Çanakkale Düğün Fotoğrafçıları

Düğün fotoğraf çekimlerin için profesyonel Çanakkale düğün fotoğrafçılarını Düğün.com'da listeledik! Hemen tıkla, fotoğraf firmalarını incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

17 firma

Koray Köse Fotoğrafçılık

Merkez

Koray Köse Fotoğrafçılık

Aktif olarak düğün fotoğrafçılığı, drone çekimi, düğün hikaye klip çekimi, tanıtım filmi çekimi, etkinlik çekimi, grafik tasarım, web tasarım sektörlerinde hizmet vermektedir. Çanakkale Onsekiz Mart..

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 23 1 10
İncele
Stüdyo Seç

Merkez

Stüdyo Seç

Reklam, katalog, mezuniyet, doğum öncesi ve doğum sonrası, dış mekan fotoğraf çekimleri. Her türlü video ve fotoğraf çekimleri.

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

Hediye 106 12 20
İncele
Aura Fotoğrafçılık

Merkez

Aura Fotoğrafçılık

Merhaba ben Tolga Arslan, yıllardır fotoğrafçılık üzerine çalışmalar, yazılar ve eğitimler yapmaktayım. Işık kullanımı, re-touch, poz, portre, videografi, manipülasyon, ürün fotoğrafçılığı, moda...

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

37 6 10
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Farklı Düğün Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Düğün fotoğraf çekimi için farklı fikirler arıyorsanız sualtı çekimi yaptırmayı düşünebilirsiniz. “Trash The Dress” diye bilinen bu düğün çekimi eminiz sizin için oldukça unutulmaz olacaktır. Yalnız böyle bir fotoğraf çekimini düğün öncesi ya da düğün sonrası yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu çekimler için giyeceğiniz gelinlik ve damatlığın da yedek olması önemlidir. Bir diğer farklı düğün çekimi fikri için lunaparkı önerebiliriz. Lunaparkta yapılacak bir çekim ile fotoğraflarınıza çocuksu bir neşe katabilirsiniz. Vintage çekimler de düğün fotoğrafları için oldukça farklı fikirler ortaya çıkarabilir. Örneğin, yolculuk temalı çekimler için vintage minibüs, bavul ve nostaljik aksesuarlar kullanabilirsiniz. Anlaşacağınız düğün fotoğrafçısı da farklı çekim fikirleri bulmanız konusunda size yardımcı olabilir. Bu konuda çok fazla tecrübeye sahip olduklarını unutmayın. Düğün fotoğraflarının artık düğün hikayesi ile doğru orantılı olduğunu bilmenizde fayda var. Farklı bir düğün hikayesi için dilerseniz fotoroman düğün hikayesi yaptırabilirsiniz. Videoda yer alan görüntülerin hepsinde düğün fotoğrafları sanki videoymuş gibi art arda gösterilerek hoş ve farklı bir kurgu işlemi yapılabilir. Yalnız düğün hikayesi fiyatları, düğün fotoğraflarına göre biraz daha yüksek bütçelidir. Bu nedenle bütçenizi göz önünde bulundurarak düğün fotoğrafçınızdan düğün fotoğraf paketleri dahilinde bir ücret talebinde bulunabilirsiniz.

Çanakkale’de düğün fotoğrafçısı ararken fotoğrafçıların portfolyolarını incelemeyi ve iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın. Farklı fotoğraf konseptleri için de düğün fotoğrafçılarıyla fikir alışverişinde bulunmaya özen gösterebilirsiniz.