Düğün Fotoğrafçıları

Malatya Düğün Fotoğrafçıları

Raw Plato
10 Yorum
Battalgazi
0 saatte cevap verir

Raw Plato en özel anılarınızı kaydetmek için yanınızda. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve düğününüzün ardından...

3.000-5.000 TL
İncele
Ekrem Canbay Fotoğraf
10 Yorum
Battalgazi
1 saatte cevap verir

Ekrem Canbay Fotoğraf en özel anılarınızı kaydetmek için yanınızda. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla her anınızı kayıt altına alıyoruz. Pek çok farklı çekim türü ve...

7.000
5.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Merkez Zeynep Moda Evi

3.000 TL'den az

Merkez Onur Albayrak Photographer

3.000 TL'den az

Yeşilyurt Adell Photography

3.000-5.000 TL

Battalgazi Gökkuşağı Fotoğrafçılık

3.000 TL'den az

Battalgazi Çizgi Photography

3.000 TL'den az

Battalgazi Hanbey Group

3.000 TL'den az

Battalgazi Beydağı Fotoğrafçılık

3.000 TL'den az

Merkez Paris Color

25.000 TL'den fazla

Stüdyo Birol

10.000-15.000 TL

Yeşilyurt Papyrus Film & Fotoğraf

3.000-5.000 TL

Merkez Love in Life

2.000-3.000 TL

Battalgazi Stüdyo Kemiksiz

3.000-5.000 TL

Battalgazi Stüdyo Kelebek

3.000-5.000 TL

Battalgazi Yusuf Karaoğul Potographer

3.000 TL'den az

Merkez Stüdyo Deniz

3.000 TL'den az

Battalgazi Stüdyo Beyaz

3.000-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Malatya Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Malatya Fotoğrafçıları

Malatya fotoğrafçılar açısından oldukça zengin bir şehir. Fotoğrafçıların hizmet verdiği bölgelerin bir sınırı yok diyebiliriz. Bulunduğunuz bölge neresi olursa olsun çalışmalarını sevdiğiniz bir fotoğrafçı ile anlaşabilirsiniz. Birçok fotoğrafçı Malatya içinde her bölgede hizmet veriyor.

Örneğin, Malatya merkez fotoğrafçı seçimi için uygun bir yer çünkü şehrin farklı uçlarında çalışabiliyorlar. Benzer şekilde Battalgazi düğün fotoğrafçıları da istediğiniz yerlerde çekim yapacak, hatta dilerseniz şehir dışında dahi hizmet vereceklerdir. Önemli olan çalışmalarını beğendiğiniz, size hitap eden bir fotoğraf stüdyosu ile anlaşabilmektir.

Malatya Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Size en uygun Malatya düğün fotoğrafçısı hangisi bulabilmek için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Öncelikle çekim için kriterlerinizi belirlemek, istediğiniz özelliklere karar vermek mantıklı olacaktır. Sonrasında ise bulunduğunuz sayfadaki filtrelerden yardım alarak kriterlerinize uygun bir fotoğrafçı bulabilirsiniz. Örneğin çekim türü alanından istediğiniz türe karar verebilir veya minimum paket fiyatı alanından bütçenize uygun olan firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Malatya Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Malatya’da düğün fotoğrafçı ve videosu çektirmek isteyen çiftlerin imdadına şehirdeki profesyonel fotoğrafçılar koşuyor! Malatya’da fotoğrafçılar, çiftlere standart paketler sunuyor. Bu paket dahilinde 2-3 saat süren dış çekim yapılıyor. Ek olarak da çiftlere büyük albüm, aile albümü ve kanvas tablo veriyorlar. Düğün albümünüzü renginden cilt kumaşına kadar dilediğiniz gibi seçebiliyorsunuz.

Malatya düğün fotoğrafçıları, 2 saatlik standart çekimlerin dışında tüm gün süren düğün hikayesi çekimi de yapıyorlar. Bu çekim türünde sabah kuaföre gidiş anınızdan düğündeki ilk dansınıza kadar her an yanınızda oluyorlar. Genelde kameraman ve fotoğrafçı olmak üzere iki kişilik bir ekip size eşlik ediyor. Gün içerisinde çektikleri videolardan kesitler alıp sizin için unutulmaz bir klip hazırlıyorlar.

Save the date adını verdiğimiz ve düğün tarihini duyurmak için çekilen fotoğraflar da Malatyalı çiftler tarafından ilgi görüyor. Malatya düğün fotoğrafçılarıyla görüşüp, istediğiniz bir mekanda save the date çekimi yaptırabiliyorsunuz. Malatya düğün fotoğrafçıları, çektikleri kareleri ve düğün albümünüzü genelde 2-3 hafta içerisinde size teslim ediyorlar. Düğün albümünüze eklenecek fotoğraflarla ilgili de sizden fikir almayı ihmal etmiyorlar.

Malatya’da Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Öncelikle görüştüğünüz ilk fotoğrafçıyla anlaşmak yerine, birden fazla firmayla görüşüp ona göre karar vermenizi öneriyoruz. Şimdi de firmalara sormanız gerekenlere bakalım.

Malatya düğün fotoğrafçılarıyla görüşmeye gittiğinizde, ne tür çekimler yaptıklarını sormalısınız. Bazı fotoğrafçılar sadece 2 saatlik standart düğün çekimi yapıyor olabilirler. Ancak siz trashday, save the date gibi farklı çekimler istiyorsanız, taleplerinizi karşılayamayabilirler. O nedenle bu soru önemli. Firmaların nerelerde çekim yaptığını da bilmelisiniz. Eğer dış çekim yaptıracaksanız; sizin istediğiniz bölgelere gidebiliyorlar mı, düzenli olarak gittikleri fotoğraf mekanları nereler gibi soruların cevabını almanız gerekiyor.

Malatya düğün fotoğrafçılarının kullandıkları belirli ekipmanlar oluyor. Bunları da öğrenmelisiniz. Fotoğraf makinesi sayısının yanı sıra drone kullanıp kullanmadıkları da önemli bir detay. Ayrıca drone kullanmalarını talep ederseniz, sizden ekstra ücret isteyebiliyorlar. Bunu da netliğe kavuşturmalısınız. Peki çekim esnasında aksesuar kullanımı yapıyorlar mı? Bu aksesuarları onlar mı temin ediyor? Sormanız gereken bir diğer konu da bu! Dış çekimde sıklıkla kullanılan şemsiyeler, çadırlar, salıncaklar ve bunlar gibi birçok aksesuar fotoğraflarınıza hareket katar.

Malatya’da En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Malatya profesyonel fotoğrafçılar açısından çiftlere birçok seçenek sunan bir şehir. Malatya’daki fotoğrafçıların çoğu dış mekan çekimi konusuna oldukça hakimler. Malatya dış çekim fotoğrafçıları ile konuşurken, aklınızdaki lokasyonda çekim yapıp yapmadıklarını; aklınızda bir adres yoksa size uygun bir mekan önerip öneremeyeceklerini sormalısınız. Ayrıca dileyen çiftler Malatya fotoğraf stüdyoları ile de çalışabiliyorlar. Özellikle kış ve sonbahar düğünü yapacak çiftler stüdyo fotoğraflarını tercih edebiliyorlar.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Malatya’da Neye Göre Belirleniyor?

Malatya’da düğün fotoğrafı çektirecekseniz, bütçenizin ne kadarını bu hizmet için ayıracağınızı da bilmelisiniz. Malatya’daki fotoğrafçılar, verdikleri hizmete göre ücretlendirme yapıyorlar. En uygun fiyatlı hizmetleri, 2 saatlik dış çekim oluyor. Tüm gün çekimlerde ise fiyat artıyor.

Fotoğrafçıların fiyatlarını etkileyen en önemli konulardan bir diğeri de düğün albümünün kalitesi oluyor. Düğün albümünün büyüklüğü, kaplamasında kullanılan kumaşın kalitesi ve üzerindeki işlemeler fiyatları etkiliyor.

Kış döneminde yapılan çekimler, yaz aylarındakilere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Kışın çekilen düğün fotoğraflarının mistik havasının da çok hoşumuza gittiğini belirtmeden geçmeyelim. Çekimin türü de fiyatları etkileyen konulardan biri. Tamamen size özel bir konsept, hikaye oluşturulmasını ve bu doğrultuda çekim yapılmasını isterseniz, o zaman fiyatlar yükselebiliyor. Çünkü firma konseptinize uygun aksesuarları temin ediyor, ona göre bir kurgu yapıyor.

Malatya Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Malatya dış çekim fiyatları gibi düğün fotoğrafçılarının net fiyatlarını öğrenmek için firma sayfalarından teklif almanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca firma sayfalarından verdikleri hizmetleri, çalışmalarını ve çiftlerin kendileri hakkında yaptıkları yorumları da görebilirsiniz. Unutmayın, ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız bütçenize uygun bir firma bulmanız o kadar kolay olacaktır!

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları