Düğün Fotoğrafçıları

Bolu Düğün Fotoğrafçıları

Merkez Nev Fotoğraf

10.000-15.000 TL

Merkez Sannora Foto

3.000-5.000 TL

Merkez By Kadraj Harun

3.000-5.000 TL

Merkez Sonat Foto

10.000-15.000 TL

Merkez Elif Demir Photography

5.000-10.000 TL

Merkez Stüdyo Anka

3.000-5.000 TL

Merkez DreamArt Fotoğraf

5.000-10.000 TL

Merkez Burkay Demircan Photography

10.000-15.000 TL

Merkez Yağmur Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

Merkez 3 İki 1 Production

10.000-15.000 TL

Merkez Melek Photography

5.000-10.000 TL

Merkez YHD - Hayata Değer Katar

10.000-15.000 TL

Dörtdivan Tria Photography

3.000-5.000 TL

Merkez O An Fotoğraf Tanıtım

5.000-10.000 TL

Merkez Mert Oktay Photography

10.000-15.000 TL

Merkez Met Fotoğraf Stüdyosu

3.000 TL'den az

Merkez Stüdyo Mert

5.000-10.000 TL

Merkez Özçekim Prodüksiyon

5.000-10.000 TL

Merkez KS Fotoğraf

5.000-10.000 TL

Merkez Tusem Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

Abant VP Wedding

3.000-5.000 TL

Dörtdivan Net Dijital

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bolu Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Bolu Fotoğrafçıları

Bolu fotoğrafçılar açısından oldukça zengin, fotoğraf çekimi hizmeti almak isteyenlerin birçok firma seçeneğine sahip olduğu bir il. Alanında deneyimli birçok firma Bolu'da faaliyet gösteriyor. Şehirdeki fotoğrafçılar, hemen her çekim türünde hizmet veriyor. Bu firmalardan hangisiyle çalışacağınızı belirlemek için size uyan özelliklere göre araştırma yapmalısınız. Bütçe, çekim türü, çekim kalitesi, tarih gibi konularda size en uygun seçenekleri sunan firma, sizin için "en iyi" firmadır.

Bolu düğün fotoğrafçısı arayışındayken kendinizi bulunduğunuz ilçe ile kısıtlamanıza hiç gerek yok. Çünkü Bolu düğün fotoğrafçıları şehrin her yerinde çekim yapabiliyor. Örneğin, Bolu Merkez düğün fotoğrafçıları sizinle kırsal alanlarda çekim yapabilir. Benzer şekilde Bolu Abant düğün fotoğrafçıları da şehrin her yerinde çekim yapabileceği gibi şehirdeki fotoğrafçılar sizinle dilerseniz şehir dışına bile geliyor. Kısacası önemli olan çalışmalarını beğendiğiniz bir fotoğrafçı ile anlaşmak diyebiliriz.

Bolu Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Siz de size hitap eden bir fotoğrafçıyı nasıl bulabileceğinizi merak ediyorsanız bunun için verebileceğimiz birkaç ipucu var. Bulunduğunuz sayfada onlarca firma yer alıyor ve kriterlerinize uygun olanları bulabilmek için filtrelerden yardım alabilirsiniz. Örneğin, bulunduğunuz ilçe içinde bir fotoğrafçı ile anlaşmak isterseniz ilçe alanından seçim yapabilir, benzer şekilde minimum paket fiyatı alanından bütçenize uyan bir aralığı seçebilirsiniz.

Bolu Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Bolu, etkileyici doğasıyla düğün fotoğrafları için çiftlerin sıklıkla tercih ettiği bir şehir olma özelliği taşıyor. Çiftlerin şehre ilgisinin yoğun olması, doğal olarak şehirde faaliyet gösteren alanında uzman düğün fotoğrafçılarını da popüler hale getiriyor. Bu nedenle Bolu düğün fotoğrafçıları ve hizmetlerinden ayrıntılı olarak bahsedelim istedik.

Bolu'daki neredeyse tüm düğün fotoğrafçıları her mevsim çekim hizmeti sunuyor. Hatta Bolu'da sonbahar ve kış düğün fotoğraflarına talep oldukça yoğun. Şehirdeki deneyimli firmalar, mevsimlere özel farklı konseptler hazırlayabiliyor, ilgi çekici aksesuarlar kullanıyor. Şemsiyeler, bisikletlerle çekilen düğün fotoğraflarına denk gelmişsinizdir. Görüştüğünüz firmaya da bu tarz aksesuarlar kullanıp kullanmadıklarını sorabilirsiniz.

Bolu düğün fotoğrafçıları, çiftlere farklı paket seçenekleri sunuyor. Bu paketlerin içeriği, çekimin süresi türü, kullanılan aksesuarlar ve kişi sayılarına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca içinde yer alan albüm ve poster sayısına göre de paket kapsamı farklılaşabiliyor. Bolu'da firmalar, çiftlere tüm fotoğrafların orijinal kopyalarını dijital olarak teslim ediyor. Fotoğrafları düzenlemeleri, albümleri hazırlamaları ve diğer işlemler de ortalama 4 hafta sürüyor. Bu süre firmaya ve yoğunluğa göre değişebiliyor.

Bolu’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Hangi Bolu düğün fotoğrafçısıyla anlaşacağınıza karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bunun için ilk olarak hangi çekim türlerinde hizmet verdiklerini öğrenmelisiniz. Bazı fotoğrafçılar sadece 2-3 saatlik dış çekim yaparken, siz, sabah saatlerinden başlayan bir düğün hikayesi çekimi istiyorsanız bu ekiple çalışmanız mümkün olmayabilir. Bu nedenle firmaların sayfalarında yer alan çekim türleri alanını mutlaka incelemelisiniz. <

Bolu fotoğrafçıların daha önce yaptıkları çalışmaları da incelemenizin, düğün fotoğrafçınızı seçmeye yardımcı olacak en önemli etkenler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Görüştüğünüz firmanın, fotoğraf stilinin, sizin tarzınıza yakın olması, daha sonra hayal kırıklığı yaşamamanız için önemli. Örneğin; vintage tarzda gelin-damat fotoğrafları için, daha önceki çalışmaları arasında nostaljik kareler olan firmaları değerlendirebilirsiniz.

Bolu’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Bolu’da dış çekim yerlerini araştıran çiftler için iyi bir haberimiz var: Şehir, gelin-damat çekimi yapabilecek mekanlar açısından oldukça zengin! Abant, Gölcük ve Yedigöller gibi Bolu'nun muhteşem manzarasına sahip alanları ile Akçakoca, Ereğli, Alaplı, Kocaali ve Karasu gibi Karadeniz'in eşsiz kıyıları ve mükemmel bir yeşilliğini bir arada sunan bölgeleri, çiftler için ideal seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Abant dış çekim için her mevsimde evlenecek çiftlere uygun lokasyon. Özellikle Abant Gölü ve çevresine sadece Bolu’dan değil; çevre illerden de sürekli olarak çiftler geliyor. Dış çekim popüler olduğundan beri Bolu’nun ziyaretçi sayısının arttığını bile söyleyebiliriz.

Abant düğün fotoğrafları denince de akla Yedigöller bölgesi de geliyor. Yedigöller düğün fotoğraf çekimi için, evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bölgelerden. Yedigöller dış çekim yapacaklara, kendilerini ilkbaharda da sonbaharda da doğanın her rengi ve her haliyle eşsiz bir ortam sağlıyor. Kışın karlar altında kalan Yedigöller Milli Parkı, sonbaharda da mevsim yapraklarının oluşturduğu romantik havasıyla dikkat çekiyor. İlkbaharda ise yeşilin tonları ve göllerin muazzam görüntüleri arasında, huzurlu ve keyifli bir çekim vadediyor.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Bolu’da Neye Göre Belirleniyor?

Bolu düğün fotoğrafçılarının fiyatlarını belirleyen konuların başında çekim süresi geliyor. 2 saat süren standart çekimler ile 4-5 saat veya tüm gün süren çekimler arasında bariz bir fiyat farkı bulunuyor. Firmaların sunduğu en uygun fiyatlı paketlere genelde 2 saatlik çekimler dahil ediliyor. İstediğiniz çekim türü de fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynuyor. Mesela düğün hikayesi, save the date gibi talepleriniz olursa bunlar için ayrı bir fiyat alıyorsunuz.

Bolu’da dış çekim fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de kullanılan ekipmanlar! Örneğin; bazı firmalar drone ile çekimi standart paketleri içerisinde tutarken, bazı fotoğrafçılar bu hizmet için ekstra ücret talep ediyor. Bu nedenle ekstra ekipman kullanımı talepleriniz için firmalarla önceden görüşmenizde fayda var. Eğer size özel bir konsept oluşturmalarını ve hikaye tadında çekimler yapmalarını isterseniz, fotoğrafçıların önceden hazırlanması gerektiğini, bu çekimlerde aksesuar kullanımının arttığını da belirtelim. Tabii, aynı oranda fiyatlar da yükseliyor.

Bolu Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Bolu’da düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin işine yarayacak ipuçlarını paylaştık. Siz de bulunduğunuz sayfada, şehirdeki düğün fotoğrafçılarını, size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçerek, talep ettiğiniz hizmetlerle ilgili fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları