Çanakkale Düğün Fotoğrafçıları

Düğün fotoğraf çekimlerin için profesyonel Çanakkale düğün fotoğrafçılarını Düğün.com'da listeledik! Hemen tıkla, fotoğraf firmalarını incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Aura Fotoğrafçılık

Merkez

Aura Fotoğrafçılık

Aura Fotoğrafçılık, uzun yıllar önce Tolga Arslan tarafından faaliyete açıldı. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışmaya başlamadan önce profesyonelleşmek için pek çok eğitime de katıldık. En...

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

%12 indirim 55 6 10
İncele
Koray Köse Fotoğrafçılık

Merkez

Koray Köse Fotoğrafçılık

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Medya Yapımcılığı mezunu Koray Köse tarafından kurulan firmamız, Aktif olarak düğün fotoğrafçılığı, drone çekimi, düğün hikâye klip çekimi, tanıtım filmi çekimi,...

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 indirim 13 1 10
İncele
Stüdyo Seç

Merkez

Stüdyo Seç

30 yıllık bir bilgi birikimi ve tecrübe ile bugün hâlâ aynı heyecanla fotoğraf sektörüne hizmet veriyoruz. Markamız Stüdyo Seç Çanakkale’nin merkezinde bulunuyor ve değişemeyen kalitesi ile faaliyet..

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

77 13 20 6
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Farklı Düğün Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Düğün fotoğraf çekimi için farklı fikirler arıyorsanız sualtı çekimi yaptırmayı düşünebilirsiniz. “Trash The Dress” diye bilinen bu düğün çekimi eminiz sizin için oldukça unutulmaz olacaktır. Yalnız böyle bir fotoğraf çekimini düğün öncesi ya da düğün sonrası yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu çekimler için giyeceğiniz gelinlik ve damatlığın da yedek olması önemlidir. Bir diğer farklı düğün çekimi fikri için lunaparkı önerebiliriz. Lunaparkta yapılacak bir çekim ile fotoğraflarınıza çocuksu bir neşe katabilirsiniz. Vintage çekimler de düğün fotoğrafları için oldukça farklı fikirler ortaya çıkarabilir. Örneğin, yolculuk temalı çekimler için vintage minibüs, bavul ve nostaljik aksesuarlar kullanabilirsiniz. Anlaşacağınız düğün fotoğrafçısı da farklı çekim fikirleri bulmanız konusunda size yardımcı olabilir. Bu konuda çok fazla tecrübeye sahip olduklarını unutmayın. Düğün fotoğraflarının artık düğün hikayesi ile doğru orantılı olduğunu bilmenizde fayda var. Farklı bir düğün hikayesi için dilerseniz fotoroman düğün hikayesi yaptırabilirsiniz. Videoda yer alan görüntülerin hepsinde düğün fotoğrafları sanki videoymuş gibi art arda gösterilerek hoş ve farklı bir kurgu işlemi yapılabilir. Yalnız düğün hikayesi fiyatları, düğün fotoğraflarına göre biraz daha yüksek bütçelidir. Bu nedenle bütçenizi göz önünde bulundurarak düğün fotoğrafçınızdan düğün fotoğraf paketleri dahilinde bir ücret talebinde bulunabilirsiniz.

Çanakkale’de düğün fotoğrafçısı ararken fotoğrafçıların portfolyolarını incelemeyi ve iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın. Farklı fotoğraf konseptleri için de düğün fotoğrafçılarıyla fikir alışverişinde bulunmaya özen gösterebilirsiniz.