Aslan Stüdyo
Merkez
Aslan Stüdyo, düğün fotoğrafçılığı sektöründe üç yıldır kesintisiz hizmet veren bir firma olarak, Mayıs 2023 itibarıyla yepyeni bir adım atarak kendi stüdyosunu Nevşehir Merkez'de açtı. Uzun...
9.500 7.500 TL
İncele
Merve Özgür Düğün Fotoğrafçısı
5,0
(9 Yorum)
Ürgüp
7 yıl önce başladığım fotoğrafçılık sektörüne eşimle birlikte devam ediyor ve sizin aşk dolu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.Kapadokya'nın her bölgesine hakim olduğumuz için elimizden geldiğince...
7.000 6.000 TL
İncele
Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı
5,0
(13 Yorum)
5. yıl
Merkez
Düğün fotoğrafları ve düğün video çekimleriyle hizmetinizde olan Bekir Işık Düğün Fotoğrafçısı markamızla uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Düğün fotoğrafçılığından farklı olarak...
15.000 10.000 TL
İncele
Kapadokya Evlilik Teklifi ve Düğün ailesi olarak mutlu çiftlerimizin en güzel günlerinin ölümsüzleştirilmesi için düğün dış çekim ve evlilik teklifi hizmetleri sunuyoruz. Özel tasarım...
1.500-3.000 TL
İncele
Tufan Doğan Photography, 25 yıldır düğün fotoğrafçılığı sektöründe sağlam bir başarı grafiği çizen bir firma olarak öne çıkıyor. Özellikle Kapadokya'nın benzersiz doğal güzelliklerini arka plan...
8.000 6.000 TL
İncele
2000 yılından beri ailecek hizmet verdiğimiz Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı Kaan İşler olarak, rengarenk sıcak hava balonları eşliğinde benzersiz fotoğraflara imza atıyoruz. Kaldığınız otelden çekim...
9.000 5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
1.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
1.500-3.000 TL
1.500-3.000 TL
7.500-10.000 TL
Merkez
Foto CS
3.000-5.000 TL
Gülşehir
Foto Zafer
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
1.500 TL'den az
1.500-3.000 TL
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
5.000-7.500 TL
Merkez
Hazal
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
Ürgüp
Adem Arık
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
5.000-7.500 TL
1.500-3.000 TL
1.500 TL'den az
5.000-7.500 TL
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
10.000 TL'den fazla
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nevşehir Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Nevşehir Fotoğrafçıları

Nevşehir fotoğrafçılar açısından oldukça zengin bir şehir. Düğün fotoğrafları güzel anlarınızı aynı canlılıkla hatırlamanızı sağlayacaktır. Sizin için önemli bu günün hatıralarının da özel olmasını istiyorsanız uzman düğün fotoğrafçıları ile anlaşmalısınız. Düğün fotoğraf çekimi konusunda tecrübeli bir ekip; hem eğlenceli hem de dilediğiniz gibi düğün fotoğrafları demektir. Nevşehir'in eşsiz doğasında birbirinden güzel fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Uzman bir düğün fotoğrafçısı bulmanın zahmetsizliği ise sizi çok şaşırtacak! Şehirdeki fotoğrafçılar arasından seçim yaparken alabileceğiniz hizmetin stüdyolarının bulunduğu ilçeyle sınırlı olduğunu düşünmeyin. Nevşehir'deki düğün fotoğrafçıları farklı ilçelerde de çekim hizmeti verebiliyor. Örneğin; Ürgüp düğün fotoğrafçıları Avanos'ta da çekim yapabiliyor. Benzer şekilde Merkez düğün fotoğrafçıları şehrin hemen her bölgesinde çekim yapıyor.

Nevşehir Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Eğer Nevşehir düğün fotoğrafçısı seçerken size en uygun olanını bulmak istiyorsanız bunun için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Örneğin, bulunduğunuz sayfadaki onlarca firma arasından kriterlerinize en çok uyanları görüntüleyerek zaman kazanabilirsiniz. Bunun için çekim türü alanından istediğiniz türü seçebilir, ilçe alanından bulunduğunuz bölgedeki fotoğrafçıları sıralayabilirsiniz.

Nevşehir Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Nevşehir düğün fotoğrafçıları, çiftlerin talep ettiği birçok türde çekim yapabiliyor.

Düğün Hikayesi: Nevşehir fotoğrafçıları, çiftlerin talepleri doğrultusunda düğün günü sabah saatlerinden akşama kadar çekim yapabiliyor. Çekimler; saç ve makyaj hazırlıklarınızın başından, düğününüzdeki ilk dansa kadar sürüyor. Firmalar, bu süre zarfında çektikleri kayıtları montajlayarak size keyifli bir düğün hikayesi videosu hazırlıyor.

Trash The Dress: Gelinliğinizin veya damatlığınızı özgürce kirletebileceğiniz bir çekime ne dersiniz? Düğün tarihinden farklı bir gün içerisinde yapılan trash the dress çekimlerinde, çiftler elbiselerini dilediği gibi kirletiyor; çimenlere uzanıyor ve sulara giriyor. Bu sayede çok hoş fotoğraflar ortaya çıkıyor. Nevşehir’deki fotoğrafçıların birçoğundan da trash the dress çekimi yapmalarını talep edebilirsiniz.

Save The Date: Düğün tarihinizi sosyal medyada duyurmanıza yardımcı olacak save the date fotoğraflarını, Nevşehir’deki ekiplere çektirebilirsiniz. Mekan, aksesuar, kıyafet gibi konularda özgürsünüz. İster firmaların size sunduğu konsept seçeneklerini değerlendirebilir isterseniz de sizin için özel bir hikaye oluşturup, o doğrultuda çekimler yapılmasını da talep edebilirsiniz.

Poster / Kanvas Tablo: İster yatak odanızın isterseniz de salonunuzun baş köşesine asabileceğiniz bir tabloya da Nevşehir fotoğrafçıları sayesinde sahip olabilirsiniz. Şehirdeki fotoğrafçılar standart paket dahilinde bu tabloları da sunuyor. Bunun için en beğendiğiniz fotoğrafınızı seçmeniz yeterli.yorsunuz ve onu büyük bir kanvasa bastırıyorlar.

Sosyal Medya Videosu: Özellikle Instagram’da paylaşılmak üzere düğün fotoğrafçıları tarafından 1 dakikayı geçmeyecek videolar hazırlanıyor. Siz de bu özel gününüzü en profesyonel şekilde takipçilerinizle paylaşmak isterseniz, sosyal medya videosu hazırlayan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Dış Çekim: Nevşehir’deki neredeyse tüm fotoğrafçılar dış çekim hizmeti veriyor. 2-3 saat süren standart çekimlerin yanı sıra çok daha uzun süren dış çekimler yapılabiliyor. Dış çekimler için fotoğrafçıların belirlediği veya sizin özel olarak talep ettiğiniz mekanlar kullanılıyor. Süreye ve düğün saatinize göre tek bir mekana da gidilebiliyor, birden fazla dış mekan da tercih edilebiliyor.

Nevşehir’de Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Kalabalık ekibi bulunan firmalarla, çekimi yapacak kişiyle önceden tanışmalı, kaç kişinin çekim sırasında görev yapacağını önceden öğrenmelisiniz. Çünkü enerjinizin tuttuğu bir ekiple çalışmanız, neşenizin fotoğraflarınıza yansıması için önemlidir. Kağıt cinsi, çözünürlük, renklerin baskısı gibi konularda tatsız sürprizlerle karşılaşmamak için firmaların albüm örneklerine ve baskı kalitelerini de incelemenizi öneriyoruz. Bazı fotoğrafçılar düğün albümleri için birkaç kalite ve fiyat örneği sunuyor. Kaçar tane cep albümü, aile albümü, katalog albüm teslim edeceklerini ve ebatlarını da öğrenmenizde fayda var.

Kullandıkları ekipman da düğün fotoğrafçınıza sormanız gereken sorular arasında. Jimmy-jeep, drone gibi cihazların çekimlerinize büyük renk katacağını söyleyebiliriz. Firmaların bu taleplerinizi karşılayıp karşılayamadıklarını da öğrenmelisiniz.

Nevşehir’de En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Şehrin en meşhur yerlerinden birisi olması nedeniyle çiftler genellikle Kapodokya düğün fotoğrafçısı arayışına giriyor. Kapodokya fotoğrafçı gözdesi yerlerden birisi olduğu için birçok çift orada çekim yapmayı tercih ediyor. Doğal güzellikleri sayesinde göz alıcı fotoğrafların ortaya çıktığı Kapadokya dış çekim footğrafçısı ile anlaşmanız durumunda ilk durağınız olabilir. Ancak şehir bununla sınırlı değil, birçok bölgede farklı konseptlerde çekim yapılabiliyor.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Nevşehir’de Neye Göre Belirleniyor?

Fotoğrafçıların, gelin damat fotoğraf çekimi dedikleri dış mekan çekimleri şehir içinde yapılabildiği gibi şehir dışında hatta yurt dışında da gerçekleştiriliyor. Eğer anlaştığınız Nevşehir fotoğrafçısının sizinle beraber şehir dışına gelip, orada çekim yapmasını isterseniz o zaman da fiyatlandırma türünün ulaşım ve konaklama ücretleri gibi nedenlerle değiştiğini söylememizde fayda var.

Nevşehir dış çekim fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebiliyor. Bunlara bir örnek olarak yıllar içinde kazanılan tecrübesi ve yoğun talep olması nedeniyle bir firmanın marka değerinin yükselmesi gösterilebilir. Marka değeri yüksek firmaların fiyatlarının da aynı oranda arttığını da söylemeden geçmeyelim.

Nevşehir Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Nevşehir’de bulunan düğün fotoğrafçılarını araştırıp bu sayfada bir araya getirdik. Firmadan firmaya değişen fiyatlar arasından bütçenize en uygun olanı bulmak için minimum paket alanından seçim yapabilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız bütçenize uyan bir firma bulmanız o kadar kolay olacaktır. Şehirdeki firmaların portfolyolarını inceleyip kararınızı rahatça verebilirsiniz. Düğün.com’a özel indirimli düğün fotoğrafçı fiyatları da size düğün hediyemiz!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları