Düğün Fotoğrafçıları Ankara

Foto Sevinç

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Sevinç Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Sevinç Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Sevinç Sıkça Sorulan Sorular

Foto Sevinç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Sevinç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Sevinç ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Sevinç ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Sevinç şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Sevinç şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Sevinç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Sevinç düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Sevinç hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Sevinç aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Sevinç Hakkında

Aşkınızı, mutluluğunuzu, birbirinize olan bağlılığı ve yaşadığınız heyecanı fotoğraf karelerine en iyi şekilde aktaracak bir düğün fotoğrafçısına mı ihtiyacınız var? Foto Sevinç olarak biz bu yolda yanınızda olmak için hazırız. Bu özel güne en az sizin kadar önem veriyor, tüm detayları planlayarak kusursuz bir çekim yaşamanızı amaçlıyoruz.

Ankara’da 1989 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. En tecrübeli fotoğrafçılardan biri olarak çiftlerimizin memnuniyetini temel alan bir hizmet sunuyoruz. Vizyonumuzu oluştururken tamamen çiftlerimizin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutmayı hedefledik. Açıldığımızdan beri teknik anlamda tüm gelişmeleri yakından takip ettik, estetik ile sanatı birleştirerek sektöre yön vermeyi ilke edindik. Bu bakış açısı ile de sayısız çiftin ilk tercihleri olduk, pek çok ünlü ismi de stüdyomuzda ağırladık.

Bizi Keçiören fotoğrafçılarından ayıran tecrübemizin yanı sıra bu alanda çeşitli eğitimler aldığımızı da belirtmek istiyoruz. Fotoğrafçılık bölümünden mezun olduktan sonra kendimizi eğitmeye ve yeni şeyler öğrenmeye devam ettik. Bu sayede sahip olduğumuz bilgi birikimleri ve deneyimleri ilk günkü heyecan ve enerjimiz ile birleştiriyor, ortaya kusursuz çekimler ve fotoğraflar çıkarıyoruz.

Ekibimiz, fotoğrafçılık alanında kendini geliştirmiş 3 kişiden oluşuyor. İsteklerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirerek çekim günü hiçbir aksaklık yaşamamanızı sağlayan personelimiz aynı zamanda son derece güleç. Bu da çekimlerin oldukça keyifli geçmesini ve çiftlerin çekim streslerini tamamen unutmalarını sağlıyor.

Sadece Ankara’da değil, Türkiye’nin pek çok yerinde düğün fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Hayal etmeniz bizim için yeterli! Nerede olmak isterseniz o şehre gidecek, en özel yerlerinde birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atacağız.

Estetik, sanat ve güven bizim için oldukça önemli. Bu doğrultuda hizmet vererek yüzünüzü güldürmek için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Aşağı Eğlence, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 77/A, 06010 Keçiören/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.