• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Stüdyo Selen Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Stüdyo Selen Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Selen Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Selen düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Selen düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Stüdyo Selen ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Selen ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Selen şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Selen şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Selen düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Selen düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Selen hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Selen aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Selen Hakkında

Özel günlerinizde anılarınızı ölümsüzleştirmek bizim işimiz. Stüdyo Selen Elmadağ olarak profesyonel kadromuzla birlikte hizmet veriyor, en mutlu gününüzde çekimler gerçekleştirerek aşkınızı fotoğraf karelerine yansıtıyoruz. Ankara Elmadağ’da bulunan stüdyomuzda sizi en iyi şekilde ağırlıyor Ankara dışında Türkiye’nin her yerinde çekim yapabiliyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz, fotoğraflarınızın kaliteli olması için ekipmanlarımızı sürekli olarak yeniliyoruz.

Fotoğraf çekimlerinde çifte özel çalışma yaparak birden fazla mekânda çelimler gerçekleştiriyor ve farklı konsept uyguluyoruz. Dış mekan çekimlerinde aksesuar ve dekor kullanıyor, böylelikle fotoğraflarınıza hareketlilik katıyoruz. Şemsiye, konuşma balonları, tak en çok kullandığımız dekor ve aksesuarlar arasındadır.

Çekim yaptığımız mekânı çok iyi kullanarak her açıdan fotoğrafınız çekiyoruz. Full HD kamera çekimi ve drone ile havadan çekim yapıyor, alışılmışın dışında fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hazırlık aşamanızdan kuaförde çekimlerimize başlıyoruz. Gün boyu doğada, kır bahçelerinde, göl kenarlarında ve tarihi mekânlarda fotoğraf ve videolarınızı çekiyoruz. Düğün saati geldiğinde mekâna girişinizi ilk dansınızı ve eğlenceli anlarınızı da kaydediyoruz. Bütün gün boyunca çektiğimiz fotoğrafları birleştiriyor, arka fona aşk şarkınızı ekleyerek size özel düğün hikâyenizi oluşturuyoruz.

Fotoğraflarınızın düzenlemesini bitirdikten sonra seçtiğiniz albüme kaliteli kağıt kullanarak basımını gerçekleştiriyor ve albümünüzün ömürlük olmasını sağlıyoruz. Panoramik albüm çeşitlerimizde de fark yarattığımızı düşünüyoruz. Albümünüzle birlikte fotoğraf ve videolarınızı dijital ortamda orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz. Düğün fotoğraf çekimleri dışında nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet fotoğraf çekimlerinizde de hizmetinizdeyiz.

Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı saat kısıtlaması olmadan çekimlerinizi yapıyor ve mutluluğunuz için bütün isteklerinizi yerine getiriyoruz. Siz de düğün fotoğraflarınızın profesyonel bir ekip tarafından çekilmesini istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:37/B Elmadağ, Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Selen Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.