Lokman Gülmez

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Lokman Gülmez Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Lokman Gülmez Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Lokman Gülmez Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Lokman Gülmez Hakkında

Hayatınızdaki en özel anları benzersiz hatıralara dönüştürmek için Foto Color olarak biz hazırız! Adımız gibi renkli kişiliğimiz, enerjimiz ve mutluluğunuzu sağlayacak imkanlarımız ile yanınızda oluyoruz. Kendinizi tecrübelerimize ve bilgi birikimlerimize bırakarak benzersiz fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Ankara’da faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyeti esas alan bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bu, bizim en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor çünkü çiftlerimizin olumlu geri dönüşlerini oldukça önemsiyoruz. En önemli günlerde tercih edilmenin sorumluluğuyla çalışıyor, kendimizi sürekli geliştirerek güveninize layık olmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyor, çiftlerin taleplerini en doğru şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Nasıl fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız size tam da aklınızdaki kareleri sunuyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Önce sizleri yakından tanıyor, karşılıklı bir görüşme gerçekleştirerek isteklerinizi, beklentilerinizi, tarzınızı, zevklerinizi ve hayallerinizi öğreniyoruz. Eğer deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz mekan, zaman ve konsept konusunda da önerilerde bulunuyoruz.

Çekimlerimiz ise son derece keyifli ve eğlenceli geçiyor. Gün boyunca sıcakkanlılığımız ve enerjimizi en iyi şekilde hissettiriyoruz. Aynı zamanda poz, gülüş, duruş ve bakış gibi teknik konularda küçük bilgilendirmeler yapıyoruz. Bu da çok daha rahat olmanızı sağlıyor. Böylelikle daha doğal fotoğraf karelerine de sahip olabiliyorsunuz.

Bizi Ankara düğün fotoğrafçılarından farklı kılan en önemli özelliklerimizden biri de her zevke ve her tarza uygun albüm tasarımlarımızın bulunması. Düğün albümünüzü istediğiniz renkte ve istediğiniz konseptte seçebiliyor dilediğiniz boyutlarda tercih edebiliyorsunuz. Birbirinden özel fotoğraf karelerinin bulunacağı düğün albümünüzü oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Fiyatlarımızı merak ediyor ve Lokman Gülmez kalitesini fotoğraflarınızda hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Çevreli Caddesi 81 Altındağ/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Lokman Gülmez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.