Malatya Düğün Fotoğrafçıları

Malatya'daki en iyi düğün fotoğrafçılarının çalışmalarını incele, hizmetlerine göz at, beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi al!

%20 indirim
Ekrem Canbay Fotoğraf
53
1

Ekrem Canbay Fotoğraf en özel anılarınızı kaydetmek için yanınızda. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve...

Min. Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Malatya Düğün Fotoğrafçıları

Malatya’da düğün fotoğrafçı ve videosu çektirmek isteyen çiftlerin imdadına şehirdeki profesyonel fotoğrafçılar koşuyor! Malatya’da fotoğrafçılar, çiftlere standart paketler sunuyor. Bu paket dahilinde 2-3 saat süren dış çekim yapılıyor. Ek olarak da çiftlere büyük albüm, aile albümü ve kanvas tablo veriyorlar. Düğün albümünüzü renginden cilt kumaşına kadar dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz.

Malatya düğün fotoğrafçıları, 2 saatlik standart çekimlerin dışında tüm gün süren düğün hikayesi çekimi de yapıyorlar. Bu çekim türünde sabah kuaföre gidiş anınızdan düğündeki ilk dansınıza kadar her an yanınızda oluyorlar. Genelde kameraman ve fotoğrafçı olmak üzere iki kişilik bir ekip size eşlik ediyor. Gün içerisinde çektikleri videolardan kesitler alıp sizin için unutulmaz bir klip hazırlıyorlar.

Save the date adını verdiğimiz ve düğün tarihini duyurmak için çekilen fotoğraflar da Malatyalı çiftler tarafından ilgi görüyor. Malatya düğün fotoğrafçılarıyla görüşüp, istediğiniz bir mekanda save the date çekimi yaptırabiliyorsunuz. Malatya düğün fotoğrafçıları, çektikleri kareleri ve düğün albümünüzü genelde 2-3 hafta içerisinde size teslim ediyorlar. Düğün albümünüze eklenecek fotoğraflarla ilgili de sizden fikir almayı ihmal etmiyorlar.

Malatya Düğün Fotoğrafçılarına Sormanız Gerekenler

Öncelikle görüştüğünüz ilk fotoğrafçıyla anlaşmak yerine, birden fazla firmayla görüşüp ona göre karar vermenizi öneriyoruz. Şimdi de firmalara sormanız gerekenlere bakalım.

Malatya düğün fotoğrafçılarıyla görüşmeye gittiğinizde, ne tür çekimler yaptıklarını sormalısınız. Bazı fotoğrafçılar sadece 2 saatlik standart düğün çekimi yapıyor olabilirler. Ancak siz trashday, save the date gibi farklı çekimler istiyorsanız, taleplerinizi karşılayamayabilirler. O nedenle bu soru önemli. Firmaların nerelerde çekim yaptığını da bilmelisiniz. Eğer dış çekim yaptıracaksanız; sizin istediğiniz bölgelere gidebiliyorlar mı, düzenli olarak gittikleri fotoğraf mekanları nereler gibi soruların cevabını almanız gerekiyor.

Malatya düğün fotoğrafçılarının kullandıkları belirli ekipmanlar oluyor. Bunları da öğrenmelisiniz. Fotoğraf makinesi sayısının yanı sıra drone kullanıp kullanmadıkları da önemli bir detay. Ayrıca drone kullanmalarını talep ederseniz, sizden ekstra ücret isteyebiliyorlar. Bunu da netliğe kavuşturmalısınız. Peki çekim esnasında aksesuar kullanımı yapıyorlar mı? Bu aksesuarları onlar mı temin ediyor? Sormanız gereken bir diğer konu da bu! Dış çekimde sıklıkla kullanılan şemsiyeler, çadırlar, salıncaklar ve bunlar gibi birçok aksesuar fotoğraflarınıza hareket katar.

Malatya Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Malatya’da düğün fotoğrafı çektirecekseniz, bütçenizin ne kadarını bu hizmet için ayıracağınızı da bilmelisiniz. Malatya’daki fotoğrafçılar, verdikleri hizmete göre ücretlendirme yapıyorlar. En uygun fiyatlı hizmetleri, 2 saatlik dış çekim oluyor. Tüm gün çekimlerde ise fiyat artıyor.

Fotoğrafçıların fiyatlarını etkileyen en önemli konulardan bir diğeri de düğün albümünün kalitesi oluyor. Düğün albümünün büyüklüğü, kaplamasında kullanılan kumaşın kalitesi ve üzerindeki işlemeler fiyatları etkiliyor.

Kış döneminde yapılan çekimler, yaz aylarındakilere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Kışın çekilen düğün fotoğraflarının mistik havasının da çok hoşumuza gittiğini belirtmeden geçmeyelim. Çekimin türü de fiyatları etkileyen konulardan biri. Tamamen size özel bir konsept, hikaye oluşturulmasını ve bu doğrultuda çekim yapılmasını isterseniz, o zaman fiyatlar yükselebiliyor. Çünkü firma konseptinize uygun aksesuarları temin ediyor, ona göre bir kurgu yapıyor.

Malatya Fotoğrafçıları

Malatya profesyonel fotoğrafçılar açısından çiftlere birçok seçenek sunan bir şehir. Malatya’daki fotoğrafçıların çoğu dış mekan çekimi konusuna oldukça hakimler. Malatya dış çekim fotoğrafçılarına, aklınızdaki lokasyonda çekim yapıp yapmadıklarını; aklınızda bir adres yoksa size uygun bir mekan önerip öneremeyeceklerini sormalısınız. Ayrıca dileyen çiftler Malatya fotoğraf stüdyolarıyla da çalışabiliyorlar. Özellikle kış ve sonbahar düğünü yapacak çiftler stüdyo fotoğraflarını tercih edebiliyorlar.

Malatya düğün fotoğrafçılarının net fiyatlarını öğrenmek için firma sayfalarından teklif almanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca firma sayfalarından verdikleri hizmetleri, çalışmalarını ve çiftlerin kendileri hakkında yaptıkları yorumları da görebilirsiniz.

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları