Muğla Düğün Fotoğrafçıları

En güzel düğün fotoğraf çekimleri için Muğla düğün fotoğrafçılarının listesi Düğün.com'da! Fotoğrafçıları ve portfolyolarını inceleyerek beğendiklerin ile oturduğun yerden iletişime geçebilirsin!

54 Firma Listeleniyor

Merkez

Burcu Bal İli - Tema Prodüksiyon

Burcu Bal ili Fotoart Profesyonel fotoğraf, çekim makyajı, kurgusal tasarım, kostüm, konsept, organizasyon ve üretim atölyesiyle hizmetinizdeyiz. Çekimlerimizi geniş kostüm tasarımı ve kurgu...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%18 115 4

Merkez

Berkay Pınar

HAYALLERİNİZİ ÇEKİYORUZ. Düğün etkinliği çekimi konusunda keyifle hizmet vermekteyiz. Fotoğraf, Drone ile havadan fotoğraf ve video, Jimmy Jib, Video klip hizmetlerimiz ile Save the Date, Trash Day,..

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%33 43 1 5

Bodrum

Yedinci Sanat Prodüksiyon

Yedinci Sanat Prodüksiyon bir Fethi Beşol kuruluşudur.Fethi Beşol Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi görüntü yönetmenliği eğitimi sırasında edindiği akademik bilgileri fotoğrafçılık ve...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

9 TAKSİT 332 20 11

Bodrum

Bodrum'da Fotoğrafçı Düğün, Nişan, Doğum

İstanbul da yapmakta olduğumuz fotoğrafçılık sanatını 2013 Yılından itibaren Bodrum da düğün fotoğrafı, doğum fotoğrafı, kurumsal çekimler ve tanıtım videoları alanında faaliyet göstermeye başladık...

500-750 TL

Min. Paket Fiyatı

%35 62 10

Bodrum

Butikwed

Butikwed ekibine merhaba diyin! Yaşam kaynağımız olan doğayla ve sevgiyle bir aşkın peşinde geçen uzun seneler bizi en sonunda insanlara güzel hatıralar bırakan bu mesleğe getirdi.Yeni arkadaşlıklar.

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

%10 44 6

Bodrum

Tuncay Gülşe Photography & Videography

Düğün fotoğrafları, Trash the dress, Save the date, Düğün hikayesi, Kısa klip, Canlı yayın düğün çekimi, Balayı düğün çekimi, Konsept düğün çekimi...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

87 2 40

Bodrum

Onur Medya Düğün Fotoğrafı

ONURMEDYA Fotoğrafçılık Hizmetleri Reklamcılığın verdiği tanıtım filmleri ve fotoğraf çekimlerinden yola çıkılarak bu sektörede kendini göstermiştir. Düğün gibi anılarınızı ölümsüzleştirilmesinin...

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

HEDİYE 21 6 10

Bodrum

Artemisia Film, Fotoğraf Ve Drone Çekim

ARTEMISIA Films & Photography, 20 yılı aşkın Türkiye ve Uluslararası alanda sinema, dizi ve reklam sektöründe çalışmış fotoğrafçı, filmci, kurgucu ve video artistlerin bir araya gelmesiyle oluşmuş,..

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

6 1 1

Bodrum

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

İstanbul, Kocaeli, Sakarya dan sonra Bodrum'da siz değerli çiftlerimizle birlikteyiz.Düğün Hikayem olarak; en özel günlerinizde yanınızda olup yaşamınız boyunca bakarken gülümseyerek hatırlayacağınız.

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 102 12

Bodrum

Fotografi

Fotografi

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

20

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğrafçı Çektirecek Çiftlere Öneriler

Düğün fotoğrafları, üzerinden yıllar geçse de gülümseyerek hatırlayacağınız, çocuklarınıza hatta torunlarınıza göstereceğiniz, düğün gününüzden kalma tatlı birer anıdır. Manevi değeri bu kadar yüksek olan bir konuyu elbette şansa bırakamazsınız. Bu nedenle düğün fotoğrafçınızı özenle seçmeli, portfolyosunu iyice inceledikten sonra birlikte çalışmaya karar vermelisiniz. Düğün fotoğraf çekimi öncesinde fotoğrafçınızla nasıl fotoğraflar hayal ettiğinizi, çekimlerin nerelerde yapılacağını, hangi aksesuarları kullanılacağını konuşmanızı öneririz. Ayrıca fotoğrafçınızın kaç kişilik bir ekip ile fotoğraflarınızı çekeceğini ve ekipmanı hakkında da bilgi edinmeniz, diğer fotoğrafçılarla karşılaştırma yapabilmeniz açısından önemlidir.

Düğün fotoğraflarınızı stüdyoda çektirebileceğiniz gibi, dış çekim de tercih edebilirsiniz. Şehrinizdeki dış çekim mekanlarını fotoğrafçınız ile detaylı şekilde konuşmanızı, bu mekanlar arasından en çok içinize sineni seçmenizi öneririz. Eğer fotoğraf çekimi, düğün günü yapılacaksa, çekimlerin yapılacağı yerin düğün mekanınıza olan uzaklığı da önem taşıyacaktır. Aynı durum nişan dış çekim fotoğrafları için de geçerlidir. Düğün hikayesi çektirmeyi düşünüyorsanız, fotoğrafçınız kuaföre gidişinizden başlayarak, gecenin sonuna kadar müstakbel eşinizle sizi takip edecek ve fotoğraflarınızı çekecektir. Bu nedenle fotoğrafçınızı unutmanızı, o en güzel günün tadınız çıkarmanızı ve poz vermeden kendiniz gibi olmanızı öneririz. Unutmayın en güzel fotoğraflar, bu doğal kareler arasından çıkacak.

Şehrinizdeki fotoğrafçılardan düğün hikayesi fiyatları ve düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi almak isterseniz doğru adrestesiniz. Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla Muğla’daki fotoğrafçıları listeleyebilir, aradığınız kriterlere göre filtreleyebilir, hatta dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.