikgazi

Enes Korkmazyürek Düğün Fotoğrafçısı

Dededen toruna verilebilecek en güzel miras oldu fotoğrafçılık Enes Korkmazyürek için... 1996 Ekim ayında dünyaya gözünü açan Enes Korkmazyürek ,Ankara doğumlu olup , Ilköğretim ve Lise...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

27 4 8

Melikgazi

Emre Savaş Düğün Fotoğrafçısı

Merhaba yıldız çiftimiz. Bu gün hayatınızın en mükemmel günü değil mi? Bizce de öyle, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz... Biliyoruz ki fotoğraf tarihe kurulan en sağlam köprüdür. Kalplerinizce.

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

%35 28 1 8

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Dış Çekim Fotoğrafçılarını Ararken Bunlara Dikkat Edin!

Fotoğraf çekimi düğünün en önemli detayıdır. Bu nedenle fotoğrafçınızı seçerken ilk yapmanız gereken fotoğrafçıların portfolyosunu incelemek olmalıdır. Özellikle dış çekim fotoğraflarını detaylıca inceleyerek fotoğrafçınızın tarzını çözümleyebilirsiniz. Öncelikle belirlemeniz gereken bazı kriterler olduğunu unutmayın. Seçeceğiniz fotoğrafçı bütçenize uygun, profesyonel ve gerekli ekipmana sahip olmalıdır. Sizin isteklerinizi yerine getirebilecek, size konsept sağlayacak, dekor oluşturacak bir fotoğrafçı ile çalışmanız eğlenceli ve kolay bir çekim süreci geçirmenizi sağlayacaktır.

Düğün fotoğrafçısı ile ortak oluşturacağınız konsept için planlı ve programlı bir şekilde hareket etmeniz ve mekan belirlemeniz çok önemlidir. Bunun için fotoğrafçınızın daha önce çekim yaptığı yerleri incelemenizi tavsiye ederiz. Eğer size uygun bir lokasyonda daha evvel çekim yapmışsa orayı tercih ederek daha kolay bir çekim süreci elde edebilirsiniz. Çünkü fotoğrafçınızın mekan hakkında bilgi sahibi olması, uygun çekim alanlarını bildiği için çekim sürenizin uzamasını engelleyecektir.

Bırakın Düğün Hikayenizi Fotoğrafçınız Yazsın

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta fiyata dahil olan hizmetler hakkında detaylı bilgi almanız. Düğün albümü fotoğraf çekimlerinde çoğunlukla anlaştığınız fiyata dahildir. Bunun yanı sıra düğün hikayesi çekimi de istiyorsanız düğün fotoğrafçınızla ayrıca konuşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü düğün hikayesi, düğün fotoğrafçısının yanı sıra bir de düğün videocusu ile mümkündür. Düğün çekiminizi düğün öncesinde ya da sonrasında yaptırabilirsiniz ama düğün hikayesi düğün günü olacağı ve sabahın ilk saatlerinden düğün bitimine kadar süreceği için, fotoğrafçınızla detayları konuşmanızda fayda var. Eğer siz düğün hikayesi yerine düğün fotoğraflarınızdan oluşacak bir düğün klibi istiyorsanız, düğün albümünün yanında böyle bir istekte bulunabilirsiniz.

Kayseri’deki fotoğrafçılar ile iletişime geçebilir, portfolyolarını inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Düğün fotoğrafçınızı seçerken dikkat etmeniz gereken kriterleri de sakın unutmayın!