Kayseri Düğün Fotoğrafçıları

Kayseri'de düğün fotoğrafçısı mı arıyorsun? Oturduğun yerden, Kayseri'nin tüm fotoğrafçılarına ulaş, detaylarını incele, fiyatlarını öğren!

Foto Mustafa

Melikgazi

Foto Mustafa

1976 yılında tarafımızdan kurulan Foto Mustafa Kayseri çapında faaliyet göstermeye devam ediyor. Fotoğrafçılık sektöründe hizmet verdiğimiz yıllar boyunca her zaman, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı.

3 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

186 3 3 5
İncele
Voles Fotoğrafçılık Ve Prodüksiyon

Kocasinan

Voles Fotoğrafçılık Ve Prodüksiyon

Voles Fotoğrafçılık ve Prodüksiyon olarak, hayatınızın en özel ve en mutlu gününü en unutulmaz hale getirmek için Kayseri'den tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz mekânda, dilediğiniz...

11 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

48 3 11
İncele
Esnek sözleşme Mia Wedding Photography

Melikgazi

Mia Wedding Photography

Hayatınızın en özel anılarını kaydetmek için sizi bekliyoruz… Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her ânınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve düğününüzün...

11 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

%47 indirim 37 3 11
İncele
Serkan Özün Fotoğraf Video

Melikgazi

Serkan Özün Fotoğraf Video

Hayatınızın en anlamlı ve özel fotoğraf albümünü oluştururken profesyonel kadromuz ve farklı estetik anlayışımızla unutulmaz kareler elde edeceğinize inandığımız Serkan Özün Fotoğraf Stüdyosu’na sizi.

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

44
İncele
Fotojenik

Melikgazi

Fotojenik

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Kayseri’de en özel gününüzün kalıcı hatıralarını oluşturmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, size muhteşem bir fotoğrafçı önerimiz var: Fotojenik Kayseri..

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

103 10
İncele
Esnek sözleşme Güneş Fotoğrafçılık Mustafa Güneş

Kocasinan

Güneş Fotoğrafçılık Mustafa Güneş

Deklanşörün önünde siz, arkasında biz olduğumuz sürece düğün fotoğraflarınız için kaygılanmanıza gerek yok! Güneş Fotoğrafçılık Mustafa Güneş kalitesini ilk görüşmeden çekimlere, fotoğraflarınızdan...

7 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

%40 indirim 19 7
İncele
Bekir Işık (Gökhan Color)

Melikgazi

Bekir Işık (Gökhan Color)

Hayatlarını birleştirme kararı almış bir çiftin son adımı olan düğünlerin her birinin muhakkak kendi hikâyeleri vardır. Bu hikâyeler yaşanmışlıklara, duygulara ve daha pek çok etkene bağlı olarak her.

13 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50 19 13 3
İncele
Çekim Atölyesi

Kocasinan

Çekim Atölyesi

Biz hayallerinin peşinde koşan iki aşık olarak sizi fotoğraflıyoruz. Düğün stresi geçirmiş ve o mutluluğu yaşamış bir çift olarak düğününüzle aranızdaki en güçlü bağın o günden kalan fotoğraflar...

4 yorum

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

41 3 4
İncele
Mehmet Sarı Wedding

Kocasinan

Mehmet Sarı Wedding

Fotoğrafçılık bizim için bir meslek değil, bir tutku. Siz değerli çiftlerimizin birbirine olan aşkını fotoğraf karelerine yansıtmak, bize büyük mutluluk veriyor. Fotoğraflarda, yapaylıktan uzak...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

17 2
İncele
Osman Arabacı Photography

Kocasinan

Osman Arabacı Photography

Bir anı kaydetmek fotoğraf makinesinin işi, bir duyguyu kaydetmek ise profesyonel fotoğrafçının işidir. Bütün fotoğraf kareleri sahibine özeldir ve biz bütün kalbimizle size bu özel fotoğrafları...

2 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50 2
İncele
Fi Medya Fotoğraf

Melikgazi

Fi Medya Fotoğraf

Hayatınız boyunca pek çok mutlu anı biriktiriyorsunuz. Hatta düğün anılarını yıllar geçse de tekrar tekrar incelemek ve kalitesini kaybetmeden saklamak istersiniz. Bu yüzden Fi Medya Fotoğraf ekibi...

7 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

41 7
İncele
Foto Taç Fehmi Karakaya

Melikgazi

Foto Taç Fehmi Karakaya

Şehrin en dinamik, en genç ve işini çok severek yapan en iyi ekiplerinden biri olarak düğün fotoğraflarınızın talibiyiz. Tüm sihrin gerçekleştiği yer Foto Taç Kayseri Melikgazi’de, Hunat Mahallesi...

2 yorum

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50 2
İncele
Stüdyo Özlem Cafer Durukan

Kocasinan

Stüdyo Özlem Cafer Durukan

Düğün fotoğrafları ve videoları aşkınızın hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Biz Stüdyo Özlem Cafer Durukan olarak böylesine özel olan düğün fotoğraflarınızda ve videolarınızda size...

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

30
İncele
Esnek sözleşme Stüdyo Tek Ersin Korkut

Melikgazi

Stüdyo Tek Ersin Korkut

Bizi tanıyın :) 16 yıllık professiyonel deneyim ile çiftlerimizin en özel günlerini fotoğrafçılık eğitimi almış işinde uzman ekibimiz ile en güzel şekilde sunmak için çalışmaktayız. İnsan hayatında.

5 yorum

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

%30 indirim 25 5
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Kayseri Düğün Fotoğrafçıları

Kayseri’de düğün fotoğrafı çektirebileceğin çok sayıda firma alternatifi bulunuyor. Bu ekipler, bohem karelerden romantik fotoğraflara kadar her tarzda çekim yapabiliyorlar. Zaten fotoğrafçıyla anlaşmadan önce istediklerinizi belirtebileceğiniz, nasıl bir düğün albümü oluşmasını istediğinizi söyleyeceğiniz keyifli toplantılar yapıyorsunuz. Toplantıda paylaştıklarınızın neticesinde de fotoğraf ekibi tarafından çekim planlamanız yapılıyor.

Dış çekim Kayseri’nin birçok noktasında yapılabiliyor. Dış mekan konusunda zengin ve doğasıyla muhteşem fonlar oluşturan bir şehirden bahsediyoruz. Öncelikle Erciyes Dağı, Kayseri dış çekim yerleri içinde en popülerlerinden biri. Onun dışında şehirde bulunan şelaleler, yeşil alanlar da Kayseri dış çekim mekanları arasında yer alıyor.

Kayseri düğün fotoğrafçıları, çiftlere özel düğün paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içerisinde 2 saatlik dış çekim, büyük düğün albümü, iki aile albümü ve poster gibi hizmetler bulunuyor. Dilerseniz pakete düğün klibi, drone çekimi gibi detayları da ekleyebiliyorlar. Tamamen sizin tercihinize bağlı.

Fotoğrafçılar, düğün günü içerisinde veya başka bir tarihte çekiminizi yapıyor. Çekim bittikten sonraki ortalama 4 hafta içerisinde tüm fotoğraflarınızın dijital halini ve albümlerinizi teslim ediyorlar. Bazı firmalar bunu daha kısa süre içerisinde dahi yapabiliyor.

Kayseri düğün fotoğrafçıları şehir ve yurt dışında da hizmet verebiliyor. Yani Kayseri’deki bir fotoğrafçıyla anlaşıp, sonrasında Kapadokya’ya çekime gidebiliyorsunuz. Böyle bir niyetiniz varsa firmayla anlaşmadan önce tüm detayları konuşmalısınız.

Kayseri Düğün Fotoğrafçılarının Çekim Türleri

Düğün Hikayesi: Düğün sabahı hazırlıklarınızdan başlayıp, akşamki ilk dansınıza kadar tüm gün süren çekimler düğün hikayesi olarak adlandırılıyor. Kayseri fotoğrafçıları da çiftlerin tüm gün yanında oluyor ve her anlarını kayıt altına alıyor. Bu kayıtlar içerisinden en unutulmazlarını seçerek çiftlere özel bir düğün hikayesi videosu oluşturuyorlar. Standart paketler dahilinde değil de bu hizmeti daha çok ekstra olarak sunuyorlar.

Save The Date: Düğün tarihinizi profesyonel ekip tarafından çekilen bir fotoğraf veya videoyla duyurabilirsiniz. Save the date adı verilen bu çekimleri, Kayseri’nin işinde uzman fotoğrafçılarıyla yapabilirsiniz.

Düğün Klibi: Sanatçıların 2-3 dakikalık kliplerine neden siz de sahip olmayasınız ki? Kayseri’deki düğün fotoğrafçıları, çiftlerin romantik anlarını kayda alıyor ve sevdikleri bir şarkının üzerine montajlıyor. Bu klibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıyor, ileride izledikçe bu süreçleri hatırlayacağınız bir anı oluşturmuş oluyorsunuz.

Düğün fotoğrafçıları jargonu yazımızı inceleyerek diğer terimleri öğrenebilir, anlaştığınız firmayla en iyi şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Kayseri’de Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Fotoğraf çekimi düğünün en önemli detaylarından biri. Bu nedenle fotoğrafçınızı seçerken ilk yapmanız gereken fotoğrafçıların portfolyosunu incelemek olmalı. Özellikle dış çekim fotoğraflarını detaylıca inceleyerek Kayseri düğün fotoğrafçılarının tarzını çözümleyebilirsiniz.

Öncelikle belirlemeniz gereken bazı kriterler olduğunu unutmayın. Seçeceğiniz fotoğrafçı bütçenize uygun, profesyonel ve gerekli ekipmana sahip olmalı. Sizin isteklerinizi yerine getirebilecek, size konsept sağlayacak, dekor oluşturacak bir fotoğrafçı ile çalışmanız eğlenceli ve kolay bir çekim süreci geçirmenizi sağlayacaktır.

Kayseri düğün fotoğrafçısı ile ortak oluşturacağınız konsept için planlı ve programlı bir şekilde hareket etmeniz ve mekan belirlemeniz çok önemli. Bunun için fotoğrafçınızın daha önce çekim yaptığı yerleri incelemenizi tavsiye ederiz. Eğer size uygun bir lokasyonda daha evvel çekim yapmışsa orayı tercih ederek daha kolay bir çekim süreci elde edebilirsiniz. Çünkü fotoğrafçınızın mekan hakkında bilgi sahibi olması, uygun çekim alanlarını bildiği için çekim sürenizin uzamasını engelleyecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da fiyata dahil olan hizmetler hakkında detaylı bilgi almak! Düğün albümü, fotoğraf çekimlerinde çoğunlukla anlaştığınız fiyata dahildir. Bunun yanı sıra düğün hikayesi çekimi de istiyorsanız düğün fotoğrafçınızla ayrıca konuşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü düğün hikayesi, düğün fotoğrafçısının yanı sıra bir de düğün videocusu ile mümkündür. Düğün çekiminizi düğün öncesinde ya da sonrasında yaptırabilirsiniz ama düğün hikayesi düğün günü olacağı ve sabahın ilk saatlerinden düğün bitimine kadar süreceği için fotoğrafçınızla detayları konuşmanızda fayda var. Eğer siz düğün hikayesi yerine düğün fotoğraflarınızdan oluşacak bir düğün klibi istiyorsanız, düğün albümünün yanında böyle bir istekte bulunabilirsiniz.

Kayseri’deki fotoğrafçılar ile iletişime geçebilir, portfolyolarını inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Düğün fotoğrafçınıza sormanız gereken soruları da incelemeyi unutmayın!

Kayseri Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Kayseri düğün fotoğrafçılarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında çekim süresi geliyor. En uygun fiyatlar iki saatlik dış çekim için talep edilirken, tüm gün süren çekimlerde fiyatlar yükseliyor. Ayrıca seçtiğiniz pakete göre de fiyatlandırmalar yapılıyor. Paket içeriğinde yer alan hizmetlerin sayısı arttıkça, fiyatlar da aynı oranda artıyor.

Kayseri dış çekim ücretleri, dönemine göre de değişiyor. Mesela kış ve sonbahar dönemlerine çiftler tarafından daha az talep gösterildiğinden; firmalar bu aylarda indirimli fiyatlar talep ediyorlar.

Albümlerin kalitesinin de fiyatlarda büyük etkisi var. Kumaş kaplamalı standart albümler uygun fiyatlıyken; ahşap, yaldızlı düğün albümlerinde fiyatlar değişiyor. Tamamen albümün kaplamasında kullanılan malzemenin kalitesine ve maliyetine göre belirleniyor rakamlar.

Kayseri düğün fotoğrafçılarından net fiyatlar almak isterseniz, beğendiğiniz firmaların sayfalarına girerek form doldurabilirsiniz. Gelen fiyatlar sonucunda aralarından bütçenize en uygun olanları seçin ve detaylı bilgi için firma yetkilileriyle görüşün. Kayseri’de size en uygun düğün fotoğrafçısını bulmak sandığınızdan çok daha kolay!