Çanakkale Düğün Fotoğrafçıları

Düğün fotoğraf çekimlerin için profesyonel Çanakkale düğün fotoğrafçılarını Düğün.com'da listeledik! Hemen tıkla, fotoğraf firmalarını incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

No.22 Wedding
97
6
No.22 Wedding

14 yorum

Merkez

Çanakkale düğün fotoğrafçısı hizmetimizle No.22 Wedding olarak çıktığımız bu yolculukta çiftlerimizin en mutlu anılarına eşlik ettik. Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çekimin sonunda...

Min. Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Çanakkale Düğün Fotoğrafçıları

Çanakkale’de yeni evlenecek çiftlerin hoşuna gidecek çalışmalar yapan birçok fotoğrafçı bulunuyor. Çiftler, onlarca firma arasından kendi tarzına ve bütçesine uygun bir fotoğrafçı bulmakta zorluk yaşamıyorlar. Çanakkale, doğasıyla büyüleyen bir yer olduğu için burada fotoğraf çekimi için uygun birçok alan bulabiliyorsunuz. Denizde, yeşil alanların ortasında, ormanda ve daha birçok noktada güzel kareler çektirebiliyorsunuz. Zaten bölgede hizmet veren firmalar, fotoğraf çekim yerleri konusunda uzmanlaşmış durumdalar. O nedenle sizin mekanla ilgili ekstra bir araştırma yapmanıza gerek kalmıyor. Çekim tarihinize ve çekimin kaç saat süreceğine bağlı olarak size en uygun alanları belirliyorlar.

Fotoğraf firmaları, çiftlere çekimden sonra ortalama 3-4 hafta içerisinde albümlerini ve çektikleri tüm kareleri ulaştırıyorlar. Albüm için seçilen fotoğraflar dışında çektirdiğiniz diğer tüm kareler de dijital olarak tarafınıza teslim ediliyor.

Çanakkale düğün fotoğrafçıları, ilçe, şehir ve yurt dışında da çekim yapabiliyorlar. Mesela Biga düğün fotoğrafçıları, Bozcaada'ya dahi çekim için gidebiliyorlar. Diyelim ki şehir dışındaki tarihi bir noktada dış çekim yapmak istiyorsunuz. Firmayla görüşüyorsunuz ve sizinle birlikte belirttiğiniz yere gelip hizmet veriyorlar. O nedenle kendinizi kısıtlamanıza hiç gerek yok. Düğün albümünüzde nasıl fotoğraflar görmek istiyorsanız, ona göre hareket edebilirsiniz.

Çanakkale Düğün Fotoğrafçısı Hizmetleri

Dış Çekim: Çanakkale’deki fotoğrafçıların verdiği en temel hizmet dış çekim! Dış çekimler minimum 2 saat sürüyor ve talep doğrultusunda bu süre artıyor. Dış çekim için önceden bir toplantı yapıyorsunuz ve düğün günü mü yoksa başka bir tarihte mi yapmak istediğinizi belirtiyorsunuz.

Save The Date: Düğün tarihinizi sosyal medya üzerinden veya mail yoluyla profesyonel bir fotoğrafla duyurmaya ne dersiniz? Son dönemlerin popüler çekimlerinden biri save the date. Çanakkale’deki fotoğrafçılar da bu hizmeti büyük bir özenle veriyor. Fotoğraf veya kısa bir video olacak şekilde yapılacak çekim, çiftlerden yoğun ilgi görüyor.

Trash The Dress: Özellikle denize kıyısı olan Çanakkale gibi şehirlerde trash the dress çekimlerini sıklıkla görüyoruz. Bu çekim türü, düğün gününüz dışında başka bir gün içerisinde yapılıyor. Çekime özel elbiseler alıyorsunuz ve onları kirletmekten asla kaçınmıyorsunuz.

Düğün Hikayesi: Çanakkaleli çiftlerin bir kısmı, düğün gününü baştan sona hatırlatacak bir video talep ediyorlar. Düğün hikayesi olarak adlandırılan çekime sabah saatlerinden itibaren başlanıyor ve düğündeki ilk dansa kadar devam ediliyor. Sonrasında ise en güzel anlarınızı derleyip, harika videolar ortaya çıkarıyorlar.

Çanakkale’deki firmaların da kullandığı daha birçok fotoğrafçılık terimi var. Düğün fotoğrafçıları jargonu yazımızı okursanız konuya daha da hakim olabilirsiniz.

Çanakkale’de Düğün Fotoğrafı Çektirirken Dikkat Edilecekler

Düğün çekimi yaptıracak Çanakkaleli çiftlerin tedirginliğini anlıyoruz. İyi bir fotoğrafçıyla çalışabilecek miyim? Çekim esnasında rahat olabilecek miyim? Bunlar gibi daha birçok soru kafanızda dolaşıyor olabilir. Endişeye kapılmamanız ve başarılı bir ekiple çalışabilmeniz için öncelikle bir fotoğrafçıyla anlaşmadan önce eski çalışmalarına bakmalısınız. Sizin tarzını yansıtan ve trendlere uygun kareler olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Düğün fotoğraf çekimi için farklı fikirler arıyorsanız, mesela sualtı çekimi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Trash the dress düğün çekimi de tercih edebileceğiniz alternatifler arasında. Yalnız böyle bir fotoğraf çekimini düğün öncesi ya da düğün sonrası yaptırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu çekimler için giyeceğiniz gelinlik ve damatlığın da yedek olması önemlidir.

Bir diğer farklı düğün çekimi fikri için lunaparkı önerebiliriz. Lunaparkta yapılacak bir çekim ile fotoğraflarınıza çocuksu bir neşe katabilirsiniz. Vintage çekimler de düğün fotoğrafları için oldukça farklı fikirler ortaya çıkarabilir. Örneğin; yolculuk temalı çekimler için vintage minibüs, bavul ve nostaljik aksesuarlar kullanabilirsiniz. Anlaşacağınız Çanakkale düğün fotoğrafçısı da farklı çekim fikirleri bulmanız konusunda size yardımcı olabilir. Bu konuda çok fazla tecrübeye sahip olduklarını unutmayın.

Firmalarla görüşmeden önce sayfalarındaki çift yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz. Daha önce kendileriyle çalışmış gerçek çiftlerin yaptığı bu yorumlar, fotoğrafçı hakkında fikir edinmenize çok yardımcı olacak. Düğün fotoğrafçınıza sormanız gereken sorular yazımızdaki maddeleri de mutlaka bir yere not etmenizi öneriyoruz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması açısından bu önemli.

Çanakkale Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çanakkale’de düğün fotoğrafı çekim fiyatları talep ettiğiniz hizmetlere göre belirleniyor. Firmalar genelde çiftlere farklı paketler oluşturuyorlar. Bu hazır paketlerden birini tercih edebileceğiniz gibi tamamen sizin istediğiniz çekim türlerini barındıran bir paket de oluşturabiliyorsunuz. Uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız 2 saatlik dış çekim hizmetini tercih edebilirsiniz. Çünkü çekim süresi arttıkça fiyat yükseliyor. En yüksek fiyatlı çekim türlerinden biri, tüm gün süren düğün hikayesi oluyor. Save the date gibi kısa süren hizmetler için uygun fiyatlara anlaşmanız daha olasıdır.

Çanakkale düğün fotoğrafçıları çiftlere farklı albüm seçenekleri de sunuyor. Seçtiğiniz düğün albümünde kullanılan malzemeler de fiyatları etkiliyor. Örnek vermek gerekirse; ahşap malzemenin kullanıldığı albümler saten kumaşla kaplanmış albümlere nazaran daha yüksek fiyatlarla sunuluyor. Fotoğrafçıların çiftlere zaman zaman sunduğu kampanyaları da takip etmenizi öneriyoruz. Düğün tarihiniz belli olduğu andan itibaren firma aramaya başlarsanız, hem avantajlı fiyatlardan yararlanabilir hem de istediğiniz tarih için anlaşmakta zorluk yaşamazsınız.

Çanakkale Fotoğrafçıları

Alanında uzman ve tecrübeli birçok fotoğrafçı Çanakkale'de hizmet veriyor. Çanakkale'deki fotoğrafçıların hizmetlerini incelediğimizde hemen her tür çekimi yaptıklarını görüyoruz. Çiftler özellikle Çanakkale dış çekim fotoğrafçılarına yoğun ilgi gösteriyor. Son yıllarda plato ve stüdyo çekimlerine olan ilginin artması, Çanakkale fotoğraf stüdyolarının da yoğun talep olmasını sağlıyor. Hal böyleyken size uygun ekibi bulmak için, firmaların takvimi dolmadan bir an önce harekete geçmenizi öneriyoruz.

Çanakkale'de profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti veren firmalara ilişkin detaylara yer verdik. Şimdi sıra size en uygun ekibi bulmaya geldi. Bunun için bulunduğunuz sayfadaki firmaları, fiyat, çekim türü gibi kriterlerinize göre filtreleyerek listeleyebilirsiniz. Sayfada yer alan firmalardan beğendikleriniz olduğu takdirde fiyat teklifi almayı da ihmal etmeyin.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları