Düğün Fotoğrafçıları

Samsun Düğün Fotoğrafçıları

Semih Ayaz Fotoğraf Samsun
Atakum
2 saatte cevap verir

1974 yılından bu yana Terme düğün fotoğraf alanında köklü bir geçmişe sahip olan ve fotoğraf sektöründe kesintisiz hizmet sunan bir firmayız. Müşterilerimize başarıyla hizmet veren ekibimiz,...

5.000-10.000 TL
İncele
Betül Mansuroğlu Photography
5,0
(39 Yorum)
2. yıl
Atakum
13 saatte cevap verir

Sevdiğiniz insanla bir ömür boyu beraberlik için düğün hazırlığına giriştiniz. Pek çok detayı düşünmeniz, hayallerinize kavuşmak için içinize sinen profesyonel çözüm ortaklarını bulmanız gerek....

3.000-5.000 TL
İncele
Amisos Fotoğrafçılık ve Video
5,0
(11 Yorum)
İlkadım
3 saatte cevap verir

Amisos Fotoğrafçılık ve Video, düğün fotoğrafı sektöründe tam 25 yıldır tutkulu bir şekilde hizmet sunmakta. Geçmişten gelen deneyim ve profesyonellik ile sektördeki önde gelen isimlerden biri...

3.000-5.000 TL
İncele

Özel Anlarınızı Ölümsüzleştirin! Hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan düğün gününüzü unutulmaz kılmanın vakti geldi! Biz, özel günlerinizi eşsiz bir şekilde yakalayarak sonsuza dek...

10.000-15.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Atakum My Wedding Samsun

10.000-15.000 TL

Bafra Foto Cem

5.000-10.000 TL

Atakum Türk-İş Color

3.000 TL'den az

İlkadım Uğur Kurt Photography

10.000-15.000 TL

İlkadım Vadi Fotoğrafçılık

10.000-15.000 TL

İlkadım Ümmühan Eroğlu Photography

3.000-5.000 TL

Atakum Papyon Fotoğrafçılık

3.000-5.000 TL

İlkadım Müslüm Şahin Fotoğraf

3.000-5.000 TL

Canik Foto İhsan

3.000-5.000 TL

Çarşamba Samet Erdoğan - Art Stüdyo

3.000-5.000 TL

İlkadım Foto Atak Samsun

3.000-5.000 TL

Atakum Foto Efem

5.000-10.000 TL

Atakum Foto Denizevleri

3.000-5.000 TL

İlkadım Foto Bahri

5.000-10.000 TL

Canik Kaan Yücel Photograpy

1.000 TL'den az

İlkadım Foto Kuzey

3.000 TL'den az

İlkadım Crystal Photo Film

3.000-5.000 TL

İlkadım Napitex Photography

3.000 TL'den az

Alaçam Foto Tunç

3.000 TL'den az

Canik Fotoğrafhane

1.000-1.500 TL

Canik Foto İlkadım

3.000 TL'den az

İlkadım Stüdyo Cemil

5.000-10.000 TL

Atakum Nihat Ortadağ Photography

5.000-10.000 TL

Çarşamba Foto Vedat

3.000-5.000 TL

İlkadım Stüdyo İnci

3.000 TL'den az

İlkadım İbrahim Ersezen Photography

3.000 TL'den az

Canik Armoni Fotoğrafçılık

5.000-10.000 TL

İlkadım Yücel Karagüzel

10.000-15.000 TL

İlkadım Foto Rekor

5.000-10.000 TL

İlkadım Kız Kulesi Fotoğrafçılık

3.000-5.000 TL

İlkadım Foto Metin

3.000 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Samsun Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Samsun Fotoğrafçıları

İşinde uzman, senelerdir bu alanda hizmet veren birçok profesyonel fotoğrafçı Samsun’da bulunuyor. Ekipler, gelin ve damatların düğün süreçlerini en iyi şekilde hatırlaması için birbirinden güzel kareler ve videolar çekiyor. Samsun, doğasıyla çok güzel fonlar oluşturan şehirlerden biri olduğu için düğün albümleriniz de kartpostal tadındaki fotoğraflarla renkleniyor.

Samsun’da gelin damat dış çekimi dışında stüdyo fotoğrafçılığı da yapılıyor. Özellikle kış ve sonbahar döneminde düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftler, stüdyoda çekim yapan ekiplerle iletişime geçiyor.

Samsun düğün fotoğrafçıları, konsept konusunda çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Gündüz çektikleri bohem, romantik karelerin yanı sıra hava karardığında led ışıklar ve diğer aksesuarlar eşliğinde çektikleri düğün fotoğrafları da kendine hayran bırakıyor! Dilerseniz tamamen size özel, aşkınızı anlatan bir hikaye oluşturmalarını ve bu doğrultuda fotoğraflar çekmelerini de talep edebiliyorsunuz.

Şehirdeki fotoğrafçılar arasından seçim yaparken, firmaların faaliyetlerinin hizmet verdikleri ilçelerle sınırlı olduğunu düşünmeyin. Çünkü Samsun'daki fotoğrafçılar farklı il ve ilçelerde de hizmet verebiliyor. Örneğin; Alaçam düğün fotoğrafçıları Bafra'da; Terme düğün fotoğrafçıları Çarşamba'da çekim yapma taleplerini de karşılıyor. Samsun Atakum fotoğrafçıları da popüler seçenekler arasında yer alıyor.

Samsun’daki fotoğrafçılar, düğünlerin dışında nişan töreni, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi etkinlikler için de çekim yapabiliyorlar. Aklınızda olsun.

Samsun’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Samsun dış çekim mekanları açısından çok zengin bir şehir. Kanyonundan plajlarına, göllerinden tabiat parklarına kadar fotoğraf çekimine uygun birçok alan bulunuyor. Anlaştığınız fotoğrafçıyla konuşarak hangi mekanlarda çekim yapacağınızı belirliyor, size özel yerler varsa oraları da değerlendirebiliyorsunuz.

Samsun İlkadım fotoğrafçıları, at çiftliklerini kullanarak büyüleyici anlar ortaya çıkarıyor.Samsun Atakent fotoğrafçıları ise hem dış hem de stüdyo çekimleri için sık sık tercih ediliyor.

Samsun Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Samsun’daki fotoğrafçılara çiftlere özel paketler hazırlıyor. Bu paketlerin içerisinde temel olarak 2 saatlik dış çekim, büyük düğün albümü, iki aile albümü ve kanvas tablo hizmetleri yer alıyor. Ayrıca tüm fotoğraflarınızın orijinal halini de dijital olarak size iletiyorlar.

Düğün hikayesi adı verilen ve tüm gün süren çekimi de dilerseniz pakete ekleyebiliyorlar. Bu hizmet dahilinde anlaştığınız Samsun düğün fotoğrafçısı, sabah saatlerinden düğününüzdeki ilk dansınıza kadar tüm anlarınızı ve hazırlıklarınızı çekiyor. Sonrasında çekilen anlardan en güzelleri seçiliyor ve montajı yapılarak keyifli bir video oluşturuluyor. Bu sayede düğün gününüzle ilgili tüm güzel anılarınızı ileride de hatırlayabiliyorsunuz.

Çiftlerin bir kısmı içerisine save the date çekimin de dahil edildiği paketi tercih edebiliyor. Bunda ise ekstra olarak düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medya üzerinden duyururken kullanabileceğiniz fotoğraf ve videoları çekiyorlar.

Denize kıyısı olduğu için Samsun’da da trash the dress çekimleri yoğun ilgi görüyor. Bu çekim türü sayesinde istediğiniz gibi denize girebiliyor, kumlarda uzanabiliyor ve elbisem kirlenir korkusu yaşamadan özgürce poz veriyorsunuz.

Samsun düğün fotoğrafçıları; çektikleri tüm fotoğrafları, videoları ve albümleri ortalama 4 haftada içerisinde çiftlere ulaştırabiliyorlar.

Samsun’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Her çift düğün fotoğraflarının kusursuz çıkmasını ister. Bunun için en iyi Samsun fotoğrafçılarını araştırıp bulmanız gerekir. Çekim için ise stüdyo ya da dış mekan tercih edebilirsiniz. Stüdyo çekimleri dış mekan çekimlerine göre daha standart formatta olur. Dış çekimlerde ise mekanın özelliklerinden yararlanarak farklı kareler yakalayabilirsiniz.

Samsun’da dış çekim yaptırmayı düşünüyorsanız ışık ve hava durumu etkenini aklınızda bulundurmanızda yarar var. Çekimlerinizi ışığın en iyi olduğu saatler olan sabah erken saatlerde ya da günbatımı sırasında çektirmeniz hoş olabilir. Bu saatlerde gökyüzü turuncu ile pembe arası bir renk alacağı için ortaya romantik ve estetik kareler çıkar. Samsun’da dış çekim mekanları da günbatımı kareleri için idealdir.

Fotoğraf çekimi öncesinde hava durumunu da kontrol etmenizi öneriyoruz. Çekiminizi yapacağınız gün, yağmur olasılığı varsa gereken önlemleri alabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız fotoğrafçınızla konuşup çekiminizi erteleyebilir ya da bu hava koşulunu romantik yağmur teması ile lehinize çevirebilirsiniz. Bir bankta şemsiye altında sarılarak hoş kareler elde edebilirsiniz.

Düğün ya da nişan dış çekim fotoğraflarınızı çektirirken bu etkenleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Samsun’da düğün fotoğraflarınızı çektirmek için birbirinden güzel dış mekanlar bulabilirsiniz. Doğayla iç içe olan Batıkköy, Çakırlar Korusu ya da nostaljik etkiye sahip Atatürk Evi, Bandırma Vapuru seçenekleriniz arasında.

Samsun’da fotoğrafçı arıyorsanız size en uygun firmalar ile bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Şehrinizdeki firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün fotoğraf paketleri ve düğün hikayesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Samsun’da Neye Göre Belirleniyor?

Samsun’da düğün fotoğrafçılarının fiyatları, öncelikle seçeceğiniz pakete göre belirleniyor. Paketin içerisine yer alan hizmetler arttıkça fiyat da aynı oranda yükseliyor. Ayrıca çekim sürenize göre de fiyatlar belirleniyor. 2 saatlik çekimler için minimum fiyat verilirken, 4 saat veya tüm gün süren çekimlerde fiyatlar değişiyor. Tüm gün süren ve düğün hikayesi olarak adlandırdığımız çekimler, standart paketlere nazaran bir tık daha yüksek fiyatlı oluyor.

Samsun Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Düğün çekimi yaptıracağınız mevsim, fiyatları etkiliyor. Samsunlu çiftlerin büyük bir kısmı çekim için yaz dönemini tercih ettiğinden; fotoğrafçılar, kış döneminde çiftlere indirimli fiyatlar sunuyorlar. Siz de bu fırsatı değerlendirerek kış ve sonbahar döneminde uygun fiyatlara fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.

Seçeceğiniz düğün albümünün kalitesinin de fiyatları etkilediğini bilmenizde fayda var. Ahşap, kadife, yaldızlı malzemelerin kullanıldığı albümlerden birini seçerseniz fiyatlar yükselecektir. Aynı şekilde talep ettiğiniz albüm sayısı da fiyatları etkiliyor.

Samsun Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Samsun fotoğrafçılık hizmeti veren firmalar açısından birçok seçeneğe sahip. Samsun'daki fotoğrafçılar en çok talebi dış çekim için alıyorlar. Save the date, düğün klibi, düğün hikayesi gibi birçok türde çekim hizmeti veren Samsun dış çekim fotoğrafçılarına talebin yoğun olmasının yanı sıra Samsun fotoğraf stüdyoları da çiftler tarafından ilgi görüyor. Birçok fotoğraf dükkanı Samsun'da renkli konseptler geliştirerek çiftlere keyifli stüdyo çekimi imkanı sunuyor.

Samsun en iyi fotoğrafçının hangisi olduğuna karar vermesi zor bir bölge. Çünkü şehirde deneyimli birçok firma var. Bu noktada en iyi firma arayışına gerek olmadığına, sizin için en iyi ekiplerin taleplerinize en doğru yanıtları veren firmalar olacağını da söylemeden geçmeyelim. Örneğin; bütçenizi aşan fiyatlara çalışan firmalar ne kadar "iyi" olarak adlandırılsa da bu firmalardan hizmet alamadığınız sürece sizin için fayda sağlaması olanaksızdır.

Samsun’daki fotoğrafçılardan net rakam almak isterseniz, sayfalarına girerek form doldurabilirsiniz. Ne kadar çok firmadan teklif alırsanız bütçenize uygun fotoğrafçıyı o kadar kolay bulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları