Düğün Fotoğrafçıları

Isparta Düğün Fotoğrafçıları

Atabey Bekir Işık

5.000-10.000 TL

Merkez Mutluluk Atölyesi

5.000-10.000 TL

Merkez Stüdyo Moda

5.000-10.000 TL

Aksu Foto Alper

5.000-10.000 TL

Merkez BeşTaksimBir

3.000-5.000 TL

Senirkent İys Production

5.000-10.000 TL

Merkez AMB Fotoğraf Atölyesi

3.000-5.000 TL

Merkez Cumra Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

By Beyaz Wedding

3.000-5.000 TL

Merkez Foto Dekor

3.000 TL'den az

Eğirdir Stüdyo Foto Star

3.000 TL'den az

Merkez Umut Uysal

3.000-5.000 TL

Merkez Tempo Fotoğraf Merkezi

5.000-10.000 TL

Merkez Mor Butik Fotoğraf Stüdyosu

5.000-10.000 TL

Merkez Ezgi Fotoğraf Stüdyosu

3.000-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Isparta Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Isparta Fotoğrafçıları

Ispartalı çiftlerin düğün albümü için beraber çalışabilecekleri çok sayıda fotoğrafçı bulunuyor. Birbirinden başarılı ekipler; Isparta’nın güzel mekanlarında birbirinden güzel kareler ve videolar çekiyor.

Isparta düğün fotoğrafçıları çiftlere özel paketler hazırlıyor. Bu paketler minimum 2 saatlik dış çekimle başlıyor ve paketler yükseldikçe çekim süresi artıyor. Paket dahilinde çiftlere basılı fotoğrafların yer aldığı albümler de sunuyorlar. Çift albümü dışında paket içerisinde ailelere verilmek üzere küçük albümler de sunuluyor. Aynı zamanda birçok firma tarafından seçeceğiniz bir fotoğrafın kanvas tabloya baskısı yapılıyor.

Isparta’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Birçok fotoğrafçı Isparta’da fotoğrafları çekim sonrasındaki 3-4 hafta içerisinde teslim ediyor. Bu süre içerisinde albüme ekleyecekleri fotoğrafları düzenliyorlar. Ayrıca çekilen tüm fotoğrafların orijinal halini de dijital olarak tarafınıza ulaştırıyorlar. Isparta düğün fotoğrafçısı seçenekleri arasından seçim yaparken bu süreye dikkat etmeniz gerekiyor.

Isparta dış çekim fotoğrafçısı seçeneklerinin diğer organizasyonlar için olan hizmet seçenekleri de önemli olabiliyor. Isparta’daki firmalar düğün dışında nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi organizasyonlarınız için de fotoğraf çekimi yapıyorlar. Hatta aynı firmayla birden fazla organizasyon için çalışırsanız daha avantajlı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda ekibi öncesinde tanıdığınız için çekim esnasında daha rahat oluyorsunuz.

Isparta düğün fotoğrafçıları ekipman konusunda da oldukça gelişmiş durumda. Özellikle son senelerde çiftlerin sıklıkla talep ettiği drone, jimmy jeep gibi cihazları kendilerinde bulabiliyorsunuz. Siz yine de anlaşmadan önce kullandıkları ekipmanları sormak isteyebilirsiniz. Eğer bu tarz ekipmanlarla çekim yaptırmak istiyorsanız, firmalarla görüşürken böyle bir imkanları olup olmadığını mutlaka sormalısınız. Ayrıca görüşmeye gitmeden önce düğün fotoğrafçınıza sormanız gereken sorular yazımıza da göz atmanızda fayda var.

Isparta Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Isparta düğün fotoğrafçılarının en çok talep gören hizmetlerinin başında dış çekim geliyor. Öncesinde çiftlerle toplantı yapıyor ve hangi mekanlarda, ne tarz fotoğraf çektirmek istediklerini soruyorlar. Sonrasında ise düzenli olarak çekime gittikleri mekanları kendilerine öneriyor; dileyen olursa farklı bir yeri deneyimliyorlar. Dış çekim süreleri 2 saatten başlıyor ve bu süre 4 saate kadar çıkabiliyor. Dış çekim için düğün günü tercih edilebileceği gibi başka bir tarih içerisinde de gerçekleştirilebiliyor.

Çiftlerin Ispartalı fotoğrafçılardan bir diğer talebi de trash the dress oluyor. Çimenlere dilediğiniz gibi uzanabileceğiniz, göle girmekten çekinmeyeceğiniz bu çekimler düğün gününden başka bir tarih içerisinde yapılıyor. Bu sayede kıyafetlerinizi istediğiniz gibi kirletebiliyorsunuz. Özgür ruhlu çiftler bu çekimleri çok seviyor!

Save the date de Isparta’daki neredeyse tüm firmalar tarafından sıklıkla yapılan bir çekim türü. Düğün tarihini sosyal medya üzerinden duyurma amacıyla yapılan bu çekimler için birbirinden güzel konseptler hazırlanabiliyor.

Fotoğrafçılarla görüştüğünüzde bolca karşılaşacağınız düğün hikayesi, düğün belgeseli gibi birçok terim olacak. Şimdiden bunları öğrenmek ve konuya yabancı kalmamak için düğün fotoğrafçıları jargonu yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

Isparta’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Isparta, doğası açısından kendine hayran bırakan bir şehir. Özellikle son senelerde şehir dışından çok sayıda çift buraya sadece düğün fotoğrafı çektirmek için bile geliyor. Şehirde bulun an en popüler dış çekim mekanı, hiç kuşkusuz ki lavanta bahçeleri! Haziran ayının sonlarına doğru Isparta’da yer alan lavanta bahçelerindeki çiçekler o mor halini almış oluyor. Bu dönemlerde lavanta bahçesi düğün fotoğrafları çektirmek için bölgede yer alan birçok çift görebiliyorsunuz. Unutmayın ki önemli olan en güzel görünen tarlayı bulabilmek. Gerçi en güzel yerleri bulmak için Isparta düğün fotoğrafçılarına danışmanız yeterli olacaktır!

Isparta’da düğün fotoğrafı çekmek için değerlendirilen yerlerin bir kısmı ise; kanyonlar, antik kentler ve milli parklardan oluşuyor. Hatta bizce buralara gittiğinizde çekim dışında birkaç gününüzü de doğayla vakit geçirmek için harcamalısınız.

Isparta’da Eğirdir Gölü de dış çekim için sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Göl manzarasının dışında bölgedeki yeşil alanlar da düğün fotoğrafları için güzel fonlar oluşturuyor.

Isparta’da çekim yaptıracaksanız, kesinlikle Salda Gölü’ne de gitmenizi öneriyoruz. Şehre kısa bir mesafede yer alan gölde fotoğraf çektirmek için yurt dışından dahi gelenler oluyor. Siz bu kadar yakınken değerlendirmemeniz olmaz! Orada çekilen karelerle ilgili fikir edinmek için Salda Gölü düğün fotoğrafları galerimizi inceleyebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Isparta’da Neye Göre Belirleniyor?

Isparta düğün fotoğrafçılarının fiyatları çekim türüne ve süresine göre değişiyor. Minimum fiyatlar 2 saatlik dış çekimler için talep ediliyor. En yüksek fiyatlarla ise konsept çekimlerinde ve düğün hikayesi videolarında karşılaşıyoruz.

Çekim yaptırdığınız dönemin de fiyatlar üzerinde etkisi oluyor. Çiftlerin büyük bir kısmı yaz döneminde düğün fotoğraf çekimi yaptırıyor. O nedenle kış ve sonbahar gibi az talep gören dönemlerde firmalar kampanyalar düzenliyor. Düşük bütçeyle fotoğraf çektirmek istiyorsanız bu dönemlerde düzenlenen kampanyaları takip edebilirsiniz.

Isparta’daki düğün fotoğrafçılarının popülaritesi de fiyatlarına yansıyor. Ünlülerle çalışmış veya namı yayılmış fotoğrafçıların fiyatları bir tık daha yüksek olabiliyor.

Fotoğrafçılar tarafından kullanılan ekipmanların da fiyatlarda etkili olduğunu biliyor muydunuz? Mesela anlaştığınız firmadan drone ile çekim isterseniz, bunun için size ekstra bir ödeme çıkarabilir. Aynı durum aksesuar kullanımında da geçerli. Özellikle çifte özel konsept oluşturma, hikaye yazma ve aksesuar temin etme gibi durumlarda fiyatlandırmalarda değişiklikler oluyor.

Isparta Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Isparta düğün albümü fiyatları, albümlerin materyaline ve büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Büyük ve gösterişli düğün albümleri, genelde daha maliyetli oluyor. Sade modeller ise uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Düğün albümleri; ahşap veya deri kapaklarla karşınıza çıkabiliyor.

Isparta Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Isparta fotoğraf hizmeti veren firmalar açısından oldukça zengin bir il. Şehirde her türde çekimi gerçekleştiren birçok firma bulunuyor. Dış çekim, Isparta'daki fotoğrafçılardan en çok talep edilen çekim türlerinden biri. Ancak son yıllarda stüdyo fotoğrafçılığına da ilgi artıyor. Bu nedenle Isparta fotoğraf stüdyolarına olan ilginin de aynı oranda arttığını söylemek mümkün. Bu nedenle Isparta fotoğrafçılarından size uygun bir firma ile anlaşmak için elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Isparta düğün fotoğrafçılarından net bir rakam almak için çalışmalarını beğendiğiniz firmaların sayfasından fiyat teklifi almayı unutmayın. Ne kadar çok firmadan teklif alırsanız, bütçenize en uygun fotoğrafçıyla anlaşmanız o kadar kolay olur.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları