Balıkesir Düğün Fotoğrafçıları

Düğün hikayesi her çiftin en güzel hikayesidir. Bu öyküyü fotoğraflarla yıllar sonrasına taşıyacak düğün fotoğrafçısını arıyorsan, Balıkesir fotoğrafçılarını incele ve beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

36 firma

Assos Fotoğrafçılık

Karesi

Assos Fotoğrafçılık

Assos Fotoğrafçılık

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

2
İncele
Profoto Körfez By Fulya Tezer

Edremit

Profoto Körfez By Fulya Tezer

Fotoğraf hikayedir.. Biz sizin hikayenizi “POZ YOK AN VAR" diyerek en eğlenceli haliyle anlatıyoruz.. Biz, tüm Türkiye’ye fotoğraf ve video prodüksiyon hizmeti veren Profoto şirketinin kurumsal...

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

47 2 7
İncele
İda Foto

Havran

İda Foto

İşte o kare dediğiniz fotoğrafı çekmek için buradayız. Her çekimde eksilmeyen heyecanımız ile sizin heyecanınıza ortak oluyoruz. Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınız zaman aynı heyecanı yaşamanız.

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Hediye 28 5 10
İncele
Foto Flaş

Edremit

Foto Flaş

Biliyoruz ki, Düğün Fotoğrafçısını bulmak düğün hazırlıklarında hafife alınmayacak bir basamak. Belki de doğru fotoğrafçıyı bulmak en zor işlerden birisi. Canlı, göz alıcı, yaşanmış ve güzel...

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

37 10
İncele
Ahmet Erdoğdu Photography

Edremit

Ahmet Erdoğdu Photography

Unutulmaz bir çekime ne dersiniz ? Hayallerinizdeki günü masal haline getirip Ahmet Erdoğdu Photography ile çalışmak isterseniz, bizlerde mutluluğunuza baştan sona şahit olmaya EVET diyoruz.

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

25 1
İncele
Stüdyo 7

Ayvalık

Stüdyo 7

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema TV bölümüne kaydım ile fotoğrafçılığa başladım. Ekip arkadaşlarım ile uzun süre dizi ve reklam setlerinde çalıştıktan sonra 2017 yılında Stüdyo 7 çatısı...

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

24 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğrafçıları ve Sundukları Hizmetler

Balıkesir’de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerdenseniz öncelikle düğün fotoğrafçılarının size sunduğu hizmetleri bilerek arayışta bulunmanızda fayda var. Düğün fotoğrafçıları düğününüzü ölümsüzleştiren fotoğrafları çekerler. Düğün albümünüzü tasarlar ve çektikleri düğün fotoğraflarını düzenleyerek bu albüm içerisine belli bir düzende yerleştirirler. Bunun yanı sıra aynı ekip düğün geceniz boyunca fotoğraf çekmeye devam eder. Düğün fotoğraf çekimi ile beraber ekstra hizmet almak isterseniz düğün hikayesi fotoğrafçılığınızı da yapabilirler. Peki, nedir bu düğün hikayesi?

Düğün hikayesi, düğün sabahından başlayarak düğünün sonuna kadar devam eden sonra da seçtiğiniz müziklerle kurgulanarak size teslim edilen bir düğün filmidir. Bu film gelinin kuaför hazırlıklarından damadın arkadaşlarıyla geçirdiği anlara kadar her şeye tanıklık eden bir videodur. Düğün fotoğraf çekimlerine göre biraz daha yüksek olan düğün hikayesi fiyatları, seçimlerinize göre de çeşitlilik gösterecektir. Düğün hikayesinin uzunluğu, çekim için kullanılan ekipmanlar ve kurgu süreci fiyatı etkileyen en önemli etkenlerdir. Eğer fotoğrafçınızdan düğün fotoğraf paketleri dahilinde bir fiyat alırsanız indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Tabii bunun için anlaşacağınız düğün fotoğrafçısı ile detaylıca görüşmeniz gerektiğini unutmayın.

Balıkesir’de düğün fotoğrafçınızı ararken kriterlerinizi, isteklerinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurmayı unutmayın. Beğendiğiniz fotoğrafçılarla irtibata geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ayrıca düğün fotoğrafçınıza sormanız gereken soruları not etmeyi ihmal etmeyin. Bu konuda “Düğün Fotoğrafçınıza Sormanız Gereken 10 Soru” makalemizden yardım alabilirsiniz.