Foto Sevinç

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

On Stüdyo Ankara
38 2 3

Çankaya

On Stüdyo Ankara

1.000-1.500 TL
Save the date
Neşeli Günümüz
80 3 10

Çankaya

Neşeli Günümüz

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
İlker Ünver Photography
218 8 11

Etimesgut

İlker Ünver Photography

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli

Hakkında

Aşkınızı, mutluluğunuzu, birbirinize olan bağlılığı ve yaşadığınız heyecanı fotoğraf karelerine en iyi şekilde aktaracak bir düğün fotoğrafçısına mı ihtiyacınız var? Foto Sevinç olarak biz bu yolda yanınızda olmak için hazırız. Bu özel güne en az sizin kadar önem veriyor, tüm detayları planlayarak kusursuz bir çekim yaşamanızı amaçlıyoruz.

Ankara’da 1989 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. En tecrübeli fotoğrafçılardan biri olarak çiftlerimizin memnuniyetini temel alan bir hizmet sunuyoruz. Vizyonumuzu oluştururken tamamen çiftlerimizin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutmayı hedefledik. Açıldığımızdan beri teknik anlamda tüm gelişmeleri yakından takip ettik, estetik ile sanatı birleştirerek sektöre yön vermeyi ilke edindik. Bu bakış açısı ile de sayısız çiftin ilk tercihleri olduk, pek çok ünlü ismi de stüdyomuzda ağırladık.

Bizi Keçiören fotoğrafçılarından ayıran tecrübemizin yanı sıra bu alanda çeşitli eğitimler aldığımızı da belirtmek istiyoruz. Fotoğrafçılık bölümünden mezun olduktan sonra kendimizi eğitmeye ve yeni şeyler öğrenmeye devam ettik. Bu sayede sahip olduğumuz bilgi birikimleri ve deneyimleri ilk günkü heyecan ve enerjimiz ile birleştiriyor, ortaya kusursuz çekimler ve fotoğraflar çıkarıyoruz.

Ekibimiz, fotoğrafçılık alanında kendini geliştirmiş 3 kişiden oluşuyor. İsteklerinizi hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirerek çekim günü hiçbir aksaklık yaşamamanızı sağlayan personelimiz aynı zamanda son derece güleç. Bu da çekimlerin oldukça keyifli geçmesini ve çiftlerin çekim streslerini tamamen unutmalarını sağlıyor.

Sadece Ankara’da değil, Türkiye’nin pek çok yerinde düğün fotoğraflarınızı çekebiliyoruz. Hayal etmeniz bizim için yeterli! Nerede olmak isterseniz o şehre gidecek, en özel yerlerinde birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atacağız.

Estetik, sanat ve güven bizim için oldukça önemli. Bu doğrultuda hizmet vererek yüzünüzü güldürmek için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

İbrahim İnanç

 • Adres: Aşağı Eğlence, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd 77/A, 06010 Keçiören/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!