Samsun Düğün Fotoğrafçıları

Samsun düğün fotoğrafçılarının listesi Düğün.com'da! Oturduğun yerden, daha önce çektikleri fotoğraflara göz atarak nişan ve düğün fotoğrafların için en doğru kararı verebilirsin. Üstelik kolayca beğendiklerinle iletişime geçebilirsin.

Esnek sözleşme Betül Mansuroğlu Photography

Atakum

Betül Mansuroğlu Photography

Şu an belki de sizinle tanışmamızın ilk adımı. Merhaba ben Betül Mansuroğlu. Her çekimimde aynı özeni göstererek aynı heyecanla mutluluğunuzu paylaşmaktayım. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

10 yorum

170 2
İncele
Esnek sözleşme My Wedding Samsun

Atakum

My Wedding Samsun

Merhaba ben Mert, My Wedding Samsun Düğün Fotoğrafçısı olarak konforlu, sakin ve bir o kadar da eğlenceli bir çekim için sizinle çalışmak istiyorum. Fotoğrafçılığı hem bir sanat hem de kendini...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

10

Yorum

115 5 1
İncele
Esnek sözleşme Foto Atak Samsun

İlkadım

Foto Atak Samsun

Foto Atak ismi ile açtığımız ve yıllardır ilk günkü heyecanımız ile yürüttüğümüz işimizi çok seviyoruz. Samsun İlkadım fotoğrafçıları arasında yerimizi aldıktan sonra farkımızı hızla belli ettik...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

6 yorum

136 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Samsun Düğün Fotoğrafçıları

Samsun’da işinde uzman, senelerdir bu alanda hizmet veren birçok düğün fotoğrafçısı bulunuyor. Ekipler, gelin ve damatların düğün süreçlerini en iyi şekilde hatırlaması için birbirinden güzel kareler ve videolar çekiyor. Samsun, doğasıyla çok güzel fonlar oluşturan şehirlerden biri olduğu için düğün albümleriniz de kartpostal tadındaki fotoğraflarla renkleniyor.

Samsun dış çekim mekanları açısından çok zengin bir şehir. Kanyonundan plajlarına, göllerinden tabiat parklarına kadar fotoğraf çekimine uygun birçok alan bulunuyor. Anlaştığınız fotoğrafçıyla konuşarak hangi mekanlarda çekim yapacağınızı belirliyor, size özel yerler varsa oraları da değerlendirebiliyorsunuz.

Samsun’da gelin damat dış çekimi dışında stüdyo fotoğrafçılığı da yapılıyor. Özellikle kış ve sonbahar döneminde düğün fotoğrafı çektirmek isteyen çiftler, stüdyoda çekim yapan ekiplerle iletişime geçiyor.

Samsun düğün fotoğrafçıları, konsept konusunda çok başarılı çalışmalara imza atıyor. Gündüz çektikleri bohem, romantik karelerin yanı sıra hava karardığında led ışıklar ve diğer aksesuarlar eşliğinde çektikleri düğün fotoğrafları da kendine hayran bırakıyor! Dilerseniz tamamen size özel, aşkınızı anlatan bir hikaye oluşturmalarını ve bu doğrultuda fotoğraflar çekmelerini de talep edebiliyorsunuz.

Şehirdeki fotoğrafçılar arasından seçim yaparken, firmaların faaliyetlerinin hizmet verdikleri ilçelerle sınırlı olduğunu düşünmeyin. Çünkü Samsun'daki fotoğrafçılar farklı il ve ilçelerde de hizmet verebiliyor. Örneğin; Alaçam düğün fotoğrafçıları Bafra'da; Terme düğün fotoğrafçıları Çarşamba'da çekim yapma taleplerini de karşılıyor.

Samsun’daki fotoğrafçılar, düğünlerin dışında nişan töreni, kına gecesi ve bekarlığa veda gibi etkinlikler için de çekim yapabiliyorlar. Aklınızda olsun.

Samsun Düğün Fotoğrafçısı Paket Seçenekleri

Samsun’daki fotoğrafçılara çiftlere özel paketler hazırlıyor. Bu paketlerin içerisinde temel olarak 2 saatlik dış çekim, büyük düğün albümü, iki aile albümü ve kanvas tablo hizmetleri yer alıyor. Ayrıca tüm fotoğraflarınızın orijinal halini de dijital olarak size iletiyorlar.

Düğün hikayesi adı verilen ve tüm gün süren çekimi de dilerseniz pakete ekleyebiliyorlar. Bu hizmet dahilinde anlaştığınız Samsun düğün fotoğrafçısı, sabah saatlerinden düğününüzdeki ilk dansınıza kadar tüm anlarınızı ve hazırlıklarınızı çekiyor. Sonrasında çekilen anlardan en güzelleri seçiliyor ve montajı yapılarak keyifli bir video oluşturuluyor. Bu sayede düğün gününüzle ilgili tüm güzel anılarınızı ileride de hatırlayabiliyorsunuz.

Çiftlerin bir kısmı içerisine save the date çekimin de dahil edildiği paketi tercih edebiliyor. Bunda ise ekstra olarak düğün tarihinizi sevdiklerinize sosyal medya üzerinden duyururken kullanabileceğiniz fotoğraf ve videoları çekiyorlar.

Denize kıyısı olduğu için Samsun’da da trash the dress çekimleri yoğun ilgi görüyor. Bu çekim türü sayesinde istediğiniz gibi denize girebiliyor, kumlarda uzanabiliyor ve elbisem kirlenir korkusu yaşamadan özgürce poz veriyorsunuz.

Samsun düğün fotoğrafçıları; çektikleri tüm fotoğrafları, videoları ve albümleri ortalama 4 haftada içerisinde çiftlere ulaştırabiliyorlar.

Samsun Dış Çekim İçin Tavsiyeler

Her çift düğün fotoğraflarının kusursuz çıkmasını ister. Bunun için en iyi Samsun fotoğrafçılarını araştırıp bulmanız gerekir. Çekim için ise stüdyo ya da dış mekan tercih edebilirsiniz. Stüdyo çekimleri dış mekan çekimlerine göre daha standart formatta olur. Dış çekimlerde ise mekanın özelliklerinden yararlanarak farklı kareler yakalayabilirsiniz.

Samsun’da dış çekim yaptırmayı düşünüyorsanız ışık ve hava durumu etkenini aklınızda bulundurmanızda yarar var. Çekimlerinizi ışığın en iyi olduğu saatler olan sabah erken saatlerde ya da günbatımı sırasında çektirmeniz hoş olabilir. Bu saatlerde gökyüzü turuncu ile pembe arası bir renk alacağı için ortaya romantik ve estetik kareler çıkar. Samsun’da dış çekim mekanları da günbatımı kareleri için idealdir.

Fotoğraf çekimi öncesinde hava durumunu da kontrol etmenizi öneriyoruz. Çekiminizi yapacağınız gün, yağmur olasılığı varsa gereken önlemleri alabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaşırsanız fotoğrafçınızla konuşup çekiminizi erteleyebilir ya da bu hava koşulunu romantik yağmur teması ile lehinize çevirebilirsiniz. Bir bankta şemsiye altında sarılarak hoş kareler elde edebilirsiniz.

Düğün ya da nişan dış çekim fotoğraflarınızı çektirirken bu etkenleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Samsun’da düğün fotoğraflarınızı çektirmek için birbirinden güzel dış mekanlar bulabilirsiniz. Doğayla iç içe olan Batıkköy, Çakırlar Korusu ya da nostaljik etkiye sahip Atatürk Evi, Bandırma Vapuru seçenekleriniz arasında.

Samsun’da düğün ve nişan fotoğraflarınızı çekmesi için yetenekli fotoğrafçılar ile bu sayfa üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Şehrinizdeki firmalardan ücretsiz fiyat teklifi alarak düğün fotoğraf paketleri ve düğün hikayesi fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Samsun Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Samsun’da düğün fotoğrafçılarının fiyatları, öncelikle seçeceğiniz pakete göre belirleniyor. Paketin içerisine yer alan hizmetler arttıkça fiyat da aynı oranda yükseliyor. Ayrıca çekim sürenize göre de fiyatlar belirleniyor. 2 saatlik çekimler için minimum fiyat verilirken, 4 saat veya tüm gün süren çekimlerde fiyatlar değişiyor. Tüm gün süren ve düğün hikayesi olarak adlandırdığımız çekimler, standart paketlere nazaran bir tık daha yüksek fiyatlı oluyor.

Düğün çekimi yaptıracağınız mevsim de fiyatları etkiliyor. Samsunlu çiftlerin büyük bir kısmı çekim için yaz dönemini tercih ettiğinden; fotoğrafçılar, kış döneminde çiftlere indirimli fiyatlar sunuyorlar. Siz de bu fırsatı değerlendirerek kış ve sonbahar döneminde uygun fiyatlara fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.

Seçeceğiniz düğün albümünün kalitesinin de fiyatları etkilediğini bilmenizde fayda var. Ahşap, kadife, yaldızlı malzemelerin kullanıldığı albümlerden birini seçerseniz fiyatlar yükselecektir. Aynı şekilde talep ettiğiniz albüm sayısı da fiyatları etkiliyor.

Samsun’daki fotoğrafçılardan net rakam almak isterseniz, sayfalarına girerek form doldurabilirsiniz. Ne kadar çok firmadan teklif alırsanız bütçenize uygun fotoğrafçıyı o kadar kolay bulabilirsiniz.