Düğün Fotoğrafçıları

Etimesgut Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Çatısı
5,0
(147 Yorum)
5. yıl
Etimesgut
1 saatte cevap verir

20 yıla yakın bir süredir Düğün Çatısı bünyesinde hizmet veren bir ekibiz. Firmamızın sahibi Ahmet Uğurlu’nun vizyonu ve uyumla çalışan bir ekibe sahip olmamız bizi yıllar içerisinde Ankara’da...

7.000
5.000 TL
İncele
Stüdyo Elvan
5,0
(88 Yorum)
4. yıl
Etimesgut
17 saatte cevap verir

25 yılı aşkın profesyonel deneyimimizi fotoğrafçılığa olan tutkumuzla birleştiriyoruz.2005 yılından beri Ankara’da Stüdyo Elvan ekibi olarak hizmet veriyoruz. Bugüne kadar birçok çiftin en özel...

7.500
5.000 TL
İncele
Vendo Films
10 Yorum
Etimesgut

Vendo Films şirketi olarak 1 yıl önce faaliyete geçtik. Tecrübeli ekibimizle düğün davetinizi unutulmaz kılıyoruz. Bir daha tekrarı olmayan bu özel günü sizinle birlikte adım adım yaşamak için...

5.000-10.000 TL
İncele
Sera Ankara
5,0
(59 Yorum)
4. yıl
Çankaya
3 saatte cevap verir

Fotoğraf çekim alanında Ankara'nın kısıtlı şartlarına çözüm üretmek amacıyla 2017 de hizmete başlayan Sera Ankara, alanını büyüterek ve konseptini çeşitlendirerek çekimlerimize devam ediyor....

5.000-10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

5.000-10.000 TL
3.000-5.000 TL
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
Etimesgut
Stüdyo Hira
3.000 TL'den az
3.000-5.000 TL
Etimesgut
Evleniyoroom
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
Etimesgut
Çınar Color
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
Etimesgut
Ada Stüdyo
5.000-10.000 TL
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
3.000-5.000 TL
3.000-5.000 TL
10.000-15.000 TL
3.000-5.000 TL
Etimesgut
Vera Medya
3.000-5.000 TL
3.000 TL'den az
Etimesgut
Studyo Ayca
3.000-5.000 TL
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
3.000 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Etimesgut Düğünlerinin Olmazsa Olmazı: Etimesgut Fotoğrafçıları

Alanında deneyimli birçok fotoğrafçı Etimesgut'ta faaliyet gösteriyor. Bölgedeki birçok semtte fotoğrafçılar yoğunlukta diyebiliriz. Örneğin; Ankara Elvankent fotoğrafçıların yoğunlukta olduğu Etimesgut semtlerinden. Her çekim türünde hizmet veren ilçedeki fotoğrafçıların en çok talep aldığı hizmet dış çekim. Ancak son yıllarda stüdyo çekimlerinin popülaritesinin artması Etimesgut fotoğraf stüdyolarına olan ilgiyi de aynı oranda artırıyor.

Etimesgut Fotoğrafçı Tavsiyeleri

Bulunduğunuz sayfada yer alan onlarca firma arasından çalışmak isteyeceğiniz fotoğrafçıyı seçerken kriterlerinize uyan bir firma bulmak oldukça önemlidir. Bu kriterler arasında çekim türü ve bütçe gibi konular yer alabilir. Dolayısıyla zaman kazanabilmek için istediğiniz çekim türünde çalışmalar yapan, ücreti bütçenize uygun fotoğrafçıları görüntülemek isteyebilirsiniz.

Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan filtrelerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, çekim türü alanından stüdyo, dış çekim, düğün klibi gibi istediğiniz türler arasından seçim yapabilirsiniz. Benzer şekilde minimum paket fiyatı alanından istediğiniz fiyat aralığını seçerek bütçenize uyan firmaları görüntüleyebilirsiniz.

Etimesgut Düğün Fotoğrafçılarının Sunduğu Hizmetler Neler?

Etimesgut düğün fotoğrafçıları sizinle çalışırken memnuniyetiniz için oldukça özen gösteriyorlar. Çeşitli paket seçenekleri ile size en uygun hizmeti sunmayı amaçlıyorlar. Hemen her türde çekim yapan Etimesgut fotoğrafçıları dış çekim, stüdyo, düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date ve trash the dress gibi sayısız çekim türünde hizmet veriyor. Ancak hizmetleri sadece düğün için değil kına ve nişan gibi organizasyonlar için de geçerli.

Genellikle çekimden itibaren 4 hafta içerisinde fotoğraf ve videoalrı size teslim eden Etimesgut fotoğrafçıları bunları çeşitli paketler halinde hazırlıyor. İçinde orijinal kopyaların da olduğu tüm dijital fotoğraflar ile düğün albümü, birkaç poster ve kanvas tablo gibi unsurları sizin taleplerinize göre şekillendiriyorlar. Çekim öncesinde dilediğiniz albüm kapak tasarımına kadar tüm detayları konuşmanızı öneriyoruz.

Etimesgut’ta Düğün Fotoğrafçısı Nasıl Seçilir?

Etimesgut’ta düğün fotoğrafçınızı nasıl seçeceğinize dair kararsızlığa sahip olabilirsiniz. Çok başarılı çalışmalara sahip firmalar arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus enerjinizin fotoğrafçınızla uyuşması olacaktır. Bunun için öncelikle yaptıkları önceki çalışmalara bakabilir, beğendiğiniz firmaları kendi içlerinde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Hangi firma en çok kriterlerinize uyuyor görmek için istediğiniz özellikleri not edebilir, firmalarda bu özelliklerin yer alıp almadığına bakabilirsiniz. Örneğin, istediğiniz çekim türünde çalışmalarının olup olmaması önemli bir ayırt edici etken olabilir. Birçok firma hemen her türde çekim yapıyor olsa da her firma örneğin sosyal medya videoları hazırlayabilir. Firmaların açıklamalarını dikkatlice okuduktan sonra gerekirse iletişime geçerek bunları sorabilirsiniz.

Ayrıca firmaların sayfalarında yer alan yorumlar da fikir edinmeniz açısından yardımcı olabilir. Sizden önceki çiftlerin paylaştıkları deneyimlerini okuyabilir, memnuniyetlerini öğrenebilirsiniz. Aklınıza takılabilecek diğer soruları firmaya sormaktan çekinmeyin. Tüm firmalar oldukça kısa süre içerisinde mesajlarınıza geri dönüyor olacaklardır. Ekipte kaç kişi var, hangi ekipmanları kullanıyorlar, hangi mekanlarda çekim yapıyorlar gibi her türlü soruyu sormalısınız.

Etimesgut’ta En İyi Düğün Fotoğrafı Nerede Çekilir?

Etimesgut’ta en iyi düğün fotoğrafı nerede çekilir sorusunun cevabı kişisel tercih ve beğenilerinize göre değişebilir. örneğin tarihi atmosferi seviyorsanız tarihi mekanları tercih edebilir, doğal alanlara ilgi duyuyorsanız kırsal kesimleri ve botanik bahçeleri seçebilirsiniz. Bu konuda fotoğrafçınıza danışmak en iyi seçenek olacaktır. Sahip oldukları uzun yıllara dayanan deneyim ile sizin isteklerinize en çok hitap eden çekim yerlerini önereceklerdir.

Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları Etimesgut’ta Neye Göre Belirleniyor?

Düğün fotoğrafçısı fiyatları Etimesgut’ta birçok farklı faktöre bağlı olarak değişebilir. Çekim yerinin uzaklığı, ekipte kaç kişinin yer aldığı, kullanılan ekipmanlar ve çekim süresi bu faktörlerin başında yer alıyor. Eğer çekimi bulunduğunuz ilçeden nispeten uzakta, şehir dışında veya yurt dışında yapmayı planlarsanız konaklama ve ulaşım masraflarını talep edebiliyorlar.

Ekipte çalışan kişi sayısı firmanın ücretini artırırken sahip oldukları prestiji de bahsetmeden geçmeyelim. Popüler olan firmalar taleplerin fazla olması nedeniyle daha yüksek fiyat talep edebiliyor. Seçtiğiniz çekimin türü ve süresi değiştikçe fiyatlar yükselebiliyor. Genellikle temel paketlerde yer alan 2-3 saatlik çekimler en uygun çekim türleri olarak bilinirken çekim süresi uzadıkça ücret artıyor. Tüm gün süren düğün hikayesi gibi çekimler ise en pahalı çekim türleri arasında yer alıyor.

Etimesgut Düğün Albümü, Düğün Hikayesi, Dış Çekim Fiyatları Ne Kadar?

Düğün albümü fiyatları Etimesgut’ta nasıl diye soracak olursanız bunun için net bir sayı vermek mümkün değil. Fiyatlar firmadan firmaya değişkenlik gösterdiğinden ilginizi çeken firmalardan fiyat talep etmeniz en mantıklısı olacaktır. Ne kadar çok firmadan fiyat teklifi alırsanız bütçenize uyan bir firma bulmanız o kadar kolay olacaktır.

Ankara Etimesgut düğün fotoğrafçıları zaman zaman indirimli paketler yayınladığından düzenli takip ederek avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Etimesgut fotoğrafçıları arasından size en uygun ekibi bulabilmek için bulunduğunuz sayfada yer alan firmaları inceleyebilir, ilginizi çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Her dönem yoğun talep alan alıyor olmaları nedeniyle elinizi çabuk tutmanızda da fayda var.

Tüm İlçeler Düğün Fotoğrafçıları

Tüm Şehirler Düğün Fotoğrafçıları