Stüdyo Asalet

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Asalet Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Asalet Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Asalet Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Asalet Hakkında

Sürekli yenilediğimiz çekim konseptleri ve hizmetlerimizle hayatınızın en değerli anlarını ölümsüzleştirmek için buradayız. Tecrübeli ekibimiz, şimdiye kadar birçok çiftin yanında olup mutluluklarını paylaştı. Çalıştığımız her çiftin bilgi ve birikim anlamında bize çok şey kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle hayalleriniz ne olursa olsun, onları en iyi şekilde yerine getireceğimiz konusunda kendimize güvenimiz tam.

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak, sürekli gelişen bir sektörde çalıştığımızı biliyoruz. Bu nedenle çekimlerimize her zaman yeni soluk, yeni heyecanlar katarak günceli yakalıyoruz. Kullandığımız ekipmanları çağın teknolojisini dikkate alarak temin ediyor, size uzun yıllar kalitesini bozmayacak fotoğraf kareleri, albümler armağan ediyoruz.

Gelin biraz da nasıl bir süreç yönettiğimizden bahsedelim; öncelikle bizimle iletişime geçtiğinizde sizi daha yakından tanımak için bir ön görüşme yapmayı teklif ediyoruz. Görüşme tarihi geldiğinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor, hayallerinizi bir sohbet havasında öğreniyoruz. Hayallerinizi dikkate alarak daha önce gerçekleştirdiğimiz çekimlerden örnekler gösteriyoruz. Eğer dış mekan çekimleri yapacaksak, Ankara’nın en güzel yerlerine gidiyoruz. Mekan konusunda sizi asla sınırlandırmadığımızı da bilmelisiniz. Vintage tarzı seven çiftlerimiz için stüdyo çekimleri yapabildiğimizi de belirtelim.

Çektiğimiz fotoğraflar, isimlerinizin yazılı olduğu özel tasarım albümler oluşturuyoruz. Fotoğraflarınıza baktıkça o değerli anlarınızı tekrardan yaşamanızı sağlayacak bu albümler, son derece kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanıyor. Hal böyle olunca albümlerinizi ilk zamanki görünümüyle uzun yıllar saklayabiliyorsunuz.

Düğün fotoğrafçılığı dışında, nişan, hamile, bebek çekimleri de yapıyoruz. Almak istediğiniz hizmetten önce bizimle iletişime geçerek randevu oluşturursanız, güzel bir sürecin içinde bulabilirsiniz kendinizi. O zaman düğün fotoğrafçısı Ankara fiyatları hakkında bilgi almak ve bize hemen ulaşmak sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yükseltepe, 1668. Cd. No:38, 06220 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.