Yalova Düğün Fotoğrafçıları

Yalova düğün fotoğrafçılarının çalışmalarına göz at, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Art Ajans

Merkez

Art Ajans

Telafisi olmayan günlerden biri de düğünleriniz. Art Ajans Yalova’da beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak mutlu anlarınızı kayıt altına alıyoruz. Güzel günlerinizi yıllar sonra bile...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

1 yorum

%35 indirim 11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Yalova Düğün Fotoğrafçıları

Yalova’da düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. Fotoğrafçıların büyük bir kısmı dış çekim yapıyor. Bazılarının talep doğrultusunda stüdyo fotoğrafı çektiğini de görüyoruz.

Yalova düğün fotoğrafçıları, daha çok yeşil alanlarda ve deniz kenarında kareler çekiyorlar. Kayıkların önünde, eski arabaların içinde, tarihi binaların eşliğinde de birçok fotoğraf çekebiliyorlar. Zaten anlaştığınız ekiple önceden konuşarak, çekim mekanlarınızı beraber belirleyebiliyorsunuz.

Yalova fotoğrafçıları, düğün günü çekim yapabildikleri gibi belirlenen başka bir tarihte de çalışmalarını yürütebiliyorlar. Düğünden başka bir tarihte çekim yapmak, mekana yetişme gibi streslerin yaşanmaması açısından çiftlerin avantajına oluyor.

Fotoğrafçılar, dilerseniz şehir ve yurt dışında da çekimler yapabiliyor. Yani anlaştığınız bir Yalova fotoğrafçısının sizinle birlikte Kapadokya’ya gelip düğün fotoğraflarınızı çekmesini isteyebiliyorsunuz.

Yalova’daki düğün fotoğrafçılarının neredeyse hepsi poz verdirme konusunda çok başarılı. Bu konuda tedirginliğiniz olmasın. Zaten artık çiftlerin en doğal hallerinin yakalanması ve bu anların fotoğraflanması trendler arasında yer alıyor.

Çekim yaptığınız günden yaklaşık 4 hafta sonrasına kadar tüm fotoğrafları ve albümünüzü almış oluyorsunuz. Bazı firmalarda bu süre 2 haftaya kadar düşebiliyor. O heyecanlı bekleyiş süreniz ne kadar azalırsa o kadar iyi!

İsterseniz Yalova düğün fotoğrafçıları sizin için bir hikaye oluşturabiliyor. Bu; tanışma hikayeniz veya tamamen sıfırdan kurgulanan bir hikaye olabiliyor. Hikaye doğrultusunda çekilen fotoğraflar çiftlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Yalova Fotoğrafçılarının Hizmetleri

Yalova düğün fotoğrafçılarının çiftlere sunduğu birçok hizmet bulunuyor. Şöyle:

Dış Çekim: Yalova fotoğrafçılarının 2-3 saat boyunca yaptıkları standart dış çekimler, çiftler tarafından en çok tercih edilen seçeneklerin başında geliyor. Birkaç mekan belirleniyor ve düğün saatine kadar bu mekanlarda çekimler yapılıyor.

Save the Date: Düğün gününüzü sosyal medyadan güzel bir fotoğrafla duyurmak istiyorsanız, save the date çekimi yaptırmanız gerekiyor. Anlaştığınız Yalova düğün fotoğrafçısı ile kısa süren bir çekim yapıyorsunuz. Bu fotoğrafın üzerine düğün tarihiniz yazılıyor ve düğün gününüze kadar ara ara paylaşabiliyorsunuz.

Trashday: Gelinliğinizin kirlenme korkusu olmadan, özgürce fotoğraf çekimi yaptırma fikri kulağınıza nasıl geliyor? Düğün tarihinden başka bir günde yapılan bu çekimde; denize girebiliyor, kumlara uzanabiliyor ve çimenlerde oturabiliyorsunuz.

Düğün Hikayesi: Düğün günü, kuaföre gidişinizden başlayıp ilk dansınıza kadar geçen o sürenin kayda alındığı bir çekim tarzından bahsedelim şimdi. Yalova fotoğrafçılarının tüm gün çektiği bu kareler, montajlanıyor ve ortaya kısa bir video ile unutulmaz fotoğraflar çıkıyor.

Nişan Çekimi: Yalova fotoğrafçıları, sadece düğününüzde değil nişan organizasyonunuzda da çekimler yapıyor. Dilediğiniz mekanda ve konseptte çekimler yaptırıp, nişan albümü oluşturabiliyorsunuz.

Düğün Albümü: Anlaştığınız Yalova fotoğrafçısı, tüm fotoğrafların yanı sıra size bir de düğün albümü veriyor. Bu büyük albümün yanında küçük aile albümleri de sunuluyor.

Yalova Dış Çekim Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Yalova’da düğün fotoğrafı çektirecekseniz, fiyatlandırmaların hizmetlere göre değişiklik gösterdiğini bilmelisiniz. En uygun fiyatlı seçenek genelde 2-3 saatlik dış çekim oluyor.

Düğün hikayesi gibi tüm gün yapılan çekimleri talep ederseniz fiyatlar yükseliyor.

Fotoğrafçınızdan istediğiniz albümün kalitesi de fiyatların değişmesine neden oluyor. Albüm kağıdının kalitesi, büyüklüğü, adedi gibi etkenlere dikkat etmeniz gerekiyor.

Düğün fotoğrafçınızın sizinle beraber şehir dışına gelmesini isterseniz, bu durumda karşınıza iki seçenek çıkıyor: Ya belirlenen çekim fiyatına ekstra olarak yol ve konaklamayı karşılayacaksınız ya da size bunların içerisinde olduğu toplam bir rakam verecekler.

Yalova düğün fotoğrafı için net rakamlar almak isterseniz, firmaların sayfalarından bu hizmete ulaşabilirsiniz. Fotoğrafçıların sayfalarındaki çalışmaları inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alarak bütçenize uygun bir firmayla anlaşabilirsiniz.