Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Betül & Ahmet

Düğün Tarihi: 07.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Aradığım hizmetin karşılığını fazlasıyla aldım teşekkürler.

Ekiple Tanışın

  • Furkan Hamdi Korkmaz


Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Tatlı Telaşe Düğün Fotoğrafçısı Ankara gelin ve damada ek hizmetlerle de yardımcı oluyor. Sunulan ek hizmetler arasında VIP araçla ulaşım imkanı yer alıyor. Bununla beraber şehir dışı çekimlerde konaklama imkanı sunulması da dikkat çekiyor. Konsept çekimler için ihtiyaç duyulabilecek aksesuarlar da yine Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon tarafından temin ediliyor."

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ekip ve ekipman planlaması yapılarak istenilen her mekanda çekim yapılabilir."

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon Hakkında

Düğün fotoğraflarınız için alanında uzman bir ekip arıyorsanız sizi Tatlı Telaşe & Stüdyo Organizasyon’la tanıştıralım. 2006 yılından beri sektörde hizmet veren Tatlı Telaşe fotoğrafçılık ve organizasyon alanlarında eğitimli bir ekiple çiftlere yardımcı oluyor. Ankara düğün fotoğrafçıları arasında kapsamlı hizmetleriyle ve şehir dışı çekim imkanıyla öne çıkan firma Çankaya bölgesinde yer alıyor.

Deneyim

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon 20 yıla yaklaşan sektör deneyimiyle çiftlerin tüm taleplerini karşılıyor. 13 yıldır deneyimli bir çözüm ortağıyla çalışan ekibin 8 üyesi üniversitede ilgili alanda eğitim aldı. Firma çiftlerle bir arkadaş gibi iletişim kuruyor ve yakınlık sağlıyor. Böylece çiftler kendilerini çekim sırasında rahat hissediyor. Tatlı Telaşe’nin uzman ekibiyle çalışmak isterseniz çekim tarihinden 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli.

Çekim Türleri / Mekanlar

Firma stüdyo veya dış mekan çekimleri gerçekleştirebiliyor. Dış mekan çekimleri ortalama 2 saat sürerken poz adedi çifte göre değişkenlik gösteriyor. Ankara’daki bütün platoları kullanabilen firma Kapadokya’da da çekim yapabiliyor. Çekim türleri arasında konsept çekimler, düğün belgeseli, düğün hikayesi, ‘Trashday’ / ‘’Save The Date’ çekimleri ve katalog tarzı çekimler yer alıyor.

Ekipman

Tatlı Telaşe Ankara düğün fotoğrafçısı çekim sırasında farklı çekim tarzlarına uygun olan çok çeşitli ekipmanlardan yardım alıyor. Kullanılan yardımcı ekipmanlar arasında havadan çekimlere olanak sağlayan drone bulunuyor. Ayrıca jimmy jib ve go pro ekipmanları da firmaya yardımcı oluyor. Çiftlerin en mutlu anlarını yakalayan fotoğraf makinesi ve kamera da profesyonel, son teknoloji modellerden seçiliyor.

Baskı Hizmetleri

Firma çekimler tamamlandıktan sonra seçilen fotoğrafları en kaliteli baskı yöntemleriyle basıyor ve çifte teslim ediyor. Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon’un sunduğu seçenekler arasında 1. sınıf kalitede mat, ipek veya kristal fotoğraf baskısı alternatifleri bulunuyor. Buna ek olarak en güzel pozlarını evlerinde sergilemek isteyen çiftler için kanvas tablo baskısı da yapılabiliyor.

Ek Hizmetler

Tatlı Telaşe Düğün Fotoğrafçısı Ankara gelin ve damada ek hizmetlerle de yardımcı oluyor. Sunulan ek hizmetler arasında VIP araçla ulaşım imkanı yer alıyor. Bununla beraber şehir dışı çekimlerde konaklama imkanı sunulması da dikkat çekiyor. Konsept çekimler için ihtiyaç duyulabilecek aksesuarlar da yine Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon tarafından temin ediliyor.

Düğün gününüzü profesyonel ellerden çıkaran karelerle ölümsüzleştirmek için çiftlerin her türlü ihtiyacına cevap veren Tatlı Telaşe’yle çalışabilirsiniz. Erken rezervasyonlarda bazı avantajlar sunan firma geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çekiyor. Fiyat teklifi ve detaylı bilgi almak için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sayfanın yan tarafında bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ başlıklı formu doldurarak da ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Küçükkayaş mahallesi şehit hanifi mutlu caddesi 49/D Mamak Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon Yol Haritası

Tatlı Telaşe Stüdyo & Organizasyon Yorumları (10)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Betül & Ahmet

Düğün Tarihi: 07.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Aradığım hizmetin karşılığını fazlasıyla aldım teşekkürler.

Elçin & Umut

Düğün Tarihi: 20.05.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sadece bu organizasyon şirketinde bulabildiğim çok güzel ve doğal bir konseptti. Ekip çok sıcak, güleryüzlü ve yardımsever yaklaştı. Tam istediğim gibi bir konsept hazırladılar, ne istediysem buldular getirdiler. Ekibe çok teşekkür ederim

Sadegül & Sinan

Düğün Tarihi: 15.07.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her anımızı gerek arayarak gerek yanımızda olarak takip ettiler hiç bir aksilik çıkmasın diye bizlerle beraber koşturdular düğün belgeseli dış çekim anlık fotoğraflar düğün organizasyonumuz hangisini anlatıp nereden başlarım bilmiyorum ama sizlerinde tercihi Tatlı Telaşa olsun derim.:))))

Nihal & Emre

Düğün Tarihi: 18.05.2023

En güzel günümüzde çokk ilgili ve olumlu düşünceleriyle bu tatlı telaşta yanımızda oldukları için teşekkür ederiz.

Ezgi & Çağlar

Düğün Tarihi: 03.09.2022

Herşey çok güzeldi ve tam istediğimiz gibi oldu.Pozitif ve enerjik bir ekipti.Özel günlerinizin kusursuz geçmesini istiyorsanız Stüdyo Tatlı Telaşe ekibini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık.:))

Şeyma & Halil

Düğün Tarihi: 05.06.2022

Hayal ettiğimizin çok ötesinde bir çekim oldu gerek güler yüzleri ve pozitif enerjileri gerekse işlerine verdikleri titizlikleri hepsinden çok memnun kaldık hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğimiz tek adres :)

Enisa & Fatih

Düğün Tarihi: 01.06.2022

Studio Tatli Telaşeyi nişan, düğün ve dış mekan çekimlerimizde fotoğraf, video çekimleri, video kurgu ve montajı, drone çekimleri için seçtik ve tamamından son derece memnun kaldık. Profesyonel çalışma stilleri, dürüstlükleri, güvenilirlikleri, içtenlik ve samimiyetleri ile bizim için gelecekte de... devam 

Başak & Serkan

Düğün Tarihi: 15.05.2022

Harikalar yaratan ve günümüzü daha çok güzelleştiren STUDIO TT ekibine çok teşekkürler ediyorum siz olmasaydınız o gün belkide çok daha stresli geçebilirdi günüm ıyiki tanıdım sizleri

Melike & Murat

Düğün Tarihi: 15.05.2022

Sunulan hizmet güler yüzlü neşeli ve eğlenceli bir çekim için teşekkürler..

Sevilay & Nurican

Düğün Tarihi: 24.04.2022

Merhabalar arkadaşlar geçen sene intagram da öneri kisminda gördüm Studio TT yi aslında ilk başta ön yargılarım vardı tabi acaba çekimler nasıl olacak çok kasarlarmi rahat olurmuyuz diye. Arkadaşlarımın ve akrabalarımın çekimlerinde çok gördüm hiç rahat değillerdi özellikle dış çekimlerde. Ama biz... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.