Muğla Düğün Fotoğrafçıları

En güzel düğün fotoğraf çekimleri için Muğla düğün fotoğrafçılarının listesi Düğün.com'da! Fotoğrafçıları ve portfolyolarını inceleyerek beğendiklerin ile oturduğun yerden iletişime geçebilirsin!

Esnek sözleşme Onur Medya Düğün Fotoğrafı

Bodrum

Onur Medya Düğün Fotoğrafı

Onur Medya, 2016 yılının Haziran ayında Milas'ta faaliyet göstermeye başladı. Kurumsal reklamcılık, cast model, fotoğraf ve video çekimleri konusunda profesyonel hizmet vererek 2018 yılında 3...

3.000-5.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

11 yorum

41 7 3
İncele
Esnek sözleşme Foto Sinem

Milas

Foto Sinem

1992′de Denizli’de kurulan Foto Sinem markalaşma sürecine 1998′de Milas’ta açtığı şubesiyle devam etti.Daha sonra Milas’ta Hacıilyas mahallesinde 2.mağazamızı açarak sizlere hizmeti en kolay ve...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

1 yorum

%20 indirim 8 2
İncele
Esnek sözleşme Objektif Bodrum

Bodrum

Objektif Bodrum

Bodrum’da düşlerinizi süsleyen çekimleri gerçekleştirmek için hizmet veriyoruz. Objektif Bodrum ailesi olarak tüm özel anlarınızda yanınıza olmaya hazırız. Aşkınızı, birbirinizle uyumunuzu,...

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

4 yorum

%25 indirim 12
İncele
Esnek sözleşme Ural Özçelik Photography

Bodrum

Ural Özçelik Photography

Şahane bir düğün albümüne sahip olmak istiyorsanız kurucusu olduğum Ural Özçelik Photography’nin çiftlerinden biri olmalısınız. Kendim için “Göz alıcı fotoğraflar çekmek Muğla düğün fotoğrafçısı...

1.500-2.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türü

6 yorum

36 2 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları
Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğrafçı Çektirecek Çiftlere Öneriler

Düğün fotoğrafları, üzerinden yıllar geçse de gülümseyerek hatırlayacağınız, çocuklarınıza hatta torunlarınıza göstereceğiniz, düğün gününüzden kalma tatlı birer anıdır. Manevi değeri bu kadar yüksek olan bir konuyu elbette şansa bırakamazsınız. Bu nedenle düğün fotoğrafçınızı özenle seçmeli, portfolyosunu iyice inceledikten sonra birlikte çalışmaya karar vermelisiniz. Düğün fotoğraf çekimi öncesinde fotoğrafçınızla nasıl fotoğraflar hayal ettiğinizi, çekimlerin nerelerde yapılacağını, hangi aksesuarları kullanılacağını konuşmanızı öneririz. Ayrıca fotoğrafçınızın kaç kişilik bir ekip ile fotoğraflarınızı çekeceğini ve ekipmanı hakkında da bilgi edinmeniz, diğer fotoğrafçılarla karşılaştırma yapabilmeniz açısından önemlidir.

Düğün fotoğraflarınızı stüdyoda çektirebileceğiniz gibi, dış çekim de tercih edebilirsiniz. Şehrinizdeki dış çekim mekanlarını fotoğrafçınız ile detaylı şekilde konuşmanızı, bu mekanlar arasından en çok içinize sineni seçmenizi öneririz. Eğer fotoğraf çekimi, düğün günü yapılacaksa, çekimlerin yapılacağı yerin düğün mekanınıza olan uzaklığı da önem taşıyacaktır. Eğer mekandan uzak bir yerde dış çekim planlıyorsanız düğünden farklı bir tarihi seçmenizde fayda var. Ayrıca Muğla düğün fotoğrafçılarının, stüdyolarının bulunduğu ilçe dışında, şehrin her noktasında çekim yapabiliyor. Mesela Bodrum düğün fotoğrafçılarından biriyle anlaşırsanız, Fethiye'ye dahi çekim için gidebilirsiniz. Aynı durum nişan dış çekim fotoğrafları için de geçerlidir.

Düğün hikayesi çektirmeyi düşünüyorsanız, fotoğrafçınız kuaföre gidişinizden başlayarak, gecenin sonuna kadar müstakbel eşinizle sizi takip edecek ve fotoğraflarınızı çekecektir. Bu nedenle fotoğrafçınızı unutmanızı, o en güzel günün tadınız çıkarmanızı ve poz vermeden kendiniz gibi olmanızı öneririz. Unutmayın en güzel fotoğraflar, bu doğal kareler arasından çıkacak.

Şehrinizdeki fotoğrafçılardan düğün hikayesi fiyatları ve düğün fotoğraf paketleri hakkında bilgi almak isterseniz doğru adrestesiniz. Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla Muğla’daki fotoğrafçıları listeleyebilir, aradığınız kriterlere göre filtreleyebilir, hatta dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.