Nazende Fotoğraf

E-posta Gönder

  • Çubuk, Ankara.

Ekiple Tanışın

Nazende Fotoğraf Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Nazende Fotoğraf Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Nazende Fotoğraf Sık Sorulan Sorular

Nazende Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Nazende Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Nazende Fotoğraf hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Nazende Fotoğraf aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".


Nazende Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Nazende Fotoğraf düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Nazende Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Nazende Fotoğraf şehir dışında hizmet veriyor.


Nazende Fotoğraf ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Nazende Fotoğraf ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Nazende Fotoğraf Hakkında

Yılların eskitemeyeceği anılarınızı fotoğraf ve video kareleriyle size muhteşem bir şekilde yaşatıyoruz. Nazende Fotoğraf olarak profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Anlara Çubuk’ta faaliyet gösteriyor, profesyonel dış çekim hizmeti veriyoruz. Aşkınızı fotoğraf karelerine muhteşem bir şekilde yansıtmak için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Çubuk fotoğrafçıları arasında çiftler tarafından tercih edilen stüdyomuz hizmete başladığı yıldan bugüne birçok çiftin hayallerini gerçekleştirdi. Yaşadığınız tüm duyguları fotoğraf ve videolarla size sunmaktan mutluluk duyacağız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için öncelikle stüdyomuzda sizi ağırlıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. Gerçekleştireceğimiz dış çekim için önerilerde bulunuyor ve çekim günü ve saatini belirliyoruz.

Düğün günü fotoğraflarınızı kaydetmeye hazırlık aşamanızdan başlıyoruz. Ardından düğün ritüellerinde yanınızda oluyor dış çekiminiz için günün en güzel saatinde belirlediğimiz mekânlarda oluyoruz. Düğün mekânınıza ilk giriş anınız da dâhil olmak üzere tüm gün yaşadığınız heyecana şahitlik ediyoruz.

Ankara’da fotoğraflarınıza hareketlilik katacak farklı mekân önerilerimiz de bulunuyor. Dış çekim için kır bahçeleri, yemyeşil ağaçların gölgeleri, göl kenarları, tarihi mekânlar konusunda size oldukça fazla seçenek sunuyoruz. Konsept fotoğraf çekimi yapmak isterseniz de dekor ve aksesuarlarla mekânı hazırlayabiliyoruz. Çekim sonrası fotoğraf ve videoların düzenlemesini kısa bir sürede tamamlıyor ve yıllarca saklayacağınız albüm seçeneklerini beğeninize sunuyoruz.

Düğün dışında kına gecesi, nişan, mezuniyet, sünnet, çocuk fotoğrafçılığı, konsept çekim hizmetimiz de bulunuyor. Özel günlerinizde sizinle heyecanınızı paylaşmak bizim için muhteşem bir duygu…

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak mutlu anlarınızı eşsiz fotoğraflara dönüştürmek için hizmetinizdeyiz. Nazende Fotoğraf olarak her bütçeye uygun fiyat aralıklarımızla da hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetler hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Selim Mah. P.T.T Cad.Çarık 2 Sok. Çubuk/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.