Stüdyo Enes

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Enes Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Enes Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Enes Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Enes Hakkında

Mutlu kareler çekerek çiftlerin en özel anlarını ölümsüzleştiren Stüdyo Enes, Ankara’da düğün fotoğrafçınız olmak için en güçlü adaylardan! Tecrübesi, kalitesi ve çiftleri ayrıcalıklı hissettiren imkanları ile bu önemli anlarda yanınızda olmak istiyor. Profesyonel ve sorunsuz bir çekim süreci ile güzel bir düğün albümüne sahip olmaya hazır mısınız?

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri, en mutlu günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışıyor, bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkmak için kusursuz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Çiftlerimize memnuniyet odaklı bir hizmet sunuyor, her aşamada yüzlerini güldürmeyi hedefliyoruz. Ankara düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih etmenin ne kadar doğru bir karar olduğunu hissettireceğimizden emin olabilirsiniz.

Çiftlerimize imkânlarımızı sunmadan önce onları tanımanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Tarzlarını, beğenilerini, zevklerini ve nasıl fotoğraflar istediklerini tek tek öğreniyoruz. Çekim mekanını, çekim türünü, tarihi ve saati karşılıklı olarak konuşuyor ve sonrasında gerekli hazırlıklara başlıyoruz.

Çekimler için en son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekerek yüzünüzü güldürüyoruz. Bu ekipmanların yanı sıra birlikte belirlediğimiz konsepte uygun aksesuarları da çekimlerde kullanıyoruz. Bir gelin buketi, bir damat yaka çiçeği ya da bir tablo, fotoğraflarınızı benzersiz ve farklı kılıyor.

Çekim günü tecrübe ve bilgi birikimlerimizi çiftlerimizle paylaşıyor, duruş, bakış, gülüş ve poz gibi teknik konularda küçük notlar aktarıyoruz. Bu sayede de çok daha etkili fotoğraflara sahip olabiliyorsunuz. İçinize sinen fotoğraflara sahip olana dek deklanşöre basmaya devam ediyoruz. Karelerin montajı, kurgusu, ışık ve renk düzenlemesini tamamladıktan sonra orijinal kopyalarıyla birlikte çiftlerimize maksimum 1 ay içinde teslim ediyoruz.

Eğer siz de Ankara’nın en güzel yerlerinde birbirinden güzel fotoğraflar çektirmek isterseniz, doğru adrestesiniz! Sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.