Düğün Fotoğrafçıları

Kayseri Düğün Fotoğrafçıları

Kaya Film Wedding
5,0
(14 Yorum)
Kocasinan
1 saatte cevap verir

Yeni nesil medya ekibi ile çiftlerle buluşan Kaya Film Wedding, VIP lüks araçla hizmet veren tek Kayseri düğün fotoğrafçısı olmanın gururunu yaşıyor. Çiftlerin mutlu günlerine eşlik eden ve uzman...

3.500
1.750 TL
İncele
Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı
5,0
(11 Yorum)
3. yıl
Melikgazi
24 saatte cevap verir

Kayseri fotoğrafçılarından Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı markasıyla 1997 senesinden beri sizler objektifin önünde harikalar yaratırken bizler de muhteşem karelerimizle sizlere eşlik ediyoruz. Her...

7.500
5.000 TL
İncele
Foto Mustafa
4,9
(10 Yorum)
9. yıl
Melikgazi
3 saatte cevap verir

Foto Mustafa ailesi olarak 1976’den beri fotoğrafçılık sektöründeyiz. O günden beri severek yaptığımız işimize yıllar geçtikçe daha çok bağlandık. Bu sayede kendimize ilerlemeyi ve büyümeyi ilk...

10.000-15.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Kocasinan Eşsiz Film

3.000 TL'den az

Kocasinan Gökhan Navruz

5.000-10.000 TL

Talas Emre Savaş

3.000 TL'den az

Melikgazi Tayfun Okumuş Photography

3.000-5.000 TL

Melikgazi Foto Atak

15.000-25.000 TL

Develi Foto Yılmaz

3.000-5.000 TL

Kocasinan Paris Color

25.000 TL'den fazla

Melikgazi Yusuf Kılıç Photography

3.000-5.000 TL

Melikgazi Mia Wedding Photography

3.000 TL'den az

Pınarbaşı Foto Peker

3.000-5.000 TL

Kocasinan Süper Dijital

3.000 TL'den az

Melikgazi Foto Sırcan

3.000-5.000 TL

Kocasinan Mehmet Sarı Wedding

3.000-5.000 TL

Kocasinan Stüdyo Şahan

5.000-10.000 TL

Melikgazi Foto Yüksel

3.000 TL'den az

Melikgazi Fotojenik

25.000 TL'den fazla

Melikgazi Stüdyo Tek Ersin Korkut

5.000-10.000 TL

Kocasinan Fi Produksiyon

10.000-15.000 TL

Kocasinan Cesur Erten Fotoğraf Video

5.000-10.000 TL

Melikgazi Jungle Photography

3.000-5.000 TL

Kocasinan Stüdyo Carmen

5.000-10.000 TL

Kocasinan Stüdyo Özlem Cafer Durukan

15.000-25.000 TL

Melikgazi Stüdyo Still

3.000-5.000 TL

Melikgazi Foto Taç Fehmi Karakaya

3.000-5.000 TL

Kocasinan Bekir Temel Photo

3.000-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kayseri Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Kayseri Fotoğrafçıları

Kayseri’de düğün fotoğrafı çektirebileceğin çok sayıda firma alternatifi bulunuyor. Bu ekipler, bohem karelerden romantik fotoğraflara kadar her tarzda çekim yapabiliyorlar. Zaten fotoğrafçıyla anlaşmadan önce istediklerinizi belirtebileceğiniz, nasıl bir düğün albümü oluşmasını istediğinizi söyleyeceğiniz keyifli toplantılar yapıyorsunuz. Toplantıda paylaştıklarınızın neticesinde de fotoğraf ekibi tarafından çekim planlamanız yapılıyor.

Kayseri düğün fotoğrafçıları, çiftlere özel düğün paketleri hazırlıyor. Bu paketlerin içerisinde 2 saatlik dış çekim, büyük düğün albümü, iki aile albümü ve poster gibi hizmetler bulunuyor. Dilerseniz pakete düğün klibi, drone çekimi gibi detayları da ekleyebiliyorlar. Tamamen sizin tercihinize bağlı.

Fotoğrafçılar, düğün günü içerisinde veya başka bir tarihte çekiminizi yapıyor. Çekim bittikten sonraki ortalama 4 hafta içerisinde tüm fotoğraflarınızın dijital halini ve albümlerinizi teslim ediyorlar. Bazı firmalar bunu daha kısa süre içerisinde dahi yapabiliyor.

Kayseri'de En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Dış çekim Kayseri’nin birçok noktasında yapılabiliyor. Dış mekan konusunda zengin ve doğasıyla muhteşem fonlar oluşturan bir şehirden bahsediyoruz. Öncelikle Erciyes Dağı, Kayseri dış çekim yerleri içinde en popülerlerinden biri. Onun dışında şehirde bulunan şelaleler, yeşil alanlar da Kayseri dış çekim mekanları arasında yer alıyor.

Kayseri düğün fotoğrafçıları şehir ve yurt dışında da hizmet verebiliyor. Yani Kayseri’de fotoğrafçıyla anlaşıp, sonrasında Kapadokya’ya çekime gidebiliyorsunuz. Böyle bir niyetiniz varsa firmayla anlaşmadan önce tüm detayları konuşmalısınız.

Kayseri Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Düğün Hikayesi: Düğün sabahı hazırlıklarınızdan başlayıp, akşamki ilk dansınıza kadar tüm gün süren çekimler düğün hikayesi olarak adlandırılıyor. Kayseri fotoğrafçıları da çiftlerin tüm gün yanında oluyor ve her anlarını kayıt altına alıyor. Bu kayıtlar içerisinden en unutulmazlarını seçerek çiftlere özel bir düğün hikayesi videosu oluşturuyorlar. Standart paketler dahilinde değil de bu hizmeti daha çok ekstra olarak sunuyorlar.

Save The Date: Düğün tarihinizi profesyonel ekip tarafından çekilen bir fotoğraf veya videoyla duyurabilirsiniz. Save the date adı verilen bu çekimleri, Kayseri’nin işinde uzman fotoğrafçılarıyla yapabilirsiniz.

Düğün Klibi: Sanatçıların 2-3 dakikalık kliplerine neden siz de sahip olmayasınız ki? Kayseri’deki düğün fotoğrafçıları, çiftlerin romantik anlarını kayda alıyor ve sevdikleri bir şarkının üzerine montajlıyor. Bu klibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıyor, ileride izledikçe bu süreçleri hatırlayacağınız bir anı oluşturmuş oluyorsunuz.

Düğün fotoğrafçıları jargonu yazımızı inceleyerek diğer terimleri öğrenebilir, anlaştığınız firmayla en iyi şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Kayseri'de Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Fotoğraf çekimi düğünün en önemli detaylarından biri. Bu nedenle fotoğrafçınızı seçerken ilk yapmanız gereken fotoğrafçıların portfolyosunu incelemek olmalı. Özellikle dış çekim fotoğraflarını detaylıca inceleyerek Kayseri düğün fotoğrafçılarının tarzını çözümleyebilirsiniz.

Öncelikle belirlemeniz gereken bazı kriterler olduğunu unutmayın. Seçeceğiniz fotoğrafçı bütçenize uygun, profesyonel ve gerekli ekipmana sahip olmalı. Sizin isteklerinizi yerine getirebilecek, size konsept sağlayacak, dekor oluşturacak bir fotoğrafçı ile çalışmanız eğlenceli ve kolay bir çekim süreci geçirmenizi sağlayacaktır.

Kayseri düğün fotoğrafçısı ile ortak oluşturacağınız konsept için planlı ve programlı bir şekilde hareket etmeniz ve mekan belirlemeniz çok önemli. Bunun için fotoğrafçınızın daha önce çekim yaptığı yerleri incelemenizi tavsiye ederiz. Eğer size uygun bir lokasyonda daha evvel çekim yapmışsa orayı tercih ederek daha kolay bir çekim süreci elde edebilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı Kayseri’deki mekan hakkında bilgi sahibiyse, uygun çekim alanlarını bildiği için çekim sürenizin uzamasını engelleyecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da fiyata dahil olan hizmetler hakkında detaylı bilgi almak! Çünkü Kayseri düğün fotoğrafçısı fiyatları, paket içeriklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Düğün albümü, fotoğraf çekimlerinde çoğunlukla anlaştığınız fiyata dahildir. Bunun yanı sıra düğün hikayesi çekimi de istiyorsanız düğün fotoğrafçınızla ayrıca konuşmanız gerektiğini bilmelisiniz. Çünkü düğün hikayesi, düğün fotoğrafçısının yanı sıra bir de düğün videocusu ile mümkündür. Düğün çekiminizi düğün öncesinde ya da sonrasında yaptırabilirsiniz ama düğün hikayesi düğün günü olacağı ve sabahın ilk saatlerinden düğün bitimine kadar süreceği için fotoğrafçınızla detayları konuşmanızda fayda var. Eğer siz düğün hikayesi yerine düğün fotoğraflarınızdan oluşacak bir düğün klibi istiyorsanız, düğün albümünün yanında böyle bir istekte bulunabilirsiniz.

Kayseri’deki fotoğrafçılar ile iletişime geçebilir, portfolyolarını inceleyebilir ve ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Düğün fotoğrafçınıza sormanız gereken soruları da incelemeyi unutmayın!

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Kayseri'de Neye Göre Belirleniyor?

Kayseri düğün fotoğrafçılarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında çekim süresi geliyor. En uygun fiyatlar iki saatlik dış çekim için talep edilirken, tüm gün süren çekimlerde fiyatlar yükseliyor. Ayrıca seçtiğiniz pakete göre de fiyatlandırmalar yapılıyor. Paket içeriğinde yer alan hizmetlerin sayısı arttıkça, fiyatlar da aynı oranda artıyor.

Kayseri Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri dış çekim ücretleri, dönemine göre değişiyor. Mesela kış ve sonbahar dönemlerine çiftler tarafından daha az talep gösterildiğinden; firmalar bu aylarda indirimli fiyatlar talep ediyorlar. Albümlerin kalitesinin de fiyatlarda büyük etkisi var. Kumaş kaplamalı standart albümler uygun fiyatlıyken; ahşap, yaldızlı düğün albümlerinde fiyatlar değişiyor. Tamamen albümün kaplamasında kullanılan malzemenin kalitesine ve maliyetine göre belirleniyor rakamlar.

Kayseri Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Kayseri profesyonel fotoğraf çekimi için deneyimli bir ekip arayan çiftlerin birçok seçenek bulabileceği bir il. Kayseri'deki fotoğrafçılar, hem çiftlere hem kişiye özel profesyonel fotoğraf çekimi yapıyor. Üstelik Kayseri fotoğrafçılarının fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde geniş bir aralığa sahip. Profesyonel fotoğrafçı Kayseri'de çok fazla ama sizin için Kayseri'de en iyi fotoğrafçı kriterlerinizi en çok karşılayan firmadır diyebiliriz.

Birçok doğal güzelliği olan şehirde romantik fotoğraflara sahip olmak isterseniz Kayseri dış çekim fotoğrafçılarının çalışmalarını incelemelisiniz. Şehirdeki firmalar, yalnızca dış çekim yapmıyor. Kayseri fotoğraf stüdyoları açısından da oldukça zengin. Dilerseniz Kayseri'deki fotoğraf stüdyolarında keyifli bir konsept çekim yapabilirsiniz.

Kayseri düğün fotoğrafçılarından net fiyatlar almak isterseniz, beğendiğiniz firmaların sayfalarına girerek form doldurabilirsiniz. Gelen fiyatlar sonucunda aralarından bütçenize en uygun olanları seçin ve detaylı bilgi için firma yetkilileriyle görüşün. Kayseri’de size en uygun düğün fotoğrafçısını bulmak sandığınızdan çok daha kolay!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları